Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Kui olete kunagi proovinud on vestlus Bitcoin isikuga, kes ei ole seotud virtuaalse valuuta, vestlus toimub tavaliselt teatud muster.

Esiteks, seal on eeldus, et Bitcoin ei ole "päris raha", sest see on makseviis kasutatakse Internetis, ei toeta materiaalse kasu. Enamik inimesi isegi helistada Bitcoin trikk on "ajutine trend, et läheb", kui soovite. See konkreetne aspekt seda kasutavad erinevate ettevõtete ja teenuste kohe, mis aitab kaasa Bitcoin PR probleem.

[Tweet_box disain = "box_02"] Enamik inimesi näha Bitcoin kui trikk, ajutine trend, ja selles aspektis seda kasutavad erinevate ettevõtete ja teenuseid. [/ Tweet_box]

Alates võlts Internet raha tõhus marketing tööriist

Paar aastat tagasi, Bitcoin peeti "võlts Interneti raha" 21. Sajandil. Bitcoins on loodud keerukaid matemaatilisi arvutusi, protsess, mis nõuab spetsiaalse riistvara, et täidetakse.

Paljud inimesed on ikka eeldusel, et keegi maailmas on võimalus sisse lülitada arvuti ja luua Bitcoins välja õhuke õhk, kuid midagi võiks olla kaugemal tõest.

Eeldades Bitcoin ei saa usaldada, ei tohiks olla fiat valuuta väärtust uut tüüpi raha alustada. Sarnaselt kuidas kulla müüjad tegutsevad MMORPG on nagu World of Warcraft ja Diablo III-mängu valuuta on ka "võlts internet raha", et alustada. Aga aja jooksul, nii Bitcoin ja teatud in-mängu valuutade kujunenud midagi palju enamat.

See on ka siis, kui sarnasusi-mängu valuutade ja Bitcoin lõpus. Arvestades-mängu valuutade arv on piiratud kasutamise juhtumid, Bitcoin number kasutamine juhtudel suureneb kuu jooksul kuus. Tegelikult rohkem ja rohkem online ja füüsilise jaemüüjad katsetavad Bitcoin maksed, sest nad näevad selgeid eeliseid, mida pakub see häiriv tehnoloogia.

See võtab omajagu aega, kuni Bitcoin parandab oma mainet avalikkuse silmis. Cryptocurrency on kaugel trikk traditsioonilises mõttes, kuna see pakub midagi inimkonna ei ole kogenud väga pikka aega. Enamik igapäevase tarbijad ei tea, kuidas õigesti kontrollida oma rahalist tulevikus, kui neid nöörile mööda finantsasutuste poolt. Need asutused peavad omakorda halvasti kasutaja vahendite aastakümneid nüüd.

Et olla täpsem, need täpselt sama finantsasutused on nüüd esimeste seas omaks Bitcoin ja aluseks tehnoloogia enda kasuks. Raha ülekandmine ümber maailma Puhtalt sekundit, ilma tuginedes vananenud rahalist infrastruktuuri ja fraktsioneeriva kulud teeb Bitcoin tõesti atraktiivne. Midagi sellist ei oleks võimalik ilma aluseks oleva blockchain tehnoloogia, mis on märgistatud kui üks kuumimaid rahanduslike uuenduste viimase viie aastakümne jooksul.

Mõned Bitcoin entusiastid tunnevad seda suunamuutust finantsasutuste poolt on selge märk nende kahe näoga taustal. Alguses nad hukka teenuseid, mida nad ei saa kasu otseselt ja hoiatada tarbijaid Kaasalöömine virtuaalne raha. Veidi hiljem, nad on uhkelt räägime uue siseprojektide töötatakse, projektid, mis kasutavad virtuaalne raha tehnoloogiat.

Sõltumata sellest, kuidas te vaatate seda, otsustab finantsasutused uurida Bitcoin ja blockchain tehnoloogia tuleks vaadelda confidence. Bitcoin aeglaselt kadumas oma "reklaamitrikina" pilt ja inimesed on hakanud mõistma potentsiaali selle uue ja häiriv tehnoloogia. Aga mitte kõik ei näe seda samamoodi, nagu on üsna vähe ettevõtteid, kes soovivad sõita reklaamitrikina Bitcoin coattails.

Pöörates tähelepanu investeeringutulude Bitcoin ja võlts meened

Kaks selgeid näiteid püüab meelitada teadmatu tarbijatele Bitcoin "trikk" tulevad vormis investeerimisfondid ja meened. Viimase paari aasta jooksul mitu investeeringute skeemid on pind, kus inimesed saavad investeerida fiat valuuta. Ettevõte siis tõotab anda dividende, sealhulgas kasumi täielikult tasutud Bitcoin.
On ütlematagi selge, et seda tüüpi investeeringute kavad tuleks iga hinna eest vältida. Võttes raha klientidele fiat valuuta on üks asi, kuid pakub vahetada kasumit - mis võib olla või mitte olemas - virtuaalse valuuta on üldiselt erinevad ballgame. Suurte koguste ostmist virtuaalne raha nõuab tihe kontrollimenetlust, ja enamik investeeringuid skeemid ei paku kontaktandmeid üldse.

Kui nad ei anna seda teavet inimestele anda neile fiat valuuta, miks nad annavad seda Bitcoin vahetamist, kes läbivad neid andmeid mööda riigiametnikud? Selle selgituseks on lihtne: need ettevõtted ei maksa kunagi välja ühe peenraha Bitcoin väärtust ja on vaid kasutades "reklaamitrikina" aspekt cryptocurrency meelitada rohkem potentsiaalseid ohvreid.

Sama põhimõte kehtib veebilehed pakuvad "kinkida Bitcoins" tasuta. Kõik kasutajad peavad tegema, on sisestada mingi konkurents ja üks õnnelik saab auhinnaks rahasumma, makstakse välja Bitcoins. Kuigi seal on mõned teenused tegutsevad sellel ärimudel ja tegelikult maksavad välja, enamus on lihtsalt otsin koguda nii palju andmeid, kui nad vähegi võimalik.
Kõik see koristatud andmed müüakse seejärel kolmanda osapoole reklaamijatele, mis viib mitu e-posti reklaami kasutaja mailbox.The veebisaitide omanikud teevad kena summa raha nad andmeid koguti samas on kunagi Bitcoins ära antud. Miski ei tule tasuta siin maailmas, ja kindlasti mitte Bitcoin.

Kuni nõuetekohase Bitcoin harimiseks on muutumas teemaks mainstream tarbijad, skeemid ja programmid nagu need hoiab meelitavad sisse teadmatu ohvreid. Kui programm osutub pettus, Bitcoin saavad halb reklaam, sest virtuaalse valuuta on seotud nende skeemide.

Sõltumata sellest, kas Bitcoin kasutati makseviisi investeeringute või mitte, üldisel virtuaalne raha on ikka negatiivne enamasti.

Aeglaselt, kuid kindlalt, rohkem ja rohkem inimesi näha, mida Bitcoin ja selle blockchain tehnoloogia on võimeline. Seal on veel pikk ja ülesmäge lahing edasi, kui muuta avalikku arvamust on tüütu ja vaevarikas protsess. Aga õigete inimestega juhtohjade, see on ainult aja küsimus, kuni Bitcoin muutub mainstream valuutas.

Soovitatavad pilt viisakalt Shutterstock

Seotud uudised


Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin petturid

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoini uudised 22. november 2013

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest