Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Iga universum on selle sümboleid. Star Wars universumis on Jedi rüütlid, Imperial sõdurid ja Wookiees. Lord of the Rings universumis on sõdalased, võlurid ja vargad. Iga märk on oma konkreetne roll, mis hoiab et universumi tasakaalu ja Bitcoin universumis ei ole nii palju erinevaid.

Võtame pilk erinevaid märke, et võtate osa teh Bitcoin universumis ja proovida näha, milline kõige paremini kirjeldab...

Bitcoin evangelisti

  Thechy

Kärttyisä on tavaliselt hardcore programmeerija, kui ta vaatleb Bitcoin ta näeb Matrix. Ta mõistab, mis see on, kuidas see on ehitatud ja algoritme, et võim on. Ta võib seletada teile protokolle, mida kasutatakse sooritada tehinguid ja erinevate encryptions kasutatakse kogu protsessi. Kärttyisä on oluline roll, kuna tema liiki loodud Bitcoin ja ilma temata ei oleks universum.

  Traderi

Pärast Kärttyisä tegemist Trader. Trader näeb Bitcoin kui investeeringut instrument. Ta mõistab Kärttyisä nägemus, kuid vaadeldakse ka Bitcoin Kauplemiskontolt perspektiivi. Ta teab, kuidas analüüsida oma kõikumine hind, ta püüab prognoosida, kus Bitcoin läheb järgmisena. Kui Techies loonud Bitcoin universumi siis Ettevõtjad on oma mootor. Nad on need, mis mõjutavad vahetuskursse ja kauplemise maht. Ilma kauplejale Bitcoin ikkagi teise hull idee, et keegi tegutseb peale.

  Hustler

Hustler laigud äri võimalust Bitcoin. Ta näeb Trader tööl ja mõistab, et uus turg on tekkimas. Hustler tulla erinevate äriettevõtteid ja alustavatel seotud Bitcoin. Ta setup veebilehed rahaks idee. Kuigi tema sõber Trader on hõivatud "otsivad kulda" ta on keskendunud "müüa teda kühveldada". Hustler mängib olulist osa Bitcoin universumi sest ta on ainus märk, mis annab edasi Bitcoin uue kasutajatele lihtne mõista viisil. See on tingitud asjaolust, et ta on müügimees looduses ja müüjana ta aru, et idee Bitcoin tuleb lihtsustada üldsusele.

Bitcoin Kasutajad

  Merchant

Üks kahest kasutajate rühmad. Kaupmees võimaldab sõna Bitcoin levitada, kui ta lubab seda makseviisi oma poest. Kaupmehe roll on otsustava tähtsusega, kuna ilma temata ei toimu Ostja ja selleks mingit õigustust taoline valuutas. Merchants on see, mis annab Bitcoin on tegelik võim - võime olla midagi väärt.

  Ostja

Iga isik, kes kasutab Bitcoins osta kaupu peetakse ostja. See võib olla külastaja e-kaubanduse saidi nagu BitMit või keegi, kes üritab saada tulirelvade või narkootikumide ebaseaduslikult. Ostja kinnitab võimsus Merchant ettekirjutus Bitcoin valides seda oma valuuta. Kuigi ostjate ja Merchants tunduda "tavaline" märki, ilma nendeta ei oleks Bitcoin.

Bitcoin dabblers

  skeptik

Skeptik on põhimõtteliselt jobu. Mitte sellepärast, et ta on paha poiss, kuid peamiselt tingitud asjaolust, et ta kritiseerib Bitcoin ilma tegelikult teadmata, mis see on või isegi üritab seda kasutada. Skeptikud tavaliselt teha harimatu avaldused nagu "Bitcoins ei õnnestu, sest nad ei ole likviidne" või "Bitcoin ei õnnestu kui valuuta sest pakkumine on olemuselt piiratud". Aga Skeptik on ka rolli Bitcoin universumis ta aitab meil mõista, mida inimesed kardavad. See, kes saab kasu kõige välja Skeptik töö on Hustler, mis mõistab, mida on ühist vastuväiteid valuuta ja leiab viis neutraliseerida.

   Traditsioonilised institutsioonid

Lõpuks jõuame traditsiooniliste institutsioonide. Pangad, valitsuste, suurte korporatsioonide, kõike, mis liigub aeglaselt ja vihkab muutusi. Nad on ilmselt kõige raskemates Vastasele Bitcoin evangelistide nägu ja kui nad peksa siis Bitcoin võidab. Võimsus nende institutsioonide on tugev ja nad saavad teha igasuguseid vastikuid asju banding kasutamise Bitcoin kõik viis lihtsalt ei lase teil kanda raha Mt.Gox (tõsi lugu).

Nii et teil on see, täielik Bitcoin universumi oma mitmekesise tähemärki. Kas ideid uute tähemärki? lihtsalt lisada neid oma kommentaarides allpool.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoin kaevandajad ja investorid ei ole raha saatjad, ütleb FinCEN