Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Ramadan on täies hoos ja see tähendab, moslemid on söömata järgmise paari nädala jooksul. Kuigi paastumine on üks rohkem tuntud langevat koormat moslemid, et paljud inimesed ei saa aru, et moslemid on ka keelatud laenu võttes, et võta intressimäärad.

Niinimetatud "liigkasuvõtmist" või maksustamise kohta huvi, on rangelt keelatud laene. Kuigi intressimäärad on nüüd levinud ja tavaliselt healoomuline jaoks rahaliselt mõistlik, intressikulud on pikk ja vastuoluline ajalugu. Shakespeare lambasted praktikas oma kuulsa mängib Benedictus XIV condemnedthe tava 1745, ja paljusid teisi hukka liigkasuvõtmine.

See muudab laenu võttes väga keeruline moslemid. Lihtsamalt öeldes, pangad ei laenata välja raha tasuta ja ainult seda, et kasumit. Lihtne ülesanne võtta laenu, et osta auto või maja esitleb eetilistele ja usulistele probleeme paljud moslemid.

Bitcoin käivitamisel Blossom Financeis otsivad seda väljakutse partneriks väikerahastamisasutustele laenu anda moslemite ettevõtted ja üksikisikud. Ainult asemel laadimise intressimäärad, Blossom Finance annab rahastamise ja seejärel 20 protsenti kasumit ettevõtted nad laenuraha liiga.

Sisuliselt Blossom Finance investeerib ettevõtete toota kasumit, mitte nende laadimine intressimäärad. See kasumi jagamise peetakse täiesti seaduslik alates seisukohast Islam ja on suhteliselt levinud mõiste maailmas islami rahastamiseks.

House laenud, näiteks sageli kirjutatud äri investeeringuid. Islami pangad lihtsalt saada osa tõuseb vara väärtust, mitte raha välja intressimäärad.

Moslemid moodustavad umbes 25 protsenti maailma rahvastikust, kuid puudub juurdepääs šariaadil krediidiasutustel. Arvatakse, et ainult 1 protsenti maailma finantsvarad vasta normidele sätestatud islami õiguse.

Arenevad ettevõtted töötavad valdkonnas islami rahastamiseks võivad turgu häirida, pakkudes finantsinstrumentide, mis vastavad islami õiguse. Blossom Finance, näiteks alustas Matthew Martin, kes islamisse pöördunud umbes viis aastat tagasi, pärast mitu aastat töötab valdkonna rahastamiseks. Nüüd ta on Kombineerides oma usku ja teadmisi rahanduse valdkonnas võtma väljakutse rahastab moslemid.

Blossom Finance saanud toetust BMT Nusantara Condet Islami investeerimisühing, ja otsib rahastada nii palju kui 20 start-ups Indoneesia. Firma põhineb Ameerika Ühendriigid, kuid soovivad saada tugevalt seotud moslemite domineerivad riigid, nagu Indoneesia.

Paljud moslemid elavad arenevatel turgudel, nagu Pakistan, India ja Indoneesia. Puudumine juurdepääsu vastavuses krediidiasutustel võiks hoides neid piirkondi tagasi. Puudumine juurdepääsu rahastamisele muudab palju raskem ettevõtete juurdepääsu rahastamisele, mida nad vajavad, et alustada.

Pooldajad islami rahastamiseks väidavad, et ettevõtted, mis peab oma huvid heaolu oma klientidele tehes investeeringuid, mitte laenude saab olema väiksem oht ​​overzealous spekulatsioone ja varamullide.

Nüüd, kus töö firma nagu Blossom Finance, on võimalik, et islami ettevõtete suudab ületada väljakutseid luua finantssektori et ei kasuta intressimäärad.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

Bitcoin ja rahaülekanded: kas see toimib?

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad