BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja | Estonian.lamareschale.org

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

BitInstant on ajutiselt sulgeda, et uuendada oma website.The ettevõte on hiljuti uuendatud versiooni oma teenust, kuid otsustas teha uusi muudatusi. Kuigi makse töötlemise platvormi ei tööta, saate endiselt juurdepääs veebilehel ja loe ettevõtte selgitused.

Mõni aeg tagasi, BitInstant "tutvustas palju uusi funktsioone ja muutused" ning vastavalt ettevõtte avalik teadaanne, "see protsess on olnud õppimise kogemus" klientidega pakkudes "palju suurepäraseid tagasisidet selle kohta, kuidas asjad töötavad ja kuidas nad võiksid töötada paremini ".

"Me hindame selle sisendi ja teadmisi, et see on viinud meid ja me soovime tagada, et kui me töötame, siis on meie kliendid, ei tunne kasvuvalusid seotud nende parandamist. Sel põhjusel oleme otsustanud, et parim viis edasi minna on peatada uute tellimuste ja pühendada kogu meeskonna jõupingutusi luua järgmise põlvkonna BitInstant ", ütleb firma, mis kinnitab, et platvorm on tõesti töötavad uusi parandusi.

Kuigi BitInstant tagab, et nende "kogu meeskond töötab ööpäevaringselt, et tuua teile uus ja parem versioon" teenust, mida nad ei saa öelda, kui kaua see võtab, et lõpetada see ülesanne. "Me ei saa lõpule homme, kuid me töötame usinalt saada seda teha. Teieni mis järgmiseks on piisavalt suur töö, mis sõna otseses mõttes igaüks meil on selle kallal. Niipea kui me teame, tead. Vahepeal me värskendame seda veebisaidi uus teave taaskäivitatud nii tihti kui meil on uudis "märge lisab.

Kui puutute mingeid probleeme ja vajate abi, võtke klienditeeninduse esindajad (läbi), mis "on jätkuvalt olemas, et aidata teil tehinguid, mis on juba algatatud". Võite ka tellida BitInstant uudiste Selle värskenduse kohta veebilehel pealehel.BitJoy pakub ajakohastatud teavet Bitcoini kohta, mis on pakitud puhta kujundusegaKas teil on vaja teise kohta, kus saad reaalajas uudiseid Bitcoin? BitJoy võib olla vastus. Beetaversiooni selle platvormi käivitati juunis ning sellest ajast alates on see aidanud palju cryptocurrency kasutajad kursis.

Veebisait, mis on trim disaini ja erilise tähelepanu detailidele, kogub andmeid peamine andmevahetusplatvormid esitada külastajate huvitatud Bitcoin.

Samuti on uudistevoog ja isegi chat. Praegu BitJoy toimib ainult USA dollarit, kuid loojad lubavad ka teistele currenciesin lähitulevikus.


BitKonan on Horvaatiast uus Bitcoini kauplemisplatvormSeal on mõned uudised neile Bitcoiners alati küsida rohkem mitmekesisust cryptocurrency kauplemise ökosüsteemi: uus kauplemise platvorm, nn BitKonan. Süsteem põhineb Horvaatia, lubab spekulantide ja Bitcoiners nelja maailmanurkades kaubelda Bitcoin USA dollarit.

Nende ideaalne "Trade Bitcoins nagu pro" sobib nii kogenud kauplejate ja algajaid, vastavalt BitKonan tegevjuht. Üks platvormi parimad omadused on madalam kauplemise teenustasusid ümber 0,29%, ütleb Sime Bakic. "Bitcoin spekulatsioone saab olema väga konkurentsivõimeline tööstus ja oleme valmis konkureerima", ettevõtja lisab.

"Ettevõtjad BitKonan isoleerib end ahistav languse Bitcoin väärtus etteantud stop-loss tellimusi. Traders ka seiskamisväärtus piiri tellimusi turule üle või alla praeguse turuhinna kaubelda sõrmikud. Arvestades praegust Päätäpahkaa reaalsus Bitcoin hinnaliikumisi, väike või suur õnn saab teha või raisata sekundi murdosa. Spekulandid on vaja, et oleks võimalik leida kiirusega cobra kohta doping. BitKonan võimaldab, et tema välkkiire kiire tellimuste sisenemise süsteem ", ütleb pressiteates.

BitKonan on tagatud registreeritud Horvaatia ettevõte RES REI JDOO ja on meeskond programmeerijad, kes on välja töötanud kauplemisplatvormi in-house, sealhulgas BitKonan API. Pressiteates lisab, et "iga aspekti BitKonan on kavandatud vajaduste päev kaupleja meeles; üks BitKonan on kaasomanikud on üle kümne aasta kogemusi kauplemise peavoolu aktsia ja kaubabörsid nagu CME. Nymex ja DAX. See kogemus on pöördunud ülesandeks pakkuda parimat võimalikku kauplemise kogemusi BitKonan ".


BitLendingClub on uus Bitcoini laenuplatvormBeetaversiooni BitLendingClubis juba workingand ootab oma esimest kasutajad. Meeskond, mis haldab kodulehel just teada launchof peer to peer Bitcoin laenamise platvormi.

Vastavalt ettevõtte, BitLendingClub on "suurepäraseid omadusi" nagu "Hollandi oksjoni stiilis laenude, tõhus intressimäär discoveryand tihedas koostöös laenuandjate maksimeerida investeeringute tasuvus". Laenu läbi platvormi tundub üsna lihtne: "laenuvõtja loob laenu noteerimist. Pärast laenu rahastatakse, siis Bitcoins saadetakse laenuvõtja", siis on võimalik lugeda veebisaidi avalehele.

Hollandi oksjon stiilis laenude võimaldab platvorm "pakkuda laenuvõtjatele kõige tõhusam hinnad ja pakkuda laenuandjad parima investeeringu". Pealegi, BitLendingClub kogub ainult "laenutasudes kui laenu saab tagasi maksta." Ettevõtte tasu "on 1% laenusummast ja iga kord, kui laenuvõtja teeb makse, arvestasime välja 1%, et katta laenu eest. Selline lähenemine annab meie laenuandjad kindlustunde, et BitLendingClub ka rahalise osaluse vähendamiseks vaikimisi".

Kuid rääkides vaikimisi, "laenud ei ole tagatud, kui laenuandja ja laenuvõtja nõus seda tegema". Ettevõte tunnistab, et nüüd on nad "ei ole infrastruktuuri toetada tagatud laenud", kuid nad töötavad lahendus.

Praegu nad kontrollida sotsiaalse sisselogimise, valitsuse või riigi ID ja aadress, kuid see on kõik. Lähitulevikus, BitLendingClub kavatseb tutvustada uusi funktsioone, mis võib vähendada defaultslike "WOT profiili integratsiooni" ja "laenu integratsioon blockchain (laenutingimuste saada paigutatud otse tehingu, mis vabastab raha laenuvõtja)".

Kuna platvorm töötab endiselt beeta, "võib esineda väiksemaid probleeme veebilehel", kuid esimene kasutajad saavad alati pöörduda meeskond rääkida probleeme või anda soovitusi vestluse kaudu või e-posti.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga