BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit | Estonian.lamareschale.org

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

BitFury on raevukalt tõstmise tohutute raha, olles just tagatud täiendav $ 20 miljonit dollarit rahastamise, mistõttu on kaugelt kõige hästi rahastatud Bitcoin kaevanduse maailmas. BitFury on nüüd suutnud tõsta üle $ 60 miljonit dollarit vahendite viimase kolme aasta jooksul.

Järgmine lähim rivaal on KnCMiner, mis on tõstatanud muljetavaldav $ 29 miljonit dollarit omal. Kokku on hinnanguliselt $ 116.500.000 dollarit on investeeritud kaevandustööde, nii BitFury on tegelikult suutnud lukustada üle poole kõikidest investeeringutest.

Rahastamine on pärit rühma tõsiste investorite ja riskikapitalistide. Mitte kõik nimed on tehtud avalikkusele kättesaadavaks, kuid me teame, et Gruusia Co-Investeerimisfondi, samuti Itech Capital ja DRW Venture Capital, osales selles vooru rahastamise. Kõik kolm ettevõtet osales rahastamisetappidena mais ja oktoobris 2014, et nad peavad nägema väärtust oma investeeringuid.

BitFury kavatseb kasutada vahendeid, et saada uus 100MW andmekeskuse Gruusia Vabariigi, riik lähedal Venemaa ja Lähis-Ida ja endine Nõukogude Liidu. Ettevõte asutati Valeri ja Vavilov Nebesny 2011.

Tagasi augustis 2014. BitFury hinnanguliselt, et see oli vastutav kaevandamine 40 protsenti kõikidest uutest bitcoins. Nüüd, mõned analüütikud prognoosivad, et BitFury tegelikult tootma rohkem plokid blockchain kui kõik teised erasektori kaevurite kombineeritud.

Praegu Bitcoin suhteliselt madal väärtus raskendab kaevurite toota kasumimarginaale. See kehtib eriti väikesemahuliste kaevurite kellel puudub kõige energiasäästlikum riistvara. Paljud väiksemad kaevurite on tegelikult välja tõugata tööstuse, kaevandamise nüüd domineerib väike arv kaevandamistegevuse ja ettevõtted.

Nagu kavandatud, kaevandamise tootmise ja pakkumise suurendamine Bitcoin on jäänud suhteliselt stabiilne. Ligi 14,5 miljonit bitcoins on mineeritud seni, tuues kokku turukapitalisatsioon Bitcoin peaaegu $ 4 miljardit dollarit. Bitcoin oli turuväärtusest üle $ 8 miljardit dollarit vaid aasta tagasi, kuigi pakkumise bitcoins ringluses sel ajal oli palju väiksem, kuid hinnad on alates maha jahtunud.

Kuigi BitFury domineerib praegu turul, seal on veel mõned konkurendid lahkunud, kes annavad ettevõttele kestab oma raha. KnCMiner hiljuti demonstreeris plaanid 18.000 ruutmeetri suu rajatis Euroopas, mis tegelikult kasutada Arktika õhu jahutamiseks kaevandamise rajatis. Hoides kaevandamise platvormidele cool on üks suurimaid kulusid kaevandamisega seotud.

See lükkab alates BitFury lähenemine, mis kasutab suure jõudlusega 28nm kiibid töötavad stabiilse temperatuuri kasutades "emersion jahutus tehnoloogia", mis töötati välja oma tütarettevõtte, liitlasvalitsuse. Lõppkokkuvõttes, kes võitis selle lahingu tehnoloogiate võib muutuda firma muutub suurim kaevandamise riided blokeerida.

BitFury juba teise kaevandamise rajatis Gruusias ja kolmas kaevandamise rajatis Islandil. Need andmekeskuste on võimaldanud firma tohutu hulk võimu mäetööstuses ja BitFury kavatseb säilitada oma top positsiooni kahekordistades selle toimivuse-per-watt iga kuue kuni kaheteistkümne kuu jooksul.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga