Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

UPDATE 13TH juuli: tegelev Kreeka väljumise eurotsooniga on ilmselt vältida, nüüd. Globaalsetel finantsturgudel on rahustav ja Bitcoin hinnad jahutamist

Alates 05:00 esmaspäevast EST, Bitcoins müüvad umbes $ 290).

Kui otsite kiirenemist mõned rohkem Bitcoins, siis "D parem olla valmis laduma tõsiseid raha. Bitcoins müüvad praegu rohkem kui $ 300 dollarit tükk, millel paisus üle nädalavahetusel. Hiljutine toiduhindades on kõige tõenäolisem tingitud jätkuvast Kreeka finantskriis. Developments nädalavahetusel on nüüd panema Kreeka võimaliku lahkumise eurotsooni mis võib destabiliseerida Euroopa Liidu ja potentsiaalselt euro ise.

Saksamaa on koostatud rida liiva, ütlevad sisuliselt Kreeka, et see peab üks kahest valikust. Esiteks, nad on nõus kõik ranguse ja reform erinõudeid sätestatud edasi Saksamaa ja teiste Euroopa Liidu asutustele. Kui nad seda teevad, arutelud teise kautsjoni võib alata. Teiseks nad otsustavad lükata ükskõik kokkuhoiumeetmete ja mingit arutelu võib alata, mis sisuliselt tähendab, et Kreeka kukub vaikimisi ja tõenäoliselt sunnitud välja eurotsooni.

Tõenäosust nn Grexit pole kunagi olnud nii kõrge

Arvestades, kuidas pingeline tingimused on ja kuidas tõenäoliselt Kreeka default on ilmunud varem, et on tõesti öelda midagi. Praegune valitsev partei Kreekas leftest SYRIZA partei, pühib võimule konkreetselt platvormi vastupanu ELi kokkuhoiumeetmed keskasutus. Lisaks Kreeka inimesed ise mõistlikult lükkas kokkuhoiumeetmed veidi üle nädala tagasi üleriigilise referendumi. See läheb, et muuta see raske, kui mitte võimatu, peab Kreeka valitsus tagasi alla.

Kui Kreeka valitsus ei nõustu kokkuhoiumeetmed, valitsev partei võib tekkida suur tagasilöök. Võimalus Kreeka ühiskonna kokkutõmbumine ei saa eirata kas viimase kokkuhoiumeetmed on toonud kaasa suuri proteste. Kõige äsjane kokkuhoiumeetmed oleks rangeimad ja kõige olulise veel, samal ajal minevikus vooru meetmed on juba nõrgenenud Kreeka ühiskonna ja sotsiaalse turvalisuse võrgud.

Alates oma esimese päeva kontoris, kõige juhtiv liikmed partei, sealhulgas peaminister Alexis Tsipras, on veendunud, et nad püsti kokkuhoiumeetmed. Nüüd, kus Saksamaa ei tahtnud kompromissile jõuda, Kreeka ametiasutused võivad ei ole muud valikut, kuid tagasi lükata ranguse ja lase kaardid langeda, kuhu nad.

Vahepeal keegi ei tea, mida Grexit teeme euro ja Euroopa Liidu. Poliitikakujundajad sisenevad kaardistamata territooriumil, ja kuigi suurem osa praegusest keskendutakse Kreeka, teistes riikides nagu Itaalia, Portugal ja Hispaania - ja isegi Euroopa Liidu kui terviku - on võidelnud aeglane kasv viimastel aastatel. Rahutus loodud Grexit võib destabiliseerida Euroopa Liidu, kuigi ELi juhid on kindlad, et neil on võimalik tormile.

Kõik turbulentsi Euroopa Liidus näib toetades Bitcoin hind

Üks kuu aega tagasi, 13. Juunil, Bitcoins müüsid ainult umbes $ 230 tükk. Nagu pinged suurenenud, cryptocurrency hind hakkas ronima, ja selleks ajaks juuli 1strolled ümber, Bitcoin oli jõudnud peaaegu $ 260. Vahepeal tingimused ELi ja Kreeka ainult halvenenud ja nädalavahetusel Bitcoin on paisus aastatel vähem kui $ 270 reedel üle $ 300 dollarit tükk.

Kui tingimused halvenevad veelgi, ja just nüüd on raske ette kujutada, vastasel korral Bitcoin hind tõenäoliselt jätkuvalt ronida. Lõhe Kreeka ja ELi võib lihtsalt olla liiga palju ja liiga lai, ja see võib olla liiga hilja, et probleem lahendada läbirääkimiste teel. Saksamaa keeldus nihutama ja Kreeka, mis võisid värvitud ise nurka, võimalust ettepanek ei ole kunagi tundus kõle.

Seotud uudised


Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks