Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Väga produktiivne ja positiivne. See, kuidas Patrick murck, üldine nõustaja jaoks Bitcoin Foundation, kirjeldas meetingthat toimus esmaspäeval (26) vahel esindajad Bitcoin kogukonna ja seitse Põhja-Ameerika valitsusasutustes. Eesmärk oli arutleda reguleerimise cryptocurrency.

Kõik osalejad integreerinud "produktiivne ja Frank" arutelu staatuse digitaalse valuuta. "See oli esimene positiivne samm tööstuse loomisel avatud ja pideva dialoogi. Jätsin tunne väga julgustada, et suutsime hajutada mõningaid müüte ja misinformationabout kuidas Bitcoin protokoll töötab", murck ütles Coindesk.

Palju teemasid nagu õiguskaitse ja valitsusasutuste kontrolli arutati koosolekul, mis juhtus USA rahandusministeerium hoone, Washington DC. Jimi Harper, lavastaja infopoliitika õpinguid Cato Instituut, osalejaid "rääkis, kuidas kaalu määrus USA saab ja ei sõida Bitcoin pakkujad liikuda väljaspool riiki".

Üks eesmärke oli kohtumise näidata ametiasutused kuidas cryptocurrency ja blockchain tööd. "Enamik inimesi olid skeptilised, kuid avatud ja aus. (...) Ma nõu tava vastaste levib FUD (hirm, ebakindlus ja kahtlus) umbes Bitcoin, mis on juba liiga üldine. See ei ole OK rääkida Bitcoin alla ilma faktiline alus ", Harper lisab.

Järgmine samm peaks olema USA ametivõimude poolt. Kui seadusandjad otsustavad luua karm eeskirjade Bitcoin ökosüsteemi võib kannatada raske hitsince riigi omab enamik cryptocurrency kasutajad. Pärast esimest juhul Bitcoin Foundation osales uue koosoleku Capitol Hill teisipäeval (27) jätkata juriidiliste küsimuste arutamiseks ühendatud cryptocurrency.Bitcoiners on 2015. Aastal bikiini hinna suhtes pessimistlikudEsiteks tahan tänada meie igakuine give contestwinner, Mohan IVT Indiast. Mohan võitis $ 100 Bitcoins (seal oli võimalus vahel seda ja pilet Inside Bitcoins - link tehing). Ma jooksen uue Give järgmisel kuul nii et püsige lainel.

2014. Aastaks lõpeb mõtlesin ma hetk aega ja analüüsida, mida Bitcoiners tunnevad seoses nende hind prognoose 2015. Kui mäletate, juba septembris Olen palunud inimestel proovida ja ennustada, mis oleks Bitcoin hind märtsil 21. 2015. Ma olen saanud hämmastav vastuseks selle uuringu ja peaaegu 1800 inimest on täis seda anonüümselt kuni tänaseni. Näete tulemusi ise siin.

Kuigi Bitcoin on saada väga positiivne Ajakirjanduses (nt Microsoft lisades Bitcoin maksete aeg INC. Nõustudes Bitcoinetc.), Kuid vahetuskurss näib pidevalt vähenenud. Ma ei ole kindel, et see on tingimata halb asi, sest see eraldab Kormoranid ja "mängurid" tegelikust Bitcoin toetajad ja annab palju realistlikuma peegeldus Bitcoin hind.

Võtsin pilk keskmine arv, mille sain Bitcoin hind ennustus aja möödudes ja märkasin, et seal oli väga selge langustrend tulemustes. Pea meeles, et ma välistada tulemusi, mis olid "off graafikuid" nagu $ 100K jne

Nagu näete keskmine ennustus läks veidi üle $ 2000 kuni kuskil $ 1750 (12,5% langus). Siis ma otsustasin kontrollida ka mediaan. Tulemuseks oli päris palju sama. Keskmine ennustus läks alates on umbes $ 1000 kuni $ 850 - 15% langust.

Huvitaval kombel enamik inimesi siiski arvan Bitcoin hind on kõrgem, kui see on täna, kuid see võib olla tingitud asjaolust, et enamik inimesi, kes on täites selle uuringu juba tegelevad Bitcoin või on teatud huvi selle õnnestumiseks.

Isiklikult 2014. Aastaks lõpuks ma pean ütlema, et mul ei ole minu lootused üles Bitcoin hind tõusma oluliselt igal ajal kiiresti, kuid ma arvan, et see on hea asi. Mida rohkem stabiilne vahetuskurss, seda parem Bitcoin võib toimida tegelik valuuta. Loodetavasti kord kõikumisi Bitcoin hind vähendab, rohkem ja rohkem inimesi hakkab ostavad asju koos sellega. Tõeline väärtus Bitcoin peitub see tehnoloogia ja mitte see vahetuskurss. Kuid seni, kuni see juhtub, on head uut aastat :)


Taiwanis olevad Bitcoiners saavad BTC-d nüüd osta rohkem kui 5000 mugavamast kauplustestPeaaegu 2000 OK Mart ja Hi-Life lähikauplused asuvad Taiwanis saab nüüd pakkuda BTC nende clientsthanks oma partnerlus Hong Kongis vahetamise platvorm KBBEX ja kohaliku Bitcoin firma BitoEx. Lisa need uued asukohad üle 3000 FamilyMart kauplustes, et juba vastu BTC ja Taiwan on nüüd üle 5000 Bitcoin sobiv väikeettevõtetele.

"Pärast olemasolevate 3000+ FamilyMart lähikauplused BitoEX on sõlminud kokkulepped kaks mega kaupluses ettevõtete [OK Mart ja Hi-Life], mistõttu on nüüd kokku üle 5000 kohtades Taiwan saadaval ostmiseks Bitcoins lõpus 2014 "tegevjuht BitoEX Cheng Kuang Tai ütles.

Vastavalt börsi direktor, firma loodab, et partnerlus võib suurendada tunnustamise Bitcoin kehtiva maksevahendina Taiwan.

"Oleme kindlad, et koostöös KBBEX ja sellega seotud ettevõtted, tunnustamist Bitcoins kasvab ja üldsusele oleks oma hääle usaldusahel Bitcoins", Cheng Kuang Tai selgus.

Tegevjuht KBBEX, Patrick Lam, nõustub ja ütleb, et "Bitcoins globaalsete turgude vahel on sõlmitud uus rahalist ajastu. Bitcoin seotud rahaliste vahendite ja selle derivaadid on äratanud miljardeid investeerimisfondide Wall Street ja Silicon Valley".

Olemasolev offline tehingute turud on ebapiisavaks nõudlus meie maailmas klientidele, mis ajab meid avada Bitcoin vahetamise platvorm.

Pealegi nüüd varustamise BTC rohkem kui 5000 lähikauplused Taiwani vahetamist KBBEX toetab ka 11 liiki maailma peamiste kaubanduspartnerite currenciesat hetkel. Nimekirja kuuluvad USD, CNH (offshore RMB), EUR, HKD, GBP, AUD, CAD, CHF, JPY, SGD ja NZD jaoks Bitcoin kauplemise.

Lam teatas ka vahetada plaanid uuel aastal. Tegevjuht lisas, et "KBBEX plaanib käivitada oma Hiina platvorm, kui kasutajad saavad maismaal renminbi sooritada tehinguid alguses 2015. Ja me jätkame tööd raske oma võrgu laiendamist. Me usume, et globaliseerumine on üks võtmeid arengu edendamisel Euroopa Bitcoin tööstuse ".

Pilt allikas: Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes