Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Täna ülemaailmse finants- väärtpaberite tööstus on väärt rohkem kui $ 101000000000000. Kuid $ 1700000000000 on juba välja laenatud. Mõnikord ettevõtjad laenata vahendeid, et osta ladustada ja müüa pärast lühikest aega, et teha kasumit. Vastastikuse ja riskifondid on vaja ka laenude mingil ajahetkel. Vastavalt DataLend, $ 954000000000 on laenu USA ja selle vormi väärtpabereid.

See turg on harva arutatakse, kuid see on kindlasti kasumlik üks. Laenuvõtjad raha ja sama juhtub turvalisuse laenuandjad, mis hõlmab pensionifondide ja suur varu omanikele. Isegi vahendajaid on võimalik saada oma käed midagi. Peamaaklerit nagu Morgan Stanley ja Goldman Sachs ja agent laenuandjad nagu State Street ja BNY Mellon saada ka oma osa lõigatud. Arvatakse, et agent laenuandjad teha $ 19.200.000 päevas aidates organisatsioonide laenutamine laos.

See tulus turul kontrollib väike, kuid võimas rühm, koosneb peamiselt peamaaklerit. Vastavalt Josh Galper, rahalise konsultant väärtpaberite laenamisest on alati olnud suletud võrgustik, kus ainult tuntud turuosaliste saab laenavad väärtpaberid.

Kuid üks Patrick Byrne, kes on tegevjuht Overstock.com ja tugev liberaal hääl pidevalt võitlevad Wall Street, on valmis tegema seda, mida ta võtab, et avada see turg ja muuta see läbipaistvaks.

Ta tahab kasutada Bitcoin on blockchain tehnoloogia teha stock laenu kõigile kättesaadav, võimaldades väikestel mängijad raha teenida nagu peamaaklerit ja laenuandjate. Byrne usub, et see turg on ikka pimedas ja tuleb strateegiliselt muutunud, võimaldades kõiki osalema.

[Tweet_box disain = "default"] TØ.com pruugi täielikult asendada suured mängijad nüüd, kuid see juhtida Wall Street avatud ja läbipaistev suunas. [/ Tweet_box]

Heidab valgust

Byrne alustas oma Bitcoin põhinev süsteem, mida kasutatakse laos laenuna kokteilipeol toimuvad NASDAQ börsil. Süsteem, mida nimetatakse TØ.com, toetab Overstock ja kasutab blockchain teha süsteemi kättesaadavad Internetis. Byrne eesmärk lõpuks asendab praeguse aktsiaturg, sealhulgas tohutu platvorme nagu NASDAQ ja New York Stock Exchange. Vastavalt ettevõtja, süsteem heakskiitu ootava Securities Exchange Commission (SEC).

Peamine eesmärk TØ.com on toshed valgust finantsturu ja võimaldada kontrollida iga transactionto teada, kes omab teatud osa. See piirab rolli vahendajate ja suurte Wall Street mängijad tänu blockchain, suur Internetis pearaamatu vaba igasugusest tsentraliseeritud võimu. Pankade roll ja valitsused on piiratud, sest inimesed saavad juurdepääsu süsteemi kõikjal ja igal ajal. Raha on sõna otseses mõttes, oma kätega.

Mõned ikka ei tea, kas Byrne õnnestub oma püüdlustes hoolimata tugev tehnoloogia, kuid tõde on see, et isegi Wall Street on hakanud mõistma, et blockchain aitab finantsturgudel toimida. NASDAQ on üks nimesid eksperimenteerimine Bitcoin peamine tehnoloogia: kauplemisplatvormi saab sõidu blockchain põhinev privaatne aktsiaturg alguses 2016.

Paid

Päts on Pre-Laena Assurance Märgid ja nad aitavad aktsionärid jälgida laenujääk tehinguid. Byrne'i süsteem on ainulaadne, kuid see on lihtne Undertsand teoreetiliselt. Stock omanikud kasutavad platvormi kasutavad digitaalsete märgid sarnased Bitcoins. Nad lisab need oma aktsia ja ettevõtjad pakkuda, et saada õigus laenamine aktsiat.

See süsteem võib kirjeldada kui idee, et kasvas kogemusi, et Byrne on olnud Wall Street. Ta usub, see aitab vältida rahalist jookseb nagu üks kogenud 2008..

Financial ekspert Josh Galper usub süsteemi on üsna huvitav, kuid on kahtlusi selle kasutatavust eriti kuna inimesed on harjunud kaubanduses rahalist aktsiaturg. Paljud laenuandjad ja laenuvõtjad ei taha kasutada uut süsteemi, Galper ütleb, sest nad ei saa kindlustada aktsiate antud laenu.

Byrne ütleb TØ.com on viis vältida vastaspoole riski. Ta soovitab thatusers saab veel hoida oma tohutu jagab peamaaklerit kui nad hakkavad kasutama süsteemi. Töötasu vahendaja võib väheneda, kuid nad ikkagi olla osa protsessist.

TØ.com on uus käsi

Need väikesed riskifondid on eelistatud, kui nad kasutavad Byrne'i uus süsteem. Nad võivad laenata odavalt ja ka kõrvaldada käsitlemise kulude peamaaklerit. Sel juhul Wall Street uus vahendajaid on TØ.com ja Bryne, kuid vähem kasumit ja rohkem läbipaistvust.

Byrne tõotab madala tasu tõttu süsteemi arenenud tehnoloogia ja juhib tähelepanu uue platvormi suurendaksid finantsturul.

TØ.com pruugi täielikult asendada suured mängijad nüüd, kuid see juhtida Wall Street avatud ja läbipaistev suunas.

Seotud uudised


Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Post ICO

Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos