Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Tuntud Bloomberg terminal juba Bitcoin infotabloo, kuid nüüd funktsioon on saadaval ainult platvormi töötajad, vastavalt veebilehel BTC Geek, kes näitas lugu paar päeva tagasi.

Terminal on arvuti süsteem, mis kogub reaalajas finantsturgude andmed ja koht kaupleb, muutes teabe kättesaadavaks rahandus ja tööstuse spetsialistid, kes kasutavad Bloomberg Professional teenust.

BTC Geek ütleb Bitcoin infotabloo hiljuti vabanenud, kuid ainult töötajate, kogudes andmeid Mt. GOX ja Tradehill. Nagu veebilehel, infotabloo võib olla endiselt katse etapp.

Kui kinnitust, siis võib see tähendada suurt tõuget Bitcoin legitiimsust üks tähtsamaid territooriumide mistahes valuutas: maailma finantsmaailma. Põhimõtteliselt, kui Bloomberg näeb seda teavet kasulik, see tähendab rahalise ekspertide seal näha ka. Nii võib see olla lihtsalt aja küsimus, kuni me näeme seda funktsiooni minna avaliku: vastavalt TechCrunch on Bitcoin infotabloo peaks oma tee regulaarselt Bloomberg terminali klientidele sildi all XBT.Bitcoini kauplejad ja ettevõtted saavad nüüd maksukohustuste arvutamiseks kasutada LibraTaxiMeet LibraTax esimene Bitcoin sobiv maksuarvestuse toolespecially loodud kõik cryptocurrency ettevõtjad ja nendega seotud ettevõtted. Või vähemalt need, kes kavatsevad teatada oma Bitcoin tegevuse ametiasutus. 

Erinevalt teiste sarnaste vahendite loodud töötama koos fiat valuuta, LibraTax on pilvepõhine teenus, mis skaneerib Bitcoin blockchainto määrata, kui palju sa saanud või kaotatud ostmisel või müümisel BTC.

Vastavalt PCWorld tööriist muutub vajalikud raamatupidamise lendamine automaatne protsess, mis põhineb kasutaja tehingute ajalugu. Seejärel genereerib aruande pärast skaneerimise blockchain ja kinnitub sama dokumendi ajakava D kujul.

Vahva LibraTax - taas kasutajad, kes tegelikult kavatsevad teatada oma Bitcoin seotud kasumi või kahjumi - on tema võime jälgida kõiki maksustatavaid sündmusi (sissetulek, kingitused, annetused jne), ilma et käsitsi otsingud. Ja kasutajad saavad ikka jääda anonüümseks laadides arvutustabeli oma tehinguid ei ole avaliku aadress või tuvastatava üksikasju või kasutada throwaway e-posti aadress.

Aga firma taga LibraTax on teised plaanid: nad kavatsevad integreerida rakenduse teenuseid nagu Intuiti TurboTax ja QuickBooks.

Kasutades LibraTax on tasuta kuni tööriista ametlik käivitamine, mis juhtub septembri keskel. Lisaks kavad tellimuse alusel maksude spetsialistide ja raamatupidamisettevõtte, ettevõte, mis arendas vahend ka plaanite premium versioon, mis peaks maksma vahemikus $ 10 ja $ 19.


Bitcoini kauplemisplatvorm GBL kaob koos investori varastatud 4,1 miljardi dollarigaSee on teine ​​miljonär Bitcoin mõistatus vähem kui kolm nädalat. Pärast rahakoti teenuse Inputs.io väidetavalt häkkinud eelmisel kuul ja 4100 BTC olid varastatud, nüüd teise šokeerivat juhtumit juhtus Aasias, kus vahetada GBL kadunud tietymättömiin, võttes ¥ 25 miljonit ($ 4,1 miljonit), mis kuulus investoritele.

Petturid on kõikjal ja Hiina, kus Bitcoin populaarsus on skyrocketing, ei ole erand. Sel juhul kauplemisplatvormi et kandis Hiina kliente ja väidetavalt Hongkongis (kuigi sait asub Pekingis) kadus 26. Oktoobril, kui mitu klienti märganud, et veebisait oli muutunud ligipääsmatuks. Kuid see oli liiga hilja. Ja kes kustutatakse olemasolu GBL ka varastas $ 4,1 miljonit kuuluvate kasutajate sait Silicon Nurk aruandeid.

Coindesk selgub, et ettevõte oli ilmselt käivitas tagasi mais koos domeeni btc-glb.com. Selles samal kuul, kasutaja nimega "zhaoxianpeng" oli edendada platvormi BitcoinTalk foorum, kus see juba on alust kahtlustada,. Vaatamata kõik märgid, et midagi võiks valesti minna - peamiselt puudumine otsekontakte või puudumisel litsentsi finantsteenuste - GBL suutis meelitada ligi 1000 klientidele, kes vabatahtlikult esitasid oma raha ettevõtte.

Nüüd, pärast kadumist veebilehel, see on märganud, et olevale aadressile virtuaalne lehekülg on võlts ja Hong Kong politsei kutsuti juhtumit uurida.

Uudiseid GBL on uudistes samal päeval, et Bitcoin vahetada BtcChina ületas ühe miljoni BTC kuus volumefor esmakordselt vastavalt Bitcoin Charts.


Bitcoini trendid kogu maailmasVaadates Google Trends saate selgelt näha, kuidas Bitcoin suundumusi levinud kogu maailmas. Esimese laseb "heita pilk geograafilise esindatuse" Bitcoin "otsingud (saate kursorit kaardi, et näha rohkem üksikasju iga riik):

See on omamoodi raske näha, kuid hämmastavalt piisavalt juhtivaid riike otsima Bitcoin on Eesti ja Soome USA kolmandas kohas. Soome oleks ülaosas alates Bitcoin on seaduslik kasutada seal ja Estona on "Varajase" riigis. See on üks esimesi riike maailmas omaks internetipanga, streaming TV online, ja on üks parimaid kiudoptiliste võrkude Euroopas. Kui me võtame sügavama pilgu juht pardal siin on tegelikud tulemused:
Ainult 5 välja 10, kes on esiteks on legaliseeritud Bitcoin mingil määral (Kanada, Austraalia, USA, Holland ja Soome).

Lõpuks saame võtta pilk Bitcoin huvi ületunnid ja näha, et kuigi oli suur vihmavaling pärast Bitcoin kukkus aprillil 2013 globaalne trend on tõepoolest tõuseb.

Seotud uudised


Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele