Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud

Järgmine on 9-sammult juhis äri või käivitamisel tegelevad Bitcoin. See on lihtne, see on lühike ja see on konkreetne tegevus kirje, et sa lõpus igas etapis. Naudi.

Samm 1 - Kes te sihite?

Ma kategoriseerida Bitcoin väljavaated kas "algajaid" või "Savvy". Muidugi saab neid jaotada paljude veel kategooriaid (siin on lühike näide mõningaid erinevaid Bitcoin liiki), kuid hoida asjad lihtsad Kasutame ainult need kaks. Kuna Bitcoin on veel lapsekingades suurem audiance sihtida kahe on algajaid.

Target audiance hagi eset:

Loo vähemalt 2 personasof oma sihtrühma.

Samm 2 - Take hariduse aluseks turundust

Mõiste Bitcoin on raske aru saada. Väljend "Mis on Bitcoin?" On 5. Enim otsitud fraasi Google seoses Bitcoin (vastavalt Google'i märksõna Planner). See tähendab, et sa ei saa oodata, et keegi aru, mida teie toode on umbes lihtsalt kasutades sõna "Bitcoin". Kuigi see võib tunduda puuduseks avab see ka suurepärane võimalus, mida nimetatakse "Haridus Marketing". Koolitab oma väljavaateid umbes Bitcoin ja aidates neil paremini mõista teid automaatselt luua nendega seoses. Samuti teeb Sinust ressurss neid, mis suurendab teie asutus selles piirkonnas. Kõik ülaltoodud muudab müügil palju lihtsam hilja.

Haridus lähenemine tegevuse objektina:

Lisa juhendaja õpetades oma klientidele, mida nad ei tea.

Samm 3 - Aita oma väljavaateid enne midagi paluma 

Kui inimesed tulevad oma veebilehel on tavaliselt, sest nad otsivad lahendada mingi probleem. See võib, et nad tahavad osta mõned Bitcoins, või äkki nad otsivad parimat Scrypt kaevandamise seadmed. Mis iganes seal probleem on teil vaja leida viis aidata neid välja enne, paludes midagi vastutasuks. Näiteks - Kui olete Bitcoin vahetada, anna uus kontrollitakse kliendi väike kogus Bitcoins tasuta - lihtsalt, et nad saavad kogeda oma esimese kaubanduse ilma et kulutada raha. Kui olete pilv kaevandusettevõte - anda neile mõned vabad GHS et nad pead olema võimeline kogeda, mida see isegi tähendab. Coindesk annab hea näide oma riigi Bitcoin kvartaliaruande.

Aitame välja oma väljavaateid hagi eset:

Loo tasuta kingitus anda oma veebilehe külastajad (siin on meie näide):

[Hcshort id = "13"]

Samm 4 - Ühinege peamine Bitcoin sotsiaalsed võrgustikud

Liitu kõik rühmad eespool mainitud, postitada midagi uut või informatiivne kord nädalas.

Samm 5 - keelt oma sihtrühma

Kui sihite Bitcoin algajaid veenduda sa ei räägi "Bitcoinish" - sest nad ei mõista sõnagi sa räägid. Ärge kasutage Bitcoin kõnepruuki ja ei saa eeldada, teie väljavaateid teab midagi, mis on seotud Bitcoin. Isegi väljend "detsentraliseeritud digitaalse valuuta" on ebaselge kuni 95% elanikkonnast, kui nad kuulevad seda esimest korda. Teiselt poolt - kui te olete suunatud Savvy Bitcoiners, kasutades Bitcoin terminoloogia aitab teil kindlaks oma usaldusväärsust. See video on näide sellest, kuidas seletada, mis on Bitcoin lihtsas inglise keeles:

Rääkides keelest hagi eset:

Küsi keegi, kes on uus Bitcoin, kui nad mõistavad oma müügi lehele.

Samm 6 - Kasutage SEO ja eesmärgi pikk saba märksõnu

Otsingumootori optimeerimine (SEO) konkreetsete pikk saba keywordscan aitavad teil väga olulise liikluse. Asjaolu, et Bitcoin on areneva turu lahkunud palju märksõnu kasutamata. Näiteks, kui sa oled Bitcoin vahetada Saksamaa asemel eesmärgi väga konkurentsivõimeline märksõnade nagu "osta Bitcoin" proovida suunatud pikk saba märksõna nagu "osta Bitcoin Saksamaa" või "parim Euro Bitcoin vahetada". Et tulla nende pikk saba märksõna mõelda probleemi inimesed on. Näiteks proovige sihtimine "Kust osta Bitcoin on [oma riigis]". Otsi umbes foorumeid ja kasutada Google automaatse täitmise funktsiooniga teada, mida teie kliendid otsivad.

SEO tegevuse objektina:

Tee nimekiri 10 pikk saba märksõna, mida soovite sihtida. Kirjutage spetsiaalne ametikoht igaüks.

Samm 7 - Loo tasuta toote Bitcoin kogukond

Üks parimaid viise, kuidas ehitada oma brändi on, et teised veebisaidid toetaks sind. Hoone "toode kogukonna" on suurepärane võimalus saada inimesed räägivad teile. Näiteks Coinbase aitas loodud BTC Tsitaat - tasuta BTC infotabloo, mis näitab teile uusimaid hind oma saidil. Preevis suurepärane tasuta tööriist, mis muundab Bitcoin teiste cuurencies. Oleme loonud CoinLlama- Bitcoin hind otsingumootori, mis võimaldab teil leida parimaid hindu ostes Bitcoins.

Tasuta toote hagi eset:

Mõtle toode, mis on seotud oma startup, et teised saidid link või embed.

Samm 8 - Ehita suhteid Bitcoin PR hiiglased

Õnneks meile ei ole palju PR hiiglased Bitcoin areenil, tegelikult ma võin loota vaid 3: Coindesk, krüpto Müntide Uudised (tuntud ka kui CCN) ja DC Magents. PR pole kunagi olnud mu tugevaim ülikond, kuid mida ma olen õppinud on see, et täpselt nagu see, mida me rääkisime külastajat -te on anda enne, kui küsite midagi vastutasuks. Parim taktika siin oleks leida konkreetse reporter ja mitte läheneda üldist tuge e-posti. Seda saab teha läbi kiire LinkedIn otsing. Pärast seda on aeg kardetud külma e-posti (näpunäiteid, mida võib leida siit).

PR suhete loomise tegevuse objektina:

Leia Bitcoin reporter ja saata talle külma e-posti oma firma.

Samm 9 - Ära ole anonüümne!

Üks suurimaid põhjusi, miks inimesed kardavad Bitcoin on, sest see on seotud ebaseadusliku tegevuse ja pettust. Et võita usaldust oma klientidele oma pea olema läbipaistev oma firma. Pärast Mt.Gox muutunud maksejõuetuks inimesed on kaks korda nii ettevaatlik, kes nad usaldavad ja kui midagi sinust tundub varjuline nad minema jalutada.

Eemaldamine anonüümsust hagi eset:

Loo "About" lehel oma firma, kuvades võtmeisikutele nende LinkedIn profiilid.

Ehitamine asutus oma valdkonnas - seal on veel ruumi.

Kokkuvõttes asju, aasta ilusa asju Bitcoin ruumi on, et see on alles lapsekingades ja seal palju kasvuruumi. Kui teie strateegia on ehitada asutus oma valdkonnas, siis on see palju lihtsam teisendada külastajad maksavad kliendid. Samuti aitab kõik muud taktikat nagu SEO, SEM ja sotsiaalse meedia turundus. Kui soovite rohkem teada Bitcoin turustamise taktika olete teretulnud lugema meie 99Affiliates blogis. Mitte paljud inimesed võtavad aega jätkuna samme oleme lihtsalt kaetud veenduge seista välja tõrjuda, tegutsema.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoin platvorm Cex.io teatab pausi pilve kaevandamisest madala kasumi tõttu

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid