Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla | Estonian.lamareschale.org

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Väike Tennessee põhinev firma Everyday eklektilised, mis toodab käsitööna käsityöläispäivät kaupade vastu võtnud Bitcoin tasude ja pakub nüüd oma käsitöö füüsiline tooteid cryptocurrency kasutajad seal.

Et suur rõõm peekon armastajad, üks nende müügihitid, Maple Bacon Sizzling Soy Candle - "käsitööna soja vaha küünal, osavalt rikastatud essentsid magus vahtrasiirup ja suitsuse kuivatatud peekon" -, on üks saadaolevatest valikutest. Kes ei tahaks oma kodudest lõhnav nagu "omatehtud riigi breakfast"?

Aga see maitsev valik ei ole ainult peekon, kuna seal on ka kaneelirull või kõrvits sufleekook küünlad, lisaks valikus vann ja keha tooted, ehted, toitu ja jooke.

Võibolla saad inspiratsiooni nüüd, et pühade ümber nurga.Bitcoini järgmine peatükk: kohtumine reguleerivate asutustegaKuigi see on olnud juba neli aastat, Bitcoin jõudnud hiljuti populaarsust tipp kriisi Küprosel. Aga nüüd, et digitaalse valuuta on osa meie igapäevaelust, võib midagi muuta reaalne? Võib olla. Aga enne sisenemist turule, Bitcoin on esitada end reguleerijad.

Pärast uuenemiskeeristes Küprosel, see on nüüd aeg seehow Bitcoin küpseb alates virtuaalne õiguspärase ja seadusliku maksevahendina. Mis iganes see tähendab, üks asi on kindel: maksud tulevad.

Probleem on, et kuigi seda tüüpi münt on palju eeliseid, see on ka palju puudusi ja praegune tagajärjed selle olemasolu on omamoodi hirmutav. Miks? Kuna Bitcoin on kasutatud, mõnel juhul negatiivse eesmärkidel, näiteks makstes narkokaubandus ja rahastades terroriorganisatsioonide. Võimalus Bitcoin muutub tohutu pettus ka hirmutamiseks turgudel ja mõned selle kasutajatele.

Võimalikud stsenaariumid on liiga palju loetleda. Kuid halvimal juhul, kui seadusandjad on täidetud Bitcoin, mida nad võivad võtta lõpliku otsuse teeb sellest kaovad.

Aga kujutage ette, et kongress Ameerika Ühendriigid alustab määrus protsessi. Selline otsus, lühikese aja jooksul, mõjutab ülemaailmne valuuta turul. See oleks kindlasti võtta Bitcoin välja kahtlased shadowswhere digitaalse valuuta on nüüd peidus.

Via hereisthecity.com


Bitcoini hind taastub pärast Silk Roadi arestimise põhjustatud langemistBitcoin väärtus on taastumas pärast hitcaused Väljalülitus- ebaseadusliku turul Silk Roadand vahistamise selle administraatorile, mida tuntakse õudus Pirate Roberts. Meie lemmik cryptocurrency kaotanud kolmandiku oma väärtusest, kuid see on tagasi lugusid.

Pärast kauplemine on umbes $ 110, nagu 99Bitcoins teatatud neljapäeval (3), Bitcoin on tabanud põhja $ 85. Kuid pärast hetkeks paanika, siis cryptocurrency sai taas jalule uuesti ja on praegu kauplemine on umbes $ 121.

Kuigi algselt ühenduse võib küsimus, kõige cryptocurrency kasutajad, et see on väike tagasilöök. "Silk Road oli negatiivne aspekt Bitcoin maailmale, et sai palju ajakirjanduses. Minu arvates ei olnud nii suur asi," ütleb Anthony Di Iorio, asutajaliige Bitcoin Alliance of Canada, tsiteeritud CBC Uudised.

"Bitcoin näitab vastupanuvõimet. Inimesed arvasid Silk Road oleks suurem mõju, kuid mida me näeme, et see oli vaid väike osa suuremast kogukonnast, varsti unustatud. (...) Paljud riigid valuutad on tegelikult ebastabiilsem kui Bitcoins. See on väga noor valuuta; hinnakõikumised on oodata, "lisab ta.

Kuid tase tehingute üle palju saadaval vahetus on ilmselt veel toibumas viimaste sündmustest. BTCChina on olnud vastutav palju toiminguid, nagu näete siin.

Vahepeal Bitcoin ja Silk Road on uudistes kogu maailmas.


Bitcoini hind kõnnib rahulikult ja võidab investorite usalduseMõni aeg tagasi, 99Bitcoins lähenes see topicand arvata, mida... Meil ​​oli õigus! Bitcoin on selgelt muutub tugevamaks ja stabiilsemaks, kui viimastel sündmustest eelmisel kuul isegi ei tundu näputäis digitaalse valuuta. Lõppude lõpuks esialgse probleeme, Bitcoin sai läbi selle tume periood, mille väärikust kunagi näinud.

Mitte isegi vähenes 3,4% registreeritud USA dollari segamini koos cryptocurrency stabiilsuse nagu see oli varem. Nädalas, ajavahemikus juunist 7 ja 14, väärtus Bitcoin ainult langes umbes 10%. Me ütleme "ainult", sest kui sa õigesti mäletan, digitaalse mündi registreeritud hirmutav 70% langus aprillis, mistõttu igaüks hoidke oma hinge. Mitte seekord!

"Bitcoins meelitavad uuem põlvkond valitsuse skeptikud", sätestab James Angel, dotsent Georgetown University McDonough School of Business. Ja mida rohkem kasutajaid mängida sama mängu, seda rohkem nad tugevdavad seda.

Pealegi, rohkem kasutajaid tähendab rohkem huvi investoritele: "mõned Allure Bitcoin on tulemas traditsioonilise kuld investoritele", vastavalt Adam Rabie asutaja Gold.net. "Bitcoin on ilmselt uus ja põnev, samas kuld on vana ja nostalgiline," lisab ta.

Ja me ei tohi unustada, üks tegureid, mis teeb Bitcoin ülemaailmne nähtus, pärast nelja aastat olemasolu: meedia. Ajakirjandus ja uus meedia on alistunud Bitcoin on Entice, mistõttu on üha populaarsemaks. Muidugi, seal on veel inimesi, kes näevad seda kui mull, mis võib pop igal ajal, kuid need skeptikud aeglaselt kaovad.

Via marketwatch.com

Seotud uudised


Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu