BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis | Estonian.lamareschale.org

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis

Kaks maailma suurim Bitcoin vahetus, Kraken ja Bitfinex, on otsustanud vähendada oma pakkuvale New York, keeldudes taotleda Bitlicensesimplemented riigi valitsus.

Niiviisi need kaks äriühingut ja muud kauplemise platvormidel, et jätta kohaldamata konkreetse cryptocurrency litsentsid on sulgeda teenuste riik või nägu võimalikud õiguslikud väljakutsed riigi valitsus.

BitLicense on muutunud ehk kõige vastuolulisem avaliku korra konkreetselt suunatud Bitcoin vähemalt nii palju kui Ameerika Ühendriigid on mures. Vastavalt litsentsimise programmi, Bitcoin ettevõtted peavad maksma $ 5000 eest ja taotleda ametlikku luba pakkuda Bitcoin seotud teenuseid riigis. Tähtis on, et ettevõtted ei pea asuma riigis, nad peavad lihtsalt teenuste New York.

[Tweet_box disain = "default"] Kaks maailma suurim Bitcoin vahetus, Kraken ja Bitfinex, on otsustanud vähendada oma pakkuvale New York, keeldudes taotleda Bitlicenses. [/ Tweet_box]

The New York riigi valitsus väidab, et vahetada, Bitcoin ettevõtted saavad kasutada riigi õiguskaitseorganid. Irooniline, "maksma õigluse argument tundub lehk maffia-stiilis kaitse teenuseid. Tänu New Yorgi domineerimise finantssektori USA ja isegi maailmas, riik tundub loogiline koht Bitcoin ettevõtted luua poes. Bitlicense siiski on julgustanud paljusid ettevõtteid otsima mujalt.

Ettevõtted juba teenindavad Bitcoin klientidele anti kuni augustini 8thto taotleda tegevusluba. Kuigi Kraken, Bitfinex ja teised on keeldunud seda tegemast - tsiteerides väidetava absurdsus programmi ja ka rahalist koormust -, teised ettevõtted on läinud edasi rakendusi. Kaksikud, itBit ja Bitstamp on kõik esitanud oma taotlused, kui on teised ettevõtted.

The New York State Department of Financial Services (NYDFS) teatas juunis tagasi, et see oleks vastuvõtmisel BitLicense raamistik ja jätkas avaldada määruste avalikus registris. Pärast avaldamist ettevõtted anti 45 päeva ajapikendust, mis on nüüd aeguvad.

Kui ettevõte maksab oma $ 5000 eest ja esitab taotluse, leitakse vastavalt kuni NYDFS ütleb neile teisiti. Kõrval tasud peavad ettevõtted esitama oma rahalisi tulemusi, juhtimise profiilid, juriidiline ajalugu ja plaanid töötab ettevõte tulevikus. See aruandlus on üks ulatuslikumaid seisvad Bitcoin ettevõtted kõikjal maailmas.

Kuigi $ 5000 ei pruugi olla palju suur ja kindlad, võib see osutuda ületamatuks takistuseks startup ettevõte. Mis Bitcoin olles muutunud üheks kõige kuumemad käivitamisel sektorites riskikapitali, New York võib leida ennast kaotanud lõhkeaine tööstuses.

Enamik ettevõtteid on olnud erinevaid reaktsioone määrus. Paljud väiksemad ja hästi rahastatud ettevõtetele ja ka ettevõtted, mis tegutsevad peamiselt välisturgudele, on korter läbi lükkas BitLicense nõuded ja otsustas sulgeda teenuste New York. Hästi rahastatud ettevõtted, samuti need, mis on suunatud traditsioonilise finantssektori, on paljudel juhtudel Vastumeelselt nõustus maksma vajalikud tasud ja pakkuda vajalikku paberimajandust.

Seni New Yorgi osariigi valitsus on olnud kõige agressiivne niipalju kui määrus läheb. Nagu näiteks, Bitcoin ettevõtted ja analüütikud on hoida silm peal riigi mõista, et see on väga oluline, millega tähtsam jaoks cryptocurrency tööstusharu tervikuna.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas