Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud

Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud

Esialgsed tulemused loodud uue rahvusvahelise Bitcoin surveyhave selgus muu hulgas, et üks neljast Bitcoiners on petnud poolt cryptocurrency vahetust.

Uuring, edendada koduleheküljel BitcoinsInIreland.com, kavatseb küsitlus üle tuhande Bitcoin kasutajad järgmise kahe kuu jooksul, et teada saada, kuidas inimesed kasutavad cryptocurrency kogu maailmas. Praegu on sait on jagatud esialgse resultsprovided umbes 150 vastanutest viimase kuu jooksul.

"Uuringu siiani saanud vastust 51 riigist üle maailma, pluss paar tundmatut, mis esitati kaudu volikirju. Enamik vastanuid sattus Bitcoin 2013. Ja 2014. Aastal," esimene vahearuanne näitab.

Enamik vastanutest on Ameerika Ühendriigid põhinev mehed (89%) vahel 20 ja 40 aastat vana

Ja kuigi protsent naissoost kasutajatele on vaid 11%, see on tegelikult hea uudis, sest see tähendab, et Bitcoin kogukond on rohkem naissoost Bitcoiners kui kunagi varem.

Üle 51% vastajatest kasutavad aktiivselt BTC

27% ütles, et nad pole kasutatud Bitcoin on nädal enne tegelevaid uurimiseks ja 22% oli tehtud tehingu sel päeval) ja 80% tunnustatud nad on edendanud Bitcoin seas pere, sõprade ja töökaaslastega.

Seoses digitaalse rahakotid on need tulemused:

  • 99% vastajatest ütles, et nad rahakoti
  • 30% on lauaarvuti rahakott, 26% kasutada mobiilse rahakoti, paberi rahakotis tuli kolmas 15%, millele järgneb Bitcoin Core 13%
  • 72% ütles, et nad on proovinud mitu Bitcoin rahakotid, ja leidis ühe nad rahul
  • 11% ütles, et nad ei leidnud rahakoti nad rahul veel
  • 16% kasutajate küsitletutest kinnitas nad on kaotanud juurdepääsu rahakoti, "kuigi enamik inimesi vastas, et see oli kas esimestel päevadel, kui Bitcoin oli midagi väärt, või kui hiljem, siis oli nominaalväärtuse"

Ja kuidas vahetust? "80% vastanutest ütles, et nad olid registreeritud vahetus-, ja 25% vastanutest kasutavad seda osta Bitcoin ise kulutada. 26% vastanutest ütles, et nad olid kaotanud mõned Bitcoins tõttu vahetada on" häkkinud ", sulgedes või nende vahetus konto ohus. " See tähendab, et iga neljas Bitcoin kasutajad kaotanud mõned BTC mingil hetkel kaotanud probleemi tõttu cryptocurrency vahetust.

On Bitcoin segistid, 89% vastanutest teadis, mida üks oli 32% reageerivad nad kasutasid neid paar korda, ja 20% ütleb, et nad regulaarselt neid kasutada.

Bitcoiners võttes vaatluse vastas ühtlasi küsimusi Bitcoin seotud hasartmängudega. 51% vastanutest vastas, et nad on kasutanud Bitcoin hasartmängude sait. Vahearuanne selgub ka, et täringuveeretamise saidid on selgelt kõige populaarsem, vastavalt 38% cryptocurrency kasutajad.

Seoses Bitcoin kaevandamise, 37% Bitcoiners ütles, et nad olid kaevurid (62% alustas kaevandamise ajal 2013 ja 2014).

Kui küsitakse, kui tihti nad on ostnud kaevandamise riistvara, 31% vastanud kord, ja see ei ole kasutusel, ja võrdselt 31% vastas mitu korda, et saada ise rohkem segamist võimsus. Väga vähesed teatatud probleeme riistvaraga.

Saate osaleda selles Bitcoin uuringu kuni 31. Maini 2015. Kui osalete aprillis, siis on võimalus võita üks viiest 0,05 BTC auhindu. Lõplikud tulemused selguvad hiljem suvel.

Seotud uudised


Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad