Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Bitcoin on paisus aastatel veidi üle $ 240 reedel ligi $ 250 pühapäeva õhtul, märgistus üks 72 parima etendused viimastel mälu. Mis on Bitcoin tõusuteel?

Tundub, et investorid on taas kasvanud närvis, sest Kreeka tõttu suure tõenäosusega, et riik ei jää oma miljardi dollari võla maksed ja võib olla sunnitud euroalast lahkuma. Selle tulemusena hirme perspektiivis Kreeka pangad on muutumas väga reaalne õngejadaga ja tühi ATM masinad on teatatud üle nädalavahetusel.

Eelmisel nädalal Kreeka läbirääkijad sõna otseses mõttes kõndis välja läbirääkimistel teiste ELi juhid ja läbirääkimised ei ole voolundiga palju parem siiani sel nädalavahetusel. Euroopa Liidu ametnike nõudma, et nad üritavad töötada Kreeka probleemi lahendada, kuid Kreeka juhid väidavad oma Euroopa kolleegidega on liiga paindumatu.

Kreeka läbirääkijad korter läbi lükkas viimase vooru nõudmised, tunne, et nende riik oli juba loobunud palju järeleandmisi. Kreeka valitsus on nõudnud teise vooru rahastamise, kuid Euroopa Liidu ametnikud nõuavad suuremat kokkuhoidu vastutasuks rahastamine. Olles ei õnnestunud tegeleda läbirääkimiste teel ja keeldudes paigaldada kokkuhoiumeetmed omal Kreeka parlament hääletas rahvahääletuse et Kreeka inimesed saavad otsustada.

Arvestades kohutava olukorra Kreeka majandus ja hapendamine seisukohti paljude kreeklased, aga kavandatud ranguse mearues tõenäoliselt nurjata. Tõepoolest, kui Kreeka peaminister Alexis Tsipras adresseeritud oma rahva, kutsus ta nõudmisi "väljapressimine", kuid lubas kinni tahet Kreeka inimesed, kui nad peaksid hääletama ranguse.

Ka uudised brokethat Kreeka hoiab oma pangad luukidega alguses nädalal ning et valitsus paigaldus kapitali kontrolli proovida tõkestamisel raha. Massive küsi moodustavad jätkuvalt ATM masinad, ja see on hinnanguliselt vähem kui 40 protsenti sularahaautomaatidest veel raha neile. Valitsus kaalub nüüd piirid, kui palju inimesi on lubatud taganeda ATM antud päeval ja seda ülempiiri lõpuks on nii vähe kui 60 eurot.

Kui Kreeka inimesed tõmmake üllatus ja hääletada kokkuhoiumeetmed või teist tüüpi kokkulepet ei saavutata, on väga suur oht, et Kreeka ei suuda teha oma võlgade maksed tulevad teisipäeval. Kui jah, siis finantsturgudel on roiled ja võimalust Kreeka väljumise eurotsooniga muutub väga reaalne. See võib soodustada veelgi rohkem inimesi otsima peavarju Bitcoini potentsiaalselt sõidu hinnad üles veelgi.

Sest Bitcoin kogukond, hiljutine hinnatõus on vaid hea uudis. Mitte ainult Bitcoin investorid riisub raha, kuid ainuüksi asjaolu, et Bitcoin muutub valuuta inimeste valikuvabadust perioodidel finantskriis on tõend, et Bitcoin saab ja teenida oma eesmärki. Pea meeles, et Bitcoin loodi Satoshi Nakamoto pakkuda alternatiivi riigi valuutas, mis liiga sageli alluvad vara omastamisega poliitikutele ja bürokraatidele. Bitcoin, olles peer-2-peer valuuta pakub selget alternatiivi, ja kohe tuleb välja nagu väga atraktiivne alternatiiv paljud investorid, arvestades hiljutisi hind kühm.

Võttes arvesse olukorda maailmamajanduses ja asjaolu, et paljudes riikides, Hiina Ameerika Ühendriikide ja teiste Lääne-Euroopa riikidega, on hädas kõrge võlataseme ja loid kasvada, finantsturgude ebastabiilsus võib tulema tulevikus uuesti. Kuna riiklikud valuutad kaotavad oma sära, Bitcoin võiks olla üks suurimaid võitjaid. Täiesti digitaalne, P2P valuuta pakub mitmeid eeliseid omavääringus.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri