BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi | Estonian.lamareschale.org

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

Pärast eksklusiivne beeta test, BitGoldhas käivitas uue platvormi: tarkvara, mis ühendab vaba Vault ladustamise makse võrgud, mis võimaldab a'banking "nagu platvorm kulla inspireeritud Bitcoin.

Ajal erasektori beeta test, kutsutud kasutaja suutsid avada kontosid, saata ja kulutada kulla e-posti teel või tekstsõnumi, osta kulda ühest BitGold kümme võlvid üle maailma ja lunastada füüsilise kulla kuubikuteks.

BitGold kontod on tasuta ja saab openedin mõne minuti, loeb ettevõtte leheküljel. Käivitamisel, millel on kontorid Kanada ja Itaalia, võimaldab kasutajatel osta füüsilist kulda, kasutades traditsioonilisi maksevõimalused nagu krediitkaart, vaid ka Bitcoin.

Vastavalt asutaja ja tegevjuht Roy Sebag meeskond taga BitGold uus platvorm on selle projekti kallal aastaid, teenuse arendamine, et "nüüd võimaldab kasutajatel sujuvalt kasutada kulda taas väärtuse säilitajana ja keskmise maksete."

Kuna ülemaailmne vara, kulda on tunnustatud peaaegu iga kultuuri pikaajalise kaitsja raha, kuid on olnud halb maksevahendina võrreldes edusammud raha tehnoloogiat. Tundsime, et kuld on vaja moderniseerimiseks ja mobilisatsiooni, mis on nüüd toimub ülemaailmne maksete revolutsiooni.

Oleme ehitanud finantsteenuste platvorm, mis on nii lähedal olles vastaspoole vaba kui võimalik, võimaldades majandustehinguid olemasolevas globaalne finantssüsteem tuleb lahendada täielikult reserveeritud kullakange. "

Kuigi BitGold platvormi inspiratsiooni saanud Bitcoin kasutajad ei võta mingeid riske. Tarkvara teenus toimib nagu "usaldusväärsemaks, piiratud kolmandate isikute" mis võimaldab "kiire lahendamise iseseisva füüsilise kulla kaupleb nii et kasutajate kuld on kergesti omandatud ja kättesaadav mitmes makse võrkudes."

Pärast ostu kuld kasutajad saavad valida, kus nad tahavad oma kulda füüsiliselt talletatud ja BitGold ühendab kulla rahvusvaheliste maksesüsteemide nagu Visa, MasterCard ja UnionPay, teiste hulgas. Ettevõttel on kümme võlvid asub Toronto, New York, London, Zürich, Hong Kong ja Singapur, teiste hulgas.

"At BitGold meil missiooni demokratiseerida ülemaailmset kättesaadavust kulda stabiilne kokkuhoid ja teha kulda kasulikud mikro-tehinguid kasutades Interneti või mobiiltelefoni," ütles Josh Crumb, ettevõtte asutaja ja juht strateegia ohvitser.

Helbed lisab, et "ükskõik kus sa elad maailmas, kuld on leidnud väärtus aja jooksul võrreldes kuludega, nagu toit ja energia, mis meil vaja nagu inimesed, muutes selle üheks kõige olulisemaks kokkuhoid vahendid enamik inimkonnast. Me usume, et laiendades juurdepääsu kauba-raha, mis hoiab raha saame aidata tõusu vastu rikkuse ebavõrdsuse ja lühiajalisusega. "

Seotud uudised


Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi