Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Alates selle loomisest, aastal 2009, Bitcoin majandus on kasvanud praegune väärtus rohkem kui $ 1 miljard. Siiski on veel mõned skeptikud, et ei suuda uskuda oma võimu ja hoida mõtlesin Millal Bitcoin hullus lõpus.

Ajakirjanik äärel, Adrianne Jeffries, võttis asi endal käed ja läks suure konverentsi kohta Bitcoin, mis toimus hiljuti San Jose Convention Center, mille korraldajaks on mittetulunduslik Bitcoin Foundation. Seal ta rääkis ühed eksperdid Bitcoin ja püüdis vastata küsimusele "miks ei Bitcoin surra?". Ja eriti, kuidas see digitaalne mündi hoiab seducing uusi kasutajaid, isegi pärast kõiki probleeme?

Noh, nagu Highlander, Bitcoin võib samuti olla surematu (ilma kogu "ei oma pead maha raiuda" asi). Miks? "Sest see on matemaatika. Sa ei saa tappa matemaatika", ütles üks töötajate Shirtoshi putka, mis oli müüa Bitcoin seotud T-särgid. Kuid see ei ole ainult matemaatika, see on ilu digitaalse valuuta protokoll, mis on loodud anonüümne Satoshi Nakamoto. Isegi Bitcoin on beginningis legendaarne.

Ikka, see ei ole minevikus, et me räägime, kuid tulevikus. Ning vastavalt Marak Squires, see on peatamatu. "Sa ei saa lõpetada edusamme," ütles kooder ja ettevõtja, kes ütles, et tema "ainult kahetse elus" ei osta enam Bitcoins kui nad olid odavad. Tema arvates "Bitcoin on extra-legal.It ainult sureb, kui lülitate Internet".

Ja Mike Caldwell läheb veelgi: "Mis on mõiste surma Bitcoin?", On küsimusele looja Casascius münti. "Bitcoin on kaks asja: see on kogukond ja see on technology.The ainus viis Bitcoin surra on inimesed kaotavad huvi kasutada it.No oluline milliseid rünnakud on, seal on alati saab olema teistpidi neid. Kuna Bitcoin on lihtsalt tänapäeva teostuses idee, et meil on nüüd tehnoloogia demokratiseerida raha. Nii kaua kui on nõudlust, et ainus viis näen Bitcoin suremas on, et see oleks eelkäija midagi muud, mis ei paremat tööd ".Bitcoin on valge 77-aastane räppar ja tema uus laul just tuli välja2 päeva tagasi video, mille hip hop artist nimega "Bitcoin" ilmus YouTube'i. See pealkiri: Doggy Style. Video on saanud rohkem kui 7500 vaatamist ja 270 upvotes vaid kaks päeva. Ilmselt Lee, 77-aastane valge mees Philadelphia otsustas alustad hip hop Youtube careeraround detsember 2014.


Enamus kui mitte kõik tema laulud on väga nüri, mitte eakohaseid kuigi võid leida mõned rohkem "haridus-" videos nagu "nap time" ja "Glaukoom". Üle 4000 liitujat ja kasvab Bitcoin ei tundu olevat lähe kuhugi kiiresti. Seal on ka päris lõbus Reddit threadabout selle teema, siis kindlasti lugeda kommentaare....


Bitcoin on (valges) majas: Rand Paul on esimene presidendikandidaat krüptokursuse annetuste vastuvõtmiseksRand Paul teeb ajalugu. Libertarian vabariiklaste kandidaat, kes saab töötab 2016 aktsepteerib Bitcoin annetuste rahastada oma presidendivalimiste kampaania.

Kuigi Paul, USA senaator Kentucky, ei ole esimene Ameerika Ühendriigid poliitik vastu cryptocurrency ta on esimene presidendikandidaat avada ukse Bitcoin.

Otsus võib tunduda murrangulise, kuid see kuulub tegelikult kooskõlas Rand Paul arvamust selle kohta, kuidas peaks valitsus läheneda raha. Vastavalt Kentucky senaator, USA valitsus peaks vastu võtma "käsi" approachto kontrolli riigi raha.

Kandidaat kavatseb vallutada hääletus noorte ja tech-Savvy American valijad, kes otsivad vabamalt president.

Pealegi BTC Pauli kampaania on samuti annetuste kaudu krediitkaardi ja PayPal, vastavalt tema ametlikul kodulehel. Kandidaat on teatanud, et tema kampaania vastu ainult BTC annetusi kuni $ 100, nii et kõik toetajad, kes soovivad anda rohkem on kasutada teiste maksmise võimalusi.

Et aktsepteerida cryptocurrency, kandidaadi kampaania teamed tuntud tasumise töötleja BitPay. Platvorm hakkama kõik krüpto-annetused ja kohe teisendada Bitcoins arvesse fiat valuuta, veendudes, et Rand Paul kampaania järgib dikteeritud Federal valimiskomisjoni.


Bitcoin on tänase aasta TechCrunch Disrupti sündmusest üks tähteKuulus konverentsil TechCrunch lõhustatakse toimub järgmisel nädalal ja üks tema paneelid on pühendatud Bitcoin, mitu külalisi cryptocurrency maailmas. Üritus toimub San Francisco, California (USA), esmaspäevast (9) kolmapäevani (11).

Paneel keskendub peamiselt suhe cryptocurrency ja Silicon Valley riskikapitalistide, eriti kui virtuaalne mündi on tekkinud huvi ja ka investeeringud suured ettevõtjad.

Kaksikud Cameron ja Tyler Winklevossare kahe kõrge profiiliga sündmuse külalistega, kuid ärgem unustagem, teiste ekspertidega nagu Balaji Srinivasan, kaas-asutaja genoomika käivitamisel Counsyl ja juht Stanford Bitcoin Group.

Ka liitumine paneel on Bitcoin ettevõtja Naval Ravikant, kaasautor Venture Hacks ja kaashooldaja kohta AngelList.

Via techcrunch.com

Seotud uudised


Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist