Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Bitcoin on tagatud võtta märkimisväärne samm evolutsiooni tema v0.9 vabastamist. Ilmselt tekib uusi funktsioone, mis on loodud, et suurendada kaupmehe ja kliendi kasutatavust. Seal on neli eriti valdkondades - lihtsus makse, perioodilised maksed, vaidluste lahendamise ja kohese tagasiside tehingute - mis parandavad oluliselt.

Vabastamine rakendada uut tüüpi maksesõnumeid, mis võimaldab kaupmehele saata allkirjastatud taotluse konkreetse summa makstakse ja tehingu kirjeldus. Pärast teabe saamist, klient saab maksta kaupmehe ja saada "saamist", mida nimetatakse PaymentACK.

V0.9 uuendus toob kaasa ka parema vormi allkirjastatud tehingute tabelis: vabastamist kasutab X.509 sertifikaate (väljastatud keskne asutus konkreetse vastuvõtja ja kasutatakse sageli logi veebisaidiseansid) allkirjastada maksenõude ja tõestada oma autentsust. Need sertifikaadid on lihtsam ja kiirem viis hallata makseid ja enamik saite on juba kasutatud, nii et nad tunduda puhas lisaks Bitcoin maailmas.

Uus versioon loob kirjelduse välja, mis suudab tuvastada tehingu üksikasju. Lisa see võime pakkuda toetust aadress teo maksavad, võimaldades tagasimakse saadetakse erinevat aadressi kui münte saadeti. Niisiis, mitte rohkem murettekitav, kas teie raha võib leida oma tee tagasi.

Nagu näete, on üks suurimaid täiendustest, mis v0.9 vabastamine on kasutatavus valdkonnas. Kui olete kaupmees või ostja, siis on lihtsam toime tulla Bitcoin. Korduvad maksed ka lihtsam rakendada, pakkudes võimalust arvete klientidele regulaarselt, midagi, mis oli suhteliselt raske teha. Isegi võimalus automaatne arvete saab rakendada kliendi nõusolek.

Teine omadus, mis saab selgemaks on seotud vaidluste lahendamise: pärast tehingu, et klient saaks allkirjastatud kviitungi, pakkudes selgeid tõendeid, et tehing oli edukas mõlemale poolele. V0.9 uuendus ka tekitada kohest tagasisidet, sõnumi kaudu varjatud PaymentACK, vältides blockchain on tarbetu kasvu.

Muidugi, nagu kõik, see värskendus toob kaasa ka mitmeid muresid, nagu asjaolu, et X.509 sertifikaate väljastab keskasutuste, muutes Bitcoin vähem detsentraliseeritud. Pealegi, see on raskem kontrollida tühistatud sertifikaatide. Aga Bitcoin peab arenema mingis suunas ja nüüd, see toob rohkem kasu kui kahju.

Via thegenesisblock.com

Seotud uudised


Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust