Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus | Estonian.lamareschale.org

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Bitcoin saab olema täht Bitcoinvention Aasia 2013, mis juhtub 17. Oktoobril, Filipiinidel. Juhul kui kavatseb suurendada Bitcoin teadlikkust Aasias on toimumas Peninsula Hotel, Makati (Manila) ja organisatsiooni ootab on umbes 450 osalejat, hindab Oron Barber, juhul planeerija ja cryptocurrency ettevõtja.

Otsus korraldada seda Bitcoinvention oli pistmist asjaoluga, et "Bitcoin on järgmine lahendus paljudel turgudel ja siin, Kagu-Aasias, see koguda rohkem võimu ja võimeid", Oron Barber selgitas Bitcoin Kontrollija. Paljud riigid kogutud Aasia mandril on "väga uus turg palju Bitcoin tooteid ja teenuseid," lisas ta.

Konventsiooni programmis on neli paneelid viie kõlarid iga ja ka kaks avatud mic "istungid, mis annab võimaluse kõigile, kes tahab rääkida virtuaalne mündi või seotud teema ajal 60 sekundit. Osalejad "olla kindel, et kõik informatsioon Bitcoin, mis on seotud Aasia ja üldiselt alla selle pisiasjad, on väga palju autentne, kuna kõik kõlarid on mitte ainult hea, kuid sertifitseeritud usaldusväärse nagu nad on eksperdid Bitcoin tööstuse" sätestab pressiteates.

Pealegi, ettevõtted ja ettevõtjad, kes soovivad toetada konventsiooni ka kutsutud liituma. Praegu on Bitcoinvention juba "mõned suured sponsorid".

See on järgmine suur samm Aasia ootas koguda kohalike Bitcoiners ja teha mõned võrgustike. Praegu tundub, et mandri näeb cryptocurrency samamoodi, et Barberi teeb: "Bitcoin on järgmine maailma valuuta. Mitte miski ei saa seda peatada."BitFantasy: uus MMORPG, mis võimaldab mängijatel kaubelda Bitcoini virtuaalseid esemeidPärast kasutusele "Draakoni Tales", esimene massiliselt multiplayer rollimäng (MMORPG), mis töötab koos Bitcoin, maailma cryptocurrency esitab nüüd uue sarnase pealkiri: "BitFantasy".

Mäng, mis on ikka veel on selle beta staadiumis, võimaldab mängijatel kaubelda omavahel jooksul meetmeid kasutades Bitcoin. Selle looja, Darren Tarbard on veetnud viimased 20 aastat arendada tarkvara ja ta tagab "BitFantasy" ei ole sellist mängu, kus sa pead maksma, et võita.

Selles Bitcoin juhitud MMORPG mängijad elame "lõpmatu maailmas ja sa avastada seda teedeehituseks avastada uusi külasid, ressursse või saladused", selgitab Tarbard. Teisel pool, seal on "maailma-söömine" koletis, mis on hävitavad maad ja teha seda halvem, kuninglik valvur on alustanud ka mässu kuninganna. Arva, kes on teda aidata: sa muidugi!

"Me ootame BitFantasy olla mängitav igaüks, kellel tänapäevane veebibrauser. See toob olulisi probleeme, mis põhineb erinevused brauseritega eriti liikuv, kuid me arvame, et see on seda väärt, et muuta see lihtne kõigi jaoks juurdepääsu", ütleb mängu looja.

Selle asemel läbimas Ühisrahastuse platvormi käivitada MMORPG, Darren Tarbard loonud 0,01 BTC registreerida hindu mängu. Siiski, kui soovite maksta rohkem saad mõned fantastiline perks.

Vastavalt Tarbard kaasamine Bitcoin mängus oli pragmaatiline valik: "Ma ei usu, et see oleks võimalik rakendada otsest mängijalt mängijale kauplemise muul viisil. Meie jaoks teha sama asi ( näiteks) PayPal nõuaks iga mängija on PayPal kaupmehe kontole ning mul on oma API võtmed ja muud trikid, et ma ei taha isegi mõelda. "

Kui soovite kandideerida ja üks esimesi mängijaid proovida "BitFantasy", minge mängu veebilehel ja rakendada.

Via coindesk.com


Bitfash tutvustab Bitcoini imesid kõigile moeõpradeleDigitaalne valuuta maailmas on uudne, et parandada oma maitse. Seda nimetatakse Bitfash ja see aitab youspend oma Bitcoins riided ja tarvikud suurim moebrändi. Jah, isegi need, mis ei ole veel nõustudes digitaalse valuuta.

Uus start-up Bitfash, Austraalias ja Hiinas, töötab vahendajana jaemüüjad ja ostjaid. See platvorm võimaldab teil sirvida online kauplustes ja osta kaupu läbi Bitfash, kasutades Bitcoins. Ettevõte siis korraldab oma äsja ostetud toodete vedada otse müüja teile.

Pärast käivitamist aprillis Bitdash kataloogi nüüd on kolm suurt tootemarki nüüd - Zara, Forever 21 ja hr Porter-, kuid neljas brändi lisatakse järgmise kahe nädala jooksul.

Asutajad Chris Woods ja Keyur Kelkar on aju taga seda ideed. "Alustasime rohkem teada ruumi ettevõtliku perspektiivi ja nägin, et enamik ettevõtteid võttes Bitcoins on elektroonika põhinev. Nii oleme püüdnud Pöörates pilgu tulevikku ja näha, kus on olemas võimalus mainstream vastuvõtmise. [Keyur Kelkar] ja ma nii on huvi moe, nii et see oli no brainer ja see on põhjus, miks me tegelikult läks see, "ütleb Chris Woods.

"Mis te näete läheb edasi on tugevam vahetuste ja rohkem ettevõtteid, rohkem reguleerimist, tuues uusi kasutajaid ja valuuta muutub üsna stabiilne", kaas-asutaja lisab.

Vastavalt Chris Woods, Bitfash ei muuda hindade või laevandus tasud ja poe tingimused on rangelt järgida. Nagu tavaliselt, Bitfash teeb raha kaudu tehingu feesand idee on osutunud tõeliseks eduks, sest käivitamisel on pöördunud rohkem online mood jaemüüjad, kes tahavad lisada veebilehel.

Via techcrunch.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoin scammers sunnitud elama FTC

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus