Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

"TradeFortress" noor Austraalia arendaja, mis haldab Bitcoin web walletInputs.io, välja puudutavad avalduse oma veebilehel sel neljapäeval (7): suur hack sunnitud shutdown teenuse pärast 4100. BTC olid varastatud.

Kuigi Inputs.io pidi olema kõrge turvalisusega digitaalse rahakoti kasutajate Bitcoins administraator väidab platvormi oli häkkinud oktoobri lõpuks ja cryptocurrency samaväärne $ 1.345 millionat praeguse vahetuskursi oli varastatud. Kahe nädala pärast, "TradeFortress" on lõpuks hakanud hoiatama kliente sõnum:

Kaks hacks kokku umbes 4100 BTC lahkunud Inputs.io suuda maksta kõik kasutaja saldod. Ründaja ohustatud hosting konto kaudu järeleandmisi e-posti kontosid (väga vana ja ilma telefoninumbreid lisatud, nii et see oli lihtne nullida). Ründaja suutis mööda 2FA tõttu viga serverhostis poolel.

Andmebaas juurdepääsu saadi ka, aga paroole turvaliselt salvestatud ja on räsitud kliendi.

Kui te salvestatud rohkem kui 1 BTC, saata e-kiri koos Bitcoin aadress (soovitavalt ühenduseta, avatud lähtekoodiga valguse / SPV rahakoti likeMultibit või Electrum). Kasutage sama e-posti te kasutate sisendite. Palun ärge hoidke bitcoins internetipordist ühendatud seade, sõltumata sellest, kas see on teie enda või teenuse.

Tean, et see ei tähenda palju, kuid mul on kahju, ja öelda, et ma olen väga kurb, et see juhtus väiksemana.

Ilmselt ei ole isegi kliente, kes tegi hoiused pärast oktoobrit 23. Väidetava kuupäeva hack, on ohutud, vastavalt Coindesk. "TradeFortress" ütles koduleheküljel, et "ründaja suutis ohustada vanemate e-posti kontosid, mis olid lihtsalt nullida, sest nad ei olnud telefoninumbreid lisatud. Ohustamata vanemad meilikonto viinud kompromissi teise, lõpuks võimaldades neil parooli lähtestamiseks jaoks hosting konto ja saada turvalist juurdepääsu pärast mööda kahe teguri autentimise host poolel ".

Üks uudishimulik fakte rünnak on, et nagu märkis saidi Hacker Uudised on Bitcoins rebiti veebisaidi "kuum rahakott", online ladustamise süsteemi, mis töötleb live väljavõtmist. Kuid see muudab nägema Inputs.io oli hoida enamik "oma" cryptocurrency online, samas kui teised teenused hoiavad kuni 80 protsenti offline.

Ühes hiljutises intervjuus Aussie raadio show, "TradeFortress", kes juhib ka coinchat.com ja coinlenders.com, ütles, et ta ei saa aru varguse politseile, sest see oleks võimatu jälgida varas.

Vahepeal administraator taga Inputs.io kindel häkitud raha läheb tagastatakse vastavalt RT. "TradeFortress" ütles ta kasutada 1000 tema enda Bitcoins, samuti raha häkkerid ei varastanud: "kasutajate laene makstakse kuni 100 protsenti sõltuvalt summa (libiseva skaala), üldiselt 40-75 protsenti."

Seotud uudised


Post ICO

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu