Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013 | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

New York Times: Bitcoin on nurjumisele

Edward Hadas kirjutas New York Times, et Bitcoin on nurjumisele. See arvamus ei ole täpselt uus paljud analüütikud on ennustavad valuuta "vältimatu" surma, sest see esimene hakkas tegutsema. Vastavalt Hadas, Bitcoin on nurjumisele sest see on "erastatud" ja ei toeta valitsuse. Seoses Bitcoin, Hadas ütleb "Selle väärtus on ebakindel, õigusliku seisundi on ebaselge, ja see võib kergesti muutuda väärtusetuks, kui kasutajad kaotada usku."

Loe algset postitust

Bitcoin ületab $ 1,000 Mark

Bitcoin on jõudnud jõudnud kõigi aegade kõrgeim, müües nii palju kui $ 1,224 kauplemine. Viimase 7 päeva üksi, Bitcoin väärtus on rohkem kui kahekordistunud (jõudes siis rekordiline kõrgused.) Kuna algusest, Bitcoin väärtus on kasvanud rohkem kui 4000%. Bitcoin varem rikkunud $ 1000 dollari jälje BTC Hiina, kuid see on esimene kord, kui see on ületanud selle kaubamärgi Mt. GOX, mis peetakse üldiselt kõige olulisem vastutasuks jälgimise ülemaailmne hindadega.

Loe algset postitust

Bitpay Kaatrid Global Merchant Directory

Huvitav, mida ja kus saab veeta oma Bitcoins? Bitpay, maailma suurim Bitcoin makseteenuse pakkuja, teatas, et ta alustab ülemaailmne kataloog kaupmehed aktsepteerivad Bitcoins. Bitpay usub, et selles kataloogis viib kasvav aktsepteerimise Bitcoin kui inimestel on lihtsam aega leida kaupmehed aktsepteerivad valuuta. Kataloog on oma hea aega koos pühade käivitamist ja paljud kaupmehed pakuvad allahindlusi ostude Bitcoin.

 Loe algset postitust

Reisimine Space koos Bitcoin

Tahad kosmosesse? Kui jah, siis nüüd saate kasutada Bitcoin jätta planeet Maa ja reisi- kosmose Virgin Galactic. Mõlemad BTCTrip ja CheapAir nüüd aktsepteerima Bitcoins ja võimaldab teil broneerida tour kosmoses. Richard Branson on ka varem näidanud, et ta on investeerinud Bitcoin, nii et võib tulla millalgi tulevikus, kui saate maksta ettevõtte otse.

Loe algset postitust

Man paiskab 7,5 miljonit dollari väärtuses Bitcoin

Istudes Welsh prügila on üks kõige väärtuslikum maetud aarded maailmas. James Howells viskasin vana kõvaketas möödunud suvel puhastamise ajal välja oma tööruumi. Kahjuks hr Howells ei mõistnud, et tema vana kõvaketas sisalduvad tema ainus koopia turvalisuse võti vaja pääseda ligi oma $ 7,5 miljonit dollari Bitcoin varanduse. Ta kogunud, et õnn tagasi 2009. Aastal, kasutades oma sülearvuti kaevandama münti. Pärast kallab klaasi limonaadi oma arvuti, ta junked oma kõvakettale, unustades, et Bitcoins olid ta.

Loe algset postitust 

Bitcoin mull Building? The Economist ütleb Nii 

Bitcoin on muutumas palju auru viimastel kuudel. Ben Bernanke on öelnud, et digitaalse valuutades on pikaajaline potentsiaal, samas kui Saksamaa valitsus on pakkunud Bitcoin ise mõned tunnustust. Aktsepteerimist jaemüüjad kasvab, samas kui Hiina investorid otsivad Kätkö raha offshore on esineb valuuta. Majandusteadlased väidab siiski, et hiljutised üleujutuste investeeringuid valuuta põhjustab Bitcoin mull ehitada ja et lõpuks ta "pop", võimalik tuua valuuta alla, kui ta teeb.

Loe algset postitust

Seotud uudised


Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse