Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Kõik andmed postitatud siia põhineb usaldusväärne uudiste allikatest. Kui märkate ebatäpsusi saate postitada neid oma kommentaarides allpool või võtke methrough seda vormi.

Bitcoin on uus ja radikaalne valuuta, nii et selle õiguslik staatus võib muutuda üsna kiiresti ajas. Enamik riike praegu ei ole ametlikku poliitikat või hoiak seoses Bitcoin, kui valitsused on hakanud panema. Seni vähesed riigid on keelataks selgesõnaliselt Bitcoin, kuigi see tuleks ka märkida, et mõned riigid on laiendanud ametlik seaduslikult tunnustada seda.
Üldiselt Bitcoin on sageli ravitakse nagu omamoodi investeering sõiduki, mitte tegelik toimiv valuutas. Esialgu mõned inimesed eeldada, et varastamine Bitcoins ei olnud ebaseaduslik, nagu valuuta ei ole ametlikku juriidilist jõudu. Enamik riike ja õigussüsteemid ei tunnistama, et Bitcoin ei ole raha, ja nagu see andis mõned meetmed õiguskaitse. Kuigi kohus süsteemid on ikka püüdnud töötada välja andmed Bitcoin, valuuta on aegamisi tunnustust.

Austraalia: Bitcoin Land Down Under

Seni Austraalia valitsus on olnud üsna warmtowards Bitcoin. Ettevõtted võivad kaubelda Bitcoins ja ostmine või kaevandamise Bitcoins ei peeta ebaseaduslik. Austraalia valitsus on välja tulumaksu suunised riigi, nii et kui teil on raha maha valuuta, siis parem olema valmis toidulauale rohkem valitsuse osa. Teatud mõttes, kuid see ei näita, et valitsus tunnistab väärtust ja potentsiaali valuuta.

Belgia: Bitcoin ei ole probleem

Belguim on tuntud üsna pingevaba ja progressiivne valitsus. Seni governmenthas decidedto võtta käed-off lähenemine valuuta. Belguim rahandusminister on avalikult teatanud, et ta ei näe mingit probleemi valuuta ja et riigipank ei oleks vastuväiteid sellele. Riigi rahapesu agentuur on ka ei vabane suuniseid või hoiatada valuuta, vähemalt mitte veel.

Kanada: Bitcoin Ho!

Kanada on tuntud päris sõbralik valitsus ja selgub, et Kanada valitsus on valmis omaks Bitcoin avasüli. Seni on valitsus decidedthat rahapesu- ja rahaline kuritegude määrused ei pea olema täielikult rakendatud Bitcoin. Bitcoin tehinguid vaadelda vahetuskaubana ning võimalik kasum maksustatakse. See annab ka mõned juriidilised kaitstud, aga nii Bitcoin kasutajad peaksid rahulikult Bitcoin ja selle seaduslikkuse Kanadas. 

Hiina: Armastus-vihkamise suhe

Teine riik, mis on hakanud mahasurumiseks Bitcoin on Hiina. Hiina valitsus esialgu tundus valmis omaks Bitcoin, kuid investeeringud valuuta paisus, valitsuse vastupidine muidugi. Kui Hiina investorid hakkasid vala raha Bitcoin on valuuta väärtus taevas tõustes üle $ 1000 dollarit. Parem või halvem, aga see põhjustas Hiina valitsus, et saada külm jalad.

Detsembri alguses hakkas valitsus väljastab warningsagainst valuuta. Ka valitsus hakkas uurima viise, kuidas valuuta võiks hõlbustada rahapesu ja muu ebaseadusliku tegevuse. Hiina valitsus teatas ka, et see oleks agressiivselt kaitsta väärtus Hiina jüaani vastu Bitcoin. 

Taani: Bitcoin Vasak külma

Taani on tuntud kogu maailmas on üks kõige progressiivne riikides. Aastal seoses Bitcoin aga Taani on endiselt ummikus jääaeg, kui valitsus ei soojendati valuuta. Taani ametnikud varem kindlaks määratud pärast tohutu Bitcoin varguse et valuuta õigustatud puudub õiguskaitse.

Taani Kesk Bankalso announcedthat see vabastab Bitcoin oma valuuta funktsioone. Valitsus kaalub pühkimine komplekt reforme ja uued määrused, mis võiks kaasa tuua Bitcoin on reguleeritud, või vähemalt jälgib ja kaitseb turul.

Soome: Bitcoin Vastu Siin

Soome on üks nendest riikidest, mis lihtsalt armastab teejuhiks peaaegu kõike. Alates selle tipptasemel haridussüsteem, selle maailma tuntud tervishoiu, Soome sageli tops graafikuid nii livability. See ei peaks tulema üllatusena siis Soome valitsus on kinnitanud seaduslikkuse Bitcoin ja teatas, et see on kuni inimesed valida, millist valuutat nad tahavad hoida oma raha.

Mitte ainult seda, kuid Soome on üks esimesi riike on Bitcoin pangaautomaat paigaldatud. See on õige, kui soovite teostada Bitcoin tehingu, saate nüüd pea Helsingi raudteejaam ja käitumise kauplemise kaudu Bitcoin ATM, üks esimesi Euroopas.

Saksamaa: Bitcoin ei ole raha, kuid on Kauba

Saksamaa valitsus on märkinud, et Bitcoin ei ole traditsiooniline või elektrooniline valuuta. Valitsus on siiski tunnistanud, et Bitcoin ei ole raha ja on otsustanud, et seda tuleks käsitleda kaubana või finantsinstrumendiga. Kuigi see võib tunduda löök mõned Bitcoin kasutajatele, see tegelikult annab valuuta märkimisväärset õiguslikku kaitset. Muidugi, kui kaup olete kohustus tasuda maksud ning kasu.

India: Keskpanga seadistamine oma Vaatamisväärsused?

Bitcoin on tule all Indias. Esialgu investorid olid väga huvitatud Bitcoin, eriti India ruupia on tule all viimastel kuudel. Investorid nägid Bitcoin kui võimalust tõmmata oma raha välja ruupia. Nagu India valitsus on karmistamist kapitali väljavoolu ja kuld / hõbe ostude Bitcoin pakutakse lihtne viis kaitsta ones "rikkuse vähenemist kohalikus valuutas.

Keskpank on siiski hoiatuse vastu Bitcoinand läbiviimise kauplemine Bitcoin. India politseinikud isegi ründasid kontorid ühe vahetuse ja kinnipeetud tehingu arvestust. See saatis tohutu levimas turul, põhjustades paljude India Bitcoin vahetus sulgeda oma uksed. Keskpank on slammed Bitcoin üle julgeolekuküsimustes ning seadis kahtluse alla ka valuuta väärtus.

On hilja detsember 2013 India föderaalse täitmise direktoraadi ründasid buysellbitco.in- India suurim Bitcoin vahetada.

Iisrael: Bitcoin saatus oska öelda

Kas Bitcoin juriidiline valuutas? Kas see investeering sõiduki suhtes maksustada? Või on see lihtsalt ebaseaduslik? Need küsimused palutakse Iisraelis, kuigi vastused ei pruugi olla veel otsekohene. Seni Panga Iisrael ei ole seadusega keelatud või reguleeritud valuuta, kuigi see on mõtiskledes meetmed või selle vastu. Future otsuseid võib olla suur mõju Bitcoin staatuse. Mitmed inimesed on teatatud, kuigi see pangad Peatame Bitcoin seotud tehinguid.

Suurim mure Iisraeli valitsuse keskus ümber võimalikku kasutamist Bitcoin ebaseadusliku ja ebaseaduslike tehingutega. Bitcoin on veel ära keelata, kuid suutmatus keegi saaks jälgida valuuta võib tulevikus viia määrused vastu.

Jaapan: ei otsusta Vaatamata Mt. GOX Kohaloleku

Seni Jaapani valitsus on jäänud suuresti vaikib Bitcoin. See ei pruugi tunduda üllatav, välja arvatud üks oluline asjaolu: Jaapan on koduks Mt. GOX, maailma suurim Bitcoin vahetada. See on õige, vaatamata asjaolule, et Jaapan on epitsenter Bitcoin kauplemise vähemalt teatud mõttes on riik ei ole otsustanud, seaduslikkuse Bitcoin. See on tavaliselt, kus me katkestas ja öelda "rohkem teemal", kuid alates veel ei ole rohkem teemal. Sõltumata mis tahes tulevase otsuse poolt või vastu Bitcoins Jaapan võiks olla tagajärgi globaalse Bitcoin turul.

Kenya: Bitcoin armastatud Inimesed kuid valitsus vaikib

Seni Kenya valitsus ei vabastanud mingit arvamust Bitcoin. Puudub-the-vähem, valuuta on vastu võetud Keenia tööpäeva abroadto Kirjuta oma raha koju. Paljud Keenia kasutate Bitcoin saata rahaülekanded koju ilma maksustatakse. Mis Keenia saates rohkem kui 1 miljard dollarit kodu aastas Bitcoin on kiiresti muutumas suur mängija selles Ida-Aafrika riigis. Ikka, et valitsus ei ole veel öeldud arvamuse valuuta, nii et asjad võiks tulevikus muutuda.

Liibanon - Mitte nii kasuks

19. Detsember 2013, Bank of Lebanon hoiatuse vastu ostmise, hoides või kasutades e-raha. In teadaanne Välja pangad, finantsasutused, vahetuste ja avalikkusele keskpanga hoiatab ohtude eest, mis võivad tuleneda spekuleerinud raha ja eriti Bitcoin. 

Holland: Õiguslik kuid Maksustatav

Enamik riike on seda ära tunda varana, siiski, ja siiani valitsused armastan maksustada Bitcoin. Holland ei keelustati Bitcoin, kuid teatas, et ta maksustab valuutas.

Norra: Bitcoin kui valuutas? Pole võimalik. Aga Trading Ikka Õiguslik.

Kui Rootsi läheb, nii tihti ei Norra ja vastupidi. Norra on nõustunud Rootsi mitmes mõttes. Bitcoin ei ole ebaseaduslik, ja Bitcoin kauplemise on täiesti seaduslik. Sarnaselt teiste valitsuste sealhulgas Rootsi, aga Norra on otsustanud, et Bitcoins on seaduslikud, kuid ka võib olla maksustatud. Currencyies üldiselt ei maksustata ju see on lihtsalt vahetada ühe valuuta teise vastu. Kui Bitcoin saab maksustada, siis see ei ole reaalne raha, vaid investeering sõiduki. See võib olla suur mõju tuleviku Bitcoin.

Poola: riigil ei saa otsustada

Esialgu Poola valitsus teatas, et Bitcoin oli seaduslik, kuigi seda ei kinnitanud juriidilise valuutas. See on oluline, sest Poola on käibemaksuga ja kui Bitcoin ei ole kaup, vaid investeering vara, siis võiks maksustada läbi käibemaksuga.

Viimasel ajal on siiski Poola on võtnud natuke sammu tagasi seoses seaduslikkuse Bitcoin. Digitaalne valuuta on ikka seaduslik, kuid valitsus on välistanud oma staatust valuutas. Lisaks ja ehk veelgi olulisem, et valitsus on võtnud "oota ja vaata" lähenemine ja ütles, et ta jälgib, kuidas teised Euroopa Liidu riigid reageerivad Bitcoin on seoses määruse.

Singapur: Vaata nr Bitcoin, ei kuule Bitcoin, Segada nr Bitcoin

Singapur on ehitatud maine turul sõbralik riik ja valitsus on jäänud kindlaks oma relvad, kui tegemist on Bitcoin. Kuigi Singapur olla kodus ainult viis miljonit inimest, riik on üks Aasia kõige tähtsamates finantskeskustes, nii et selle teod teha palju kaalu. Singapuri governmenthas teatas, et ta ei regulateor Interfer koos Bitcoin, kuid selle asemel lasta turule sõita. Keskpank on ka öeldud, et see on kuni ettevõtted teha kindlaks, kas nad tahavad vastu Bitcoins.

Rootsi: Sweet On Bitcoin? Mitte nii kiiresti

Esiteks saab osta ja müüa Bitcoin Rootsi kartmata see on seadusega keelatud, vähemalt mitte lähitulevikus. See ei tähenda siiski, et Bitcoin peetakse täielikult õigus- ja konverteeritavas valuutas. Nagu muutub ühine trend kogu maailmas, et Rootsi valitsus ei ole lähenemas Bitcoin, kuid selle asemel otsib kasumi välja Bitcoin investeeringuid. Rootsi valitsus tahab lisada käibemaks, mis mõnede arvates oleks hävitada oma potentsiaali seadusliku maksevahendina.

Tai: Bitcoin Under Fire

Ükski riik ei ole veel keelustati Bitcoin, kuigi Tai Keskpanga väitis, et tehingute tegemine Bitcoins on ebaseaduslik. See ei tähenda, et ametlik keeld, aga kui Bank of Thailand ei ole pädev vastu võtma seadusi. Seni Tai Rahandusministeerium ei ole veel otsustanud asja.

Kuigi Bitcoin ei ole veel ametlikult keelustati see ei oleks üllatav, kui Tai valitsus ei võta hagi valuuta. Pärast 1997. Aasta Aasia finantskriisi Tai valitsus on olnud väga agressiivsed kaitsmisel väärtus selle valuuta ja stabiilsust oma rahandussüsteemi. Kui Bitcoin peetakse ohuks, valitsus tõenäoliselt liikuda vastu.

Suurbritannia: Ameerika õiguslikul Bitcoin?

Ühendkuningriik on seni otsustanud kasuks Bitcoin. Vastavalt valitsuse Bitcoin on seaduslik, kuid ei ole veel otsustanud, kui valuuta. Selle asemel, Bitcoin peetakse "ühekordseks kasutamiseks voucher", mis jätab ta vastutab käibemaksu puhul. Tuleb siiski märkida, et see küsimus ei ole veel püsiv. Kui te asuvad Ühendkuningriigis või kava läbiviimise kauplemise läbi Suurbritannia, veenduge, et hoida up-to-date viimaste otsuste kohta.

Ameerika Ühendriigid: Ameerika Home Vaba, Land of the Bitcoin

Paljuski Bitcoin lõppeesmärk on võtta USA dollari kui maailma premier valuutas. Arvestades, et see on mõnevõrra üllatav, et Ameerika Ühendriigid on üks rahva pakkuda kõige toetust Bitcoin, vähemalt föderaalsel tasandil. USA Kongress isegi kuulamise valuuta ja kuulnud silmapaistev rahalise ekspertide ja Bitcoin kogukonna liikmed. Üldiselt komitee nõustus, et Bitcoin oli hea. Föderaalse kohtunik Texases otsustas ka, et Bitcoin on seadusliku maksevahendina.

Mõned valitsused, aga võtate küsimus Bitcoin. Näiteks California osariik saatis tegevuse peatamise artikkel, Bitcoin sihtasutus. Ikka, riigi valitsuse sõnad on siiani olnud vaid kuuma õhku ja Bitcoin kauplemise ja teenuste jätkas suuresti vaibumatu isegi kui see irks riigiametnikud. 

Seotud uudised


Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa