Bitfinex AlphaPointiga töötamine | Estonian.lamareschale.org

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

AlphaPoint on tehnoloogia ettevõte, mis võimu digitaalse valuutavahetust ja annab institutsioonide kokku juurdepääsu ja et marsruudi digitaalse valuutaturgudel. The New York ettevõte on võimeline töötlema ligi 1 miljon tehingute sekundis annab tehnoloogia teenuseid klientidele nagu meXBT, Cointrader.net ja BitcoinsNorway.com lisab uue kliendi kasvavaid portfelli.

Bitfinex ja AlphaPoint on teada, et pärast põhjaliku testimise, Bitfinex lõimumine AlphaPoint börsipäeva mootor on lõpetatud ja live levikuga on käimas.

"See on alles esimene samm meie pidev protsess pakkuda kõige usaldusväärsem ja rohkete tunnustega kauplemise meie kasutajatele. Kuigi me oleme stressitestid ja tagada, et iga aspekti süsteem toimima meie kasutaja kõrged ootused, oleme väga rahul, et saame esitleda mõned puuviljad meie tööjõu. Oleme aktiivselt parandada ja arendada omadusi, mis me ootame soojalt omaks kauplemise kogukonnas. Kuigi me võtame kõik ettevaatusabinõud selles integratsiooni, arvame, et see on suur samm selles protsessis. "Ütles Josh Rossi, asepresident ettevõtluse arengu Bitfinex.

Esimene etapp rände AlphaPoint platvorm on lõpule viidud, mis võimaldab kasutajatel juurdepääsu uue WebSocket API turuinfo, pakkudes tellimuste uudiseid ja hukkamised reaalajas. Nagu levikuga jätkub, saavad kasutajad eeldada järgmist:

  • Rapid Trade Execution AlphaPoint on sobitamise mootor on HFTready ja säilitamiseks mõeldud kiirus ulatus isegi äärmuslikes maht naelu.
  • Paindlik Arhitektuur paindlikkus ja modulaarse AlphaPoint platvorm võimaldab ettevõtjad ja institutsioonid suhelda Bitfinex likviidsuse kasutades protokolli nad on kõige mugavamalt nagu WebSocket, kõrgefektiivse Binary või FIX.
  • Mastaapsuse Future Uus paindlik backend võimaldab uus valuutapaaride, lisaks täiustatud, et tüübid ja algoritmilise strateegiaid.

"Bitcoin ja blockchain on siin et jääda," ütles Vadim Telyatnikov tegevjuht AlphaPoint. "Nagu finantssektorile laiemalt muutub kaasatud, me tunneme, et saab olema tugev vajadus usaldusväärse keskjaama sügava likviidsuse ja parim-in-klassi tehnoloogiat. Usume Bitfinex täidab seda vajadust, ja me oleme au nad valitakse meid oma selgroog. "

Bitfinex asutati aastal 2012 ja on pakkuda kauplemise teenused cryptocurrencies beta staadiumis.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoin ja rahaülekanded: kas see toimib?

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?