BitcoinTalk Server on kompromiteeritud | Estonian.lamareschale.org

BitcoinTalk Server on kompromiteeritud

BitcoinTalk Server on kompromiteeritud

BitcoinTalkis praegu ühenduseta pikema hooldus ja kohtuekspertiisi läbivaatamise pärast "sotsiaalse inseneri rünnak" toimus vastu teenusepakkuja nForce.

Piiksuma poolt välja saadetud BitcoinTalk twitter konto märkis server oli rikutud ja kohtuekspertiis toimuks enne Reinstalliutiliidi.

Server alaneda sotsiaalse inseneri vastu ISP nForce. Seal pikendada seisakuid kohtuekspertiis ja uuesti.

- BitcoinTalk (@bitcointalk) 22. Mai 2015

NForce peakorteris. Pilt sätestatud nForce

NForce on pilv hosting, mis on pühendatud hosting ja paigaldamine ettevõte asub Hollandis.

Theymos postitatud reddit nad ta uskus server oli ainult ohustatud umbes 12 minutit ja et ta uskus iga kasutaja peaks tegutsema nii, nagu parooli räsi PMS, e-kirju ja muud materjalid olid ohus.

Foorumi ISP nForce õnnestus meelitatakse annab ründaja juurdepääs serverile. Ma arvan, et ründaja oli juurdepääs vaid umbes 12 minutit, enne kui ma märkasin seda ja oli server lahti, nii et ta ilmselt ei olnud võimalik saada täielikku dump andmebaasi. Kuid te peaks tegutsema nii, nagu parooli räsi PMS, e-kirju jne olid ohus. Foorum tõenäoliselt nähtud 36-60 tundi analüüs ja uuesti. Ma postitamiseks olekuvärskendused Twitter @bitcointalk ja ma pärast täieliku aruande postituse Meta kord foorum tuleb tagasi online.

Ettevõte nForce on tegutsenud alates 1995. Aastast ning ametlikult asutatud aprillis 2004..

Theymos ütles Müntide Fire,

Keegi suutnud jäljendada minu foorumi ISP nForce ning seejärel tühistab foorumi KVM parool. Tundub, et nad olid piiramatu juurdepääs bitcointalk.org server umbes 12 minutit, enne kui ma märkasin seda ja oli server lahti. Nüüd me üritame välja nuputada täpselt andmebaasis info ründaja suutis alla selle aja (kui midagi), ja siis me läheme uuesti installima OS välistada võimalust, et ründaja paigaldatud mis tahes rootkit, kui ta oli juurdepääs. Nagu näiteks, foorum on ilmselt ette nähtud 36-60 tundi. Ma postitamiseks olekuvärskendused Twitter @bitcointalk ja ma pärast täieliku aruande postituses Meta osas foorumis kord foorum tuleb tagasi online.

Olen pidevalt pettunud õnnetu riik turvalisuse maailmas. Isegi kui oma turvalisuse sobib (mis siis põhimõtteliselt kunagi on), siis saab veel ohus inimesed te toetuda, kes on sageli väga hooletu. See konkreetset tüüpi rünnak on eriti tavaline ja lihtne, isegi ettevõtete seas, mis peaksid olema väga turvaline. Probleem on selles, et klientide ees töötajad saavad sageli põhjustada palju kahju, kuid nad ei ole tavaliselt palju koolitust turvalisuse ja nende esimene prioriteet on tavaliselt rahuldada kes nad räägid nii kiiresti kui võimalik. Järgmine kord, kui rääkida pangaametniku et talle pangaülekande või midagi sellist, mõtle, kas "turvalisuse küsimustele", et nad küsivad (kui üldse) oleks tegelikult peatada ründaja, kes on olnud pikka aega uurides teile. Tavaliselt on vastus eitav. Olen isegi kuulnud lugusid toega Bitcoin ettevõtted keelamine 2FA kontodel kõigile, kes küsib. Krüptograafia võimet lahendada selline jama on üks asi, mis ajab mu huvi, kuid see töötab ainult siis, kui inimesed kasutavad seda.

Theymos avab kehtiv valikut muret kliendi turvalisuse ja eesliinil töötajat. Suur hulk turvalisuse küsimusi ootama lahendamine poolt mõtted cryptocurrency ja krüptograafia.

Seotud uudised


Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis