BitGold tõuseb 3,5 miljoni euro väärtuses seeria A investeeringuid | Estonian.lamareschale.org

BitGold tõuseb 3,5 miljoni euro väärtuses seeria A investeeringuid

BitGold tõuseb 3,5 miljoni euro väärtuses seeria A investeeringuid

BitGold Inc.announced sulgemise seeria-A vooru rahastamise täna õhtul.

Firma on tõstatatud $ 3,5 miljonit juba enne Q1-2015 platvormi käivitamine.

BitGold on tulemas platvormi, mis võimaldab kasutajatel teha tasuta globaalne maksed juurdepääsu tagastatavad kulda säästa. BitGold tõstatatud ingel rahastamise oma asutajaliikmete Roy Sebag ja Josh Crumb 2014. Aasta alguses, mis võimaldab arendamise ja omandamise peamiste intellektuaalomandi ja tõendi mõiste. BitGold Series-A finantseerimise ring lisada investeeringuid PortVesta Holdings, Soros Brothers Investments, PowerOne'i Capital, liivatorm Gold ja teiste avalikustamata investoritele.

"Blockchain tehnoloogia on vallandanud maksete innovatsiooni, mis annaks inimestele üle maailma, vähendades kulusid ja suurendada juurdepääsu ohutu ja läbipaistva finantsteenuste," ütles asutaja Josh Crumb. "Me näeme kulda, vara Bitcoin eesmärk oli jäljendada, kui tähtis element selles mõjuvõimu. Paindlikkus BitGold platvorm võimaldab kulla kesksemaks hoiuarve koos digitaalse valuuta õmblusteta globaalse maksed või loodusliku maailma ladustamise ja varuväljapääs paratamatu internet raha. Internet raha tuleks juurdunud valik ja inimeste mõjuvõimu ning pakume, et paindlik ja turvaline platvorm. "

"Kuna mu päeva professionaalse investori Olen mõelnud, miks pole lihtne omada ja kulutada kulla juriidiline, läbipaistev ning maksude-ühilduv viisil," ütles asutaja ja tegevjuht, Roy Sebag. "Tehnoloogiliste läbimurrete detsentraliseeritud makse tehnoloogiate nagu blockchain ja pulsatsioon on loonud ajaloolise võimaluse lahendada üks peamisi väljakutseid ennetada kulla on kasulik uuesti igapäevaelus. Tõsi kulla omand nõuab kulda ohutult võlvitud ja salvestatud, mistõttu on väga raske kulutada, eriti mikro-tehinguid. At BitGold me lahendada seda probleemi, arendades platvormi, mis on osa kulla vahetus, osa maksete tehnoloogia ja osa hooldaja, mille tulemuseks on võimas kasutaja kogemus, mis areneb kulla füüsilise elemendi panemine koheselt kättesaadav arvestusühik ja väärtuse säilitaja jaoks internet, operatsioonisüsteemi kulda. "

Ettevõte on õigel teel käivitada veebruaris 2015.

Pilt viisakalt Bullion Vault.BitInstanti asutaja Charlie Shrem väidab süüdi Silk Roadi vastuCharlie Shrem, tuntud Bitcoin ettevõtja ja asutaja vahetada BitInstant.com on end süüdi sel nädalal aidata diileri "BTCKing" ebaseadusliku müügi $ 1 miljoni BTC Silk Road klientidele. Asi läheb tagasi vastuoluline büst Dark Web ebaseadusliku turul, kus kliendid saavad anonüümselt osta ja müüa narkootikume ja relvi.

Shrem, kes teda aktsepteerisid tegeleda New York, saab nüüd mõisteti viieks aastaks vangi. Kuid asi võimaldab Bitcoiner vältida pikka ja vastik kohtuprotsessi või isegi tõsisem eest rahapesu ja rikkumised pangasaladuse seadus, USA Today aruandeid.

"BTCKing" hüüdnime Siiditee edasimüüja Robert FAIELLA ka end süüdi tegutsevad litsentseerimata raha edastamise äri, mis oli saates raha kuritegelikku ettevõte. Mõlemad mehed mõisteti 20. Jaanuari 2015.

Avalduse kohaselt vabastatakse justiitsministeeriumi, "töötavad koos, Shrem ja FAIELLA vahetatud peaaegu $ 1 miljoni raha Bitcoins kasuks Silk Road kasutajad, nii et kasutajad võivad omakorda muuta ebaseadusliku ostude Silk Road".

Prokurörid väidavad, et Shrem oli teadlik Siiditee tõelise olemuse kui narkokaubanduse veebilehel. Nad väidavad ka, ta teadis FAIELLA tegutsenud ebaseadusliku cryptocurrency vahetada teenust pimedas veebipõhine Bazaar isiklikult käitlemise tehingute varjamiseks äri oma partneritega BitInstant.

Pärast Silk Road büst ja vahistamise Charlie Shrem, ettevõtja lahkus Bitcoin sihtasutuse juhatus.


BitInstant avaldab värskenduse ajutise sulgemise kohta ja teatab tagasipöördumise eripakkumistestSee on olnud 10 päeva alates 99Bitcoins ütles youthat makse töötlemise platvormi BitInstant oli ajutiselt maas ja sellest ajast alates on ettevõte olnud üsna salatsema oma tööd. Aga see teisipäeval (23) kodulehel postitatud updateabout olukorda.

Ettevõte otsustas sulgeda platvormi samas see teeb uue uuendused ja uute funktsioonide, teavitades kasutajaid avaldatud avalduses oma veebilehel. Kümme päeva pärast seda episoodi, BitInstant otsustas lasta kõik teavad, kuidas on kõike käimas ja isegi näitas pilti meeskond tööajal.

"Oleme ikka veel siin, töötab! Kahju, et me ei ole uuendatud kõik varem - oleme töötanud" ööpäevaringselt saada saidi tagasi online (mida me oleme kindlad, et saate hindame) "tekst avaldatakse nüüd oma veebilehel ütleb. Vastavalt ettevõtte, on 10 arendajad korraldatud kahe inimese meeskonnad lahendada mõned suurimad probleemid klientidele tõi upto meeskonna tähelepanu, "nagu identiteedi juurdepääsu küsimused ja lihtsus kasutamine". Lugege ülejäänud alljärgnev:

Kuigi arendustiimist teeb oma asja, teised liikmed meie töötajad teevad oma hääleõigust, liiga! Klienditeenindus on tühjendatud mahajäämus toetust piletid, koolitatud uue meeskonna liikmed, ja ellu parem protokollid käitlemise mahust. Samuti oleme teinud koostööd meie partner äriühingutel täiustada teatud protsessid, mis aitab meil aidata teil tõhusamalt. See peaks mitte ainult parandada reageerimisaja, vaid ka resolutsiooni korda. Niisiis, kui sul on probleem, mida me saame sellega hakkama kiiresti ja teeb teid õnnelik klient.

Me teame, et sa oled innukas on saidil tagasi ja töötab - nii on meil. Täname teid kannatlikkuse eest, kuni me tuua teile täiustatud toote. Nagu me ütlesime, see oli tõesti raske otsus teha, kuid me arvame, et see on kõige vastutustundlikult teenindada kliente pikemas perspektiivis. Ja kuigi me teame, et mõned teist ei ole õnnelik, me hindame neid, kes on jõudnud välja meie tänada meile marsruudi valisime!

Nagu BitInstant, platvormi on "pakub erilist Oleme tagasi" pakub kõigile, kes on registreerunud meililisti "kui veebileht on taas töökorras.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon