Bitcoin rahakotid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin rahakotid

Bitcoin rahakotid

Vaadates osta mõned Bitcoins? Kui jah, siis sa lähed vaja rahakoti hoida neid. Niisiis, kuidas Bitcoin Wallet töö ja kust saate ühe? Seal on palju mõista ja siis on teil mitmeid võimalusi valides oma rahakoti, kuid anname teile mõned teadmisi ja nõuandeid valides ja kasutades õiget rahakott.

Bitcoins kasutada digitaalallkirja või loetav stringid tähtede ja numbrite, teha makseid. Need digitaalallkirjade nimetatakse "avalikke võtmeid" või "aadressid". Need aadressid kantakse seejärel edasi ja tagasi läbi avaliku pearaamatu, mis jälgib kõiki vahetusi (kuid kaitseb oma identiteeti). Et jälgida, kuidas paljud Bitcoins teil on, peate rahakoti, mis on programmi või võrguteenuse mis talletab oma münte.

On mitmeid Bitcoin rahakotid saadaval. Selleks, et leida hea rahakott, siis tuleb pea veebi ja hakkab otsima. Nagu Bitcoin on kõik digitaalse valuuta, Internet on hädavajalik. Mõned rahakotid on tasulisi teenuseid, mis tasu iga tehingu, samas kui teised on täiesti tasuta, avatud lähtekoodiga rakendusi.

Kuigi seal on liiga palju võimalusi neid kõiki loetleda käesolevas artiklis, me läheme üle kahe populaarsemaid programme ja visandada oma tugevused ja nõrkused. See protsess peaks samuti aidata teil õppida, mida otsida, kui ta hindab teisi rahakotis.

Võite kasutada makstud Bitcoin programmid nagu Coinbase. See platvorm on väga lihtne kasutada ja saab interneti kaudu või mobiilseadmes, nagu nutitelefoni. Võite ka helistada makset telefoni teel. Mis Coinbase, tehingute toimuvad mõne sekundiga. Süsteem on väga turvaline, tõhus, arusaadav ja pääseb peaaegu iga tüüpi Interneti-toega seade. Ikka, kuigi see süsteem on väga lihtne kasutada, see laeb 1 protsenti tasu iga tehingu.

Ei taha maksta tasu? Võite kasutada Bitcoin QTinstead. See tasuta, avatud lähtekoodiga programm ei võta mingit tasu. Sa peaksid hoiatatakse siiski, et see võib võtta kuni päev paigaldada, sest see peab kontrollima kogu Bitcoin pearaamatu ja on tuntud tülikas. Mitte ainult seda, kuid tehingute võtta kaua aega, et kontrollida. Lisaks saab ainult toetada ühe rahakoti korraga, ja kuna mõned omadused tarkvara, on raske panna Bitcoin QT kohta krüpteeritud kõvakettale. Mis Bitcoin QT saab lisada täiendavat tarkvara, nagu Relvapalatis, lisada täiendavaid kihte krüptoloogia kuid see võib maksta raha.

Lisaks peaksite mõistma, et avatud lähtekoodiga programmid on oma plussid ja miinused. Kõik avatud lähtekoodiga tarkvara on üldsusele avatud, mis tähendab, et inimesed saaksid kood ja arendada tarkvara ja uusi versioone tarkvara koos sellega. Kuna avatud lähtekoodiga tarkvara on kergesti kättesaadavad üldsusele, häkkerid saavad otsida koodi proovida ja leida nõrkusi ära kasutada. Teiselt poolt, arvuti programmeerijad ja ühenduse tervikuna saab otsida kood ja jätkuvalt tugevdada.

Seal on mõned asjad, mida tuleb mõista oma Bitcoin rahakott. Kohe alguses, siis tuleb alati varundada oma rahakoti. Enamik programmid võimaldavad teil varukoopia kas trükkides välja paberile, kasutades USB drive, või mõlemad. Sa peaksid ka proovima andmete krüptimiseks ja kasutada muid turvameetmeid, et kaitsta oma rahakoti. Võta aeg otsida internetist ja kaardistada kõiki oma võimalusi.

Teil on vaja ka valida väga turvaline parool. Ärge minge koos tavalise "Password11" või midagi, et keegi suudab murda. Pea meeles, et Bitcoin on detsentraliseeritud süsteemi ja kui keegi peaks kaaperdada oma identiteeti see võib olla raske, kui mitte võimatu, et taastada oma andmeid ja raha.

Valides programmi, siis peaks võtma aega, et otsustada teie vajadustele. Kui te ei saa seda endale lubada, makstakse programmid pakuvad sageli parem kogemus kui enamik avatud lähtekoodiga tarkvara praegu turul saadaval. Tõenäoliselt avatud lähtekoodiga versiooni parandab aja jooksul ja võib lõpuks rivaali premium abiprogrammide. Kui soovite säästa raha, avatud lähtekoodiga programmid peaksid vastavalt oma vajadustele, vaid olema valmis kulutama aega õppimise süsteemi ja kõik selle kiiksud!

Seotud uudised


Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoin kaevandajad ja investorid ei ole raha saatjad, ütleb FinCEN

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga