BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart | Estonian.lamareschale.org

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

3746 BitLicense commentsreceived New Yorgi osakonna Financial Services (NYDFS) kogu maailmas avalikustati sel kolmapäeval (3.). Uudised kuulutas superintendent Ben Lawsky Twitteris, kes vabastatakse kogutud kommentaaridele kuna Julybut ootab endiselt, et vabastada teadus- ja uuringud, mis toetavad loomist BitLicense.

Kuigi enamik märkusi esitanud isikud, mõned kirjad saadetakse ka tuntud firmad nagu Walmart, Amazon või Western Union. Vaatame, mida need suured ettevõtted on öelda BitLicense.

Western Union

Me oleme mures siiski, et pakutud lähenemine teatis ei väljenda selgelt interaktsiooni VC (virtuaalne raha) Litsentsisaaja koos New York raha edastatakse litsentsisaajatel (iga "MT Litsentsisaaja") või piisavalt selgust valige kohaldatavad nõuded VC Litsentsisaajatel, sealhulgas AML nõuetele. Western Union soovib väga, et DFS kaaluma ettepanekuid siintoodud, nagu me usume, et need paremini sooritama eesmärgil teate ja pakkuda vajaliku selguse teatud küsimustes:

1. Lõppmäärus Kui selgesõnaliselt selgitada, et Kaasamine Arveldustehingud Aktiivsus mille MT Litsentsisaaja või Mittefinantsiliste tegevus, mis toetab VC Litsentsisaaja ei ole virtuaalne raha äritegevuse.

2. Lõppmäärus Kui vabastatud litsentsimisnõuetele MT Litsentsisaajatel mis on heaks kiidetud komissar Saa Virtual Valuuta kui Makse rahaülekandeid.

3. Kavandatav osa 200 peaks sisaldama sätteid läbiviimisega seotud virtuaalne raha äritegevuse pangaautomaatide kaudu, kioskid, või sarnaseid tehnoloogiaid.

Vastavalt sellele kommentaarile, Ameerika finantsteenuste firma tahab veenduge, et see ei pea taotlema BitLicensein juhul hakkab tegelevad cryptocurrency.

Ja kuigi nad ei taha olla sunnitud saada luba NYDFS, neil on tugev arvamus ettevõtted, mis küsib BitLicenses. Tundub Western Union tahab NYDFS kinnitada asukohast iga Bitcoin ATM.

Tuginedes meie kogemustele, Western Union usub, et virtuaalne valuutatehingute läbi Kioskid võib kujutada unikaalne riske, mis erinevad inimeselt inimesele fiat valuuta tehingute tegemiseks kasutatakse Kiosk-nagu seadmed, isikliku elektrooniliste seadmete või inperson tehinguid. Näiteks võib see olla raske kindlaks määrata füüsilise asukoha või identiteedi adressaat virtuaalne valuutatehingute. Ka virtuaalne valuutatehingute võib olla suurenenud risk ebaseaduslike või pettused saab tuvastada ainult jälgides ebatavaline tarbijakäitumise isiklikult, näiteks kas üksikisikud kasutavad varastatud andmeid, viibimine või osalemine organiseeritud grupi planeerimise, või kas on isikud, kes näivad olevat kasutades survet tehnikaid, mis juhtub väljaspool tegelik tehing. Nendel põhjustel on meie arvates, et mõned taset järelevalve on õigustatud sel ajal virtuaalne valuutatehingute läbi läbi Kioskid. Seega usume, loomise ja paigutamine Kioskid tuleks kohaldada komissar heakskiitu ja järelevalve.

Walmart

Walmart kommentaarid esitasid ettevõtte esindajad, firma Ostroff Associates, mis põhineb New York. Ameerika jaemüügi hiiglane on mures, et tulevikus BitLicense määrus jõuab mõjutavad viis kinkekaardid tööta hetkel. See on see, mida Walmart oli öelda:

Walmart on mures, et ettepanek keeles, nagu on kirjas, mida võib tõlgendada lüüa kinkekaarte... Ehk lihtne kinnitus, et "kinkekaardid mõiste, nagu seda on määratletud NY Hüljatud Asjaõigusseaduse §103 ei peeta virtuaalne raha" tacked kohta, kuhu nad kutsuvad out "sugulusest või kasu" programme oleks täiuslik.

Amazon

Amazon ka jagatud muret väljendanud Walmart, kuid e-jaemüüja oli lisaküsimusi virtuaalne valuutade jaoks NYDFS. Täpsemalt umbes AmazonCoin. See on see, mida Amazon apulaisasiainvalvojana ütles New York asutus:

Me konkreetselt siiski mures, et lai mõiste "virtuaalne raha" võib kogemata kaasa teatavad tooted löödud ja et erandeid Selle määratluse liiga kitsas kitsenduse selliseid tooteid. Põhjustel käsitletud allpool, Amazon soovib väga, et DFS sõnaselgelt täpsustada, et järgmised tooted ei kuulu mõiste "virtuaalne raha" oma lõpliku normatiivrühmade: (1) "suletud" digitaalne makseviisid; ja (2) ettemakstud juurdepääsu salvestatud väärtuse kaardid või ettemakstud kaardid ees fiat valuuta. Selgitatakse, et need tooted on välja virtuaalse valuuta määruste tagab, et tarbijad jätkuvalt juurdepääs nendele populaarne makseviisid mis ei kujuta sama rahapesu või finantsstabiilsuse küsimusi, mis cryptocurrencies ja anonüümne, kaubeldav virtuaalne valuutade tarbijatele tekitavad ja finantssüsteemi.

Vastavalt Ben Lawsky, kommentaarid nüüd uurinud, New York asutus ja muudetud versiooni BitLicense määrus tuleks vabaneva detsembri lõpus.

Soovitatavad pilti: Pando.com

Teised pildid: Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist