Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi | Estonian.lamareschale.org

Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi

Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi

Cryptocurrency vahetada Bitfloor lõpuks tagastamise selle kasutajatele. Platvorm, mis lõppes aprillis alustas hiljuti, et võimaldada kliendile turult USA dollarit, vastavalt teadaanne kaudu tehtud Twitter.

Juhised raha välja on postitatud Bitfloor ametlik lehekülg. Kui kasutajad sisse logida, nad on kõik vajalikud juhised taastada oma vahenditest. Aga see ei pruugi olla lihtne nüüd...

 Vastavalt mõned eksperdid, see on parem oodata veel üks nädal enne seda teevad. Reddit kasutaja Audenx väidab seal on palju kasutajaid aruandluse olemasolu "vead ja juurdepääs kontole küsimusi". Te saate lugeda kõike seda siin.

Kui te mäletate, Bitfloor suletud eelmise aasta aprillis, vahetult pärast börsi USA pangakontot suleti. Ajal, panga väljastatud tšeki kontojäägi ja jäi ettevõte, kelle ülesanne on luua uus konto ja jaotavad raha tagasi kõigile kasutajatele.

Via coindesk.comBitFunder.com sulgeb kõik tegevused Ameerika Ühendriikide kasutajateleBitcoin fundraising ja kauplemisplatvormi BitFunder.com on sulgeda kõik tegevused Põhja-Ameerika kasutajatele. Ettevõte teatas uudiste kaudu oma veebilehel, kuid ilma et tõeline seletus, kuigi see on lihtne ära arvata, miks nad teevad seda otsust. USA hoida rakendades tugevat survet iga cryptocurrency seotud äri.

Esimene osa nende väljakuulutamist ütleb, et "alates 8. Oktoober [teisipäeval] BitFunder ei aktsepteeri uute registreerimiste igast Ameerika Ühendriigid isikud või üksused".

Sama kuupäeva kehtib "kõik praegused BitFunder kasutajad, kes asuvad Ameerika Ühendriikides või määratakse olla Ameerika Ühendriigid isikud või üksused", mis ei saa sõlmida ühtegi uut positsiooni Bitfunder kodulehel nüüdsest. Ka "1. Novembrist, nagu kasutajad ka ei lubata müüa positionson BitFunder veebilehel".

Kui sa ei ole Ameerika Ühendriigid kasutaja, kuid soovite, et hoida oma BitFunder.com konto, saate ikkagi nõutava teabe toobtain nn kinnitatud oleku enne 1. Novembril "Kõik sellised kasutajad, kes ei suuda pakkuda vajalikke teavet ei saa sõlmida või müüa positsioone BitFunder veebilehel "alates sellest kuupäevast.

Vastavalt veebilehel, kliendid saavad tagasi oma osalused ja Bitcoins nende kontode enne ja pärast esimest päeva novembris.


BitFury investeerib GoCoiniBitFury Capital investeeringute haru Bitcoin infrastruktuuri pakkuja ja Bitcoin tehingute töötlemise ettevõte BitFury Group teatas täna strateegilise investeeringu GoCoin.

See on kolmas investeering BitFury Capital, mis asutati juulis 2014 autot kasvu Bitcoin ökosüsteemi. Strateegiliste partnerluste kaudu ja investeeringud, BitFury Capital toetab mitut mängijat kiiresti kasvaval cryptocurrency tööstuse, mitte-eksklusiivse alusel.

"Makse töötlemine on kriitiline element stimuleerides Bitcoin majanduse," ütles Marat Kichikov, juhtiv partner BitFury Capital. "Oleme otsustanud toetada täiendavalt vastuvõtmise ning võimaldab veelgi vastuvõtmise cryptocurrencies. Partnerlus GoCoin võimaldab maksete töötlemise digitaalse valuuta meie müüjad ja kliendid üle kogu maailma. "

GoCoin on muutumas olulist hoogu teise maksete ruumi, teatades suur partnerlus Aprivaand viimasel ajal PayPalfor töötlemise digitaalse valuutades.

"BitFury on üks edukamaid ettevõtteid Bitcoin ruumi," ütles Steve Beauregard, asutaja ja tegevjuht GoCoin. "Me au lisada BitFury meie kasvav nimekiri strateegiliste partnerite ja jätkuvalt parandada digitaalset e-kaubandus."

GoCoin on rahvusvaheline makse platvorm Bitcoin ja areneva digitaalse valuutades. GoCoin võimaldab online ja jaemüük kaupmehed Bitcoin, Litecoin ja Dogecoin kassas.


BitGive on nüüd esimene IRS-maksuvaba Bitcoini heategevusfirmaBitcoin heategevus BitGive Foundationhas lihtsalt sai ametliku IRS staatus, mis lülitab institutsiooni esimesse maksuvaba cryptocurrency seotud heategevuseks. See on suur uudis vundament, mis on samuti lööd-off uus annetuskampaania abiga BitPay, Xapo, LibraTax ja Roger Ver muu hulgas ettevõtete ja isiksused.

Veidi üle aasta pärast selle asutamisest BitGive - sihtasutus, mis tõstab raha rahvatervise ja keskkonnaga seotud põhjust - muutub "esimese Bitcoin mittetulundusühing saada 501 (c) (3) kinnitus".

Connie Gallippi tegevdirektor BitGive, ütleb, et tagada IRS erand oli üks sihtasutuse esimesel eesmärke. See "võimaldab BitGive anda meile doonorite maksusoodustust oma annetuse ja pakub mitmeid õiguslikke ja rahalisi eeliseid organisatsiooni", Gallippi selgus.

Oleme väga tänulikud ekspert juriidilise meeskonna meil on Perkins Coie, LLP, kes esitas pro-bono teenuseid luua sihtasutus ja taotleda selle maksuvaba nimetust.

Vastavalt Gallippi, BitGive saab nüüd keskenduda luua "mitme miljoni dollari investeerimisfondi anda säästva korraldamise toetamine ja anda rahalisi toetusi toimprove rahvatervise ja keskkonna ülemaailmse" abiga partneritega nagu tasumise töötleja BitPay või "Bitcoin Jeesus" Roger Ver.

Sihtasutus on varem loodud koostöös Vee Project ja kavatseb tõsta BTC samaväärne $ 10.000, mida kasutatakse, et anda puhas, ohutu vee Sahara-taguses Aafrikas. Tänu annetusi arvukate annetajate kampaania on praegu üle 75 protsenti eesmärk.

Kuid see ei olnud BitGive ainus projekt on seni olnud institutsioon on ka kogunud raha Save the Children for Filipiinid Haiyan Laste Abifond ja Team Rubicon, mittetulunduslik organisatsioon rakendades veteranid katastroofiabi.

Keset kõiki häid uudiseid, BitGive käivitas ka selle asutamisest Doonorid Kampaania ja Liikmelisus Programfor organisatsioonide ja üksikute rahastajad kogu maailma, kes soovivad toetada organisatsiooni missiooni.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoin kannatab DDoS-rünnaku eest ja on endiselt taastumas

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange