Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid | Estonian.lamareschale.org

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Lõpuks ebaseadusliku turul Silk Road ei ole lihtsalt mõjutatud Bitcoin ise või ostjad, kes kasutasid saada narkootikumide nagu heroiin ja marihuaana läbi platvormi. Ilmselt on julm kõrvaltoimeid, mida ei ületanud meie mõtetes seni. Nagu teatas äärel, Austraalia arst nimega Philip Nitschke nõuab nüüd, et Silk Road oli oluline allikas kasutatavate ravimite harjutada abistab suicideon haigete patsientide küsib eutanaasia.

Kuigi praktikas on ebaseaduslik enamikus riikides üle maailma, on mõned toetajad ja arstid valmis aitama surmahaigeid inimestele, kes soovivad surra.

Vastavalt Nitschke mõned patsiendid Austraalia kasutasid Bitcoins osta surmav narkootikumide Nembutal- kasutatud panna loomad maha - ja allalaadimine koopiad e-raamat nimega "vaikne Pill käsiraamat", mis annab juhiseid praktiseerida eutanaasia. Raamat, mis oli keelatud Uus-Meremaa, kirjutas Philip Nitschke ja on kättesaadav Amazon.

nembutaal

Tootenime Ravimi pentobarbitaali, rakendatakse tavaliselt läbi mürgisüsti, mis indutseerib hingamishäired.

Sait äärel tagab, et otsida Siiditee foorumid kinnitas, et weresome müüjad reklaamivad nembutaal platvormil. Ravimi ka vaba aja kasutamiseks, kuid see on väga ohtlik ja tavaliselt kasutatakse teiste otsad.

Austraalia arst näitas, et ta teadis umbes 20 inimest, kes kasutasid Silk Road osta nembutaal enne sulgemist turul. Nüüdsest Philip Nitschke ütleb, et inimesed, kes on huvitatud ravimi on osta seda Hiina keemiliste tegijad või oodata ravimi saadaval läbi teiste virtuaalse platvormi, nagu Black Market Reloaded.

On seotud märkus, kodulehel Krebs julgeoleku reportedthat Washingtonis asuv narkodiiler seotud Silk Road hiljuti vahistatud. Müüja oli tuntud kui "NOD" ebaseaduslike turul - tema tegelik nimi on Steven Lloyd Sadler - ja oli üks "top üks protsenti müüjad" kohta Silk Road.

Diiler müüakse enamasti kõrge kvaliteediga kokaiini, heroiini ja metamfetamiini väikestes kogustes isiklikuks kasutamiseks sadu ostjaid kogu maailmas.

Vastavalt kohtu kaebuse Sadler puhul, liikmed FBI ja US Post Office inspectorstracked kümneid paketid sisaldavad ravimid, mis olid väidetavalt veetud "NOD'with abiga naist, kes elas temaga ajal tema vahistamist.

Ametiasutused ühendatud ravimi müüja Silk Road pärast pealtkuulamist pakett kokaiini ja heroiini mõeldud Alaska elanik, kes nõustus tegema koostööd ametivõimudega, et vähendada oma lause. Ta tunnistas, et on ostnud narkootikumide "NOD" kaudu ebaseadusliku turul.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitcoin petturid

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud