BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine | Estonian.lamareschale.org

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Üks kõige kuumemat teemasid Bitcoin maailma kui hilja on BitLicense reguleeriva raamistiku. Mõlemad Bitcoin ettevõtted ja virtuaalse valuuta harrastajatele mõjutavad need suunised, eriti kui tegemist on müügi Bitcoin kolmandale isikule.

Teoreetiliselt kõik müüvad Bitcoin teistele kasutajatele, sealhulgas müüjad aktiivne LocalBitcoins platvorm, tuleks kohaldada individuaalset BitLicense. On üsna selge reguleeriva raamistiku loodi ühe mõtte: hävitada Bitcoin innovatsiooni algusjärgus.

[Tweet_box disain = "default"] New York riigi ametnikud tahavad tsentraliseerida detsentraliseerimise aspekt seotud inimesed Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade suhtes. [/ Tweet_box]

Kulude prognoos liiga palju ja sissetungijad kliendi privaatsust

Kahe suurima koolikud peaaegu kõigile Bitcoin kogukond on koos BitLicense nõuded on nii kulude ja invasiooni kliendi privaatsust seotud muutub vastavuses. Iga Bitcoin ettevõte või seotud isik vahendatakse raha teistele kasutajatele on vaja saada individuaalset BitLicense. Enne seda protsessi võib alustada, siis taotlev osapool BitLicense tuleb esitada sõrmejäljed riigi ja föderaalvalitsus, samuti läbima taustakontrolli.

On ütlematagi selge, et see on esimene suur takistus, kui New Yorgi osariigi ametnikud tahavad tsentraliseerida detsentraliseerimise aspectof inimesed tegelevad Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade suhtes. Taustauuringuid läbi juhitakse valitsuse andmebaasid, mis kõik on tsentraliseeritud andmebaaside kodanik teavet, mis aga ei pruugi omada täpset teavet.

Tegelikult suurim mure ei ole teada, millist teavet on valitsus teid isikuna või kui ettevõte, kuni olete saanud kohaldada neid taustakontroll. Peal, et kaugemale teave kunagi ette millisena põhjalik need taustauuringuid on ja mida võib või ei saa otsustada tegurid taotlemise protsess.

Kui see ei olnud piisav, peavad kõik taotlejad seejärel sunnitud esitama sõrmejälgede skaneerib - nagu nad teevad kurjategijad ja felons - tulevase riigi ja Federal viide. Kuigi saate väita, et alates õiguskaitse seisukohast, võttes kellegi sõrmejäljed on hea viis vältida üksikisikute võltsitud identiteeti taotlemise BitLicense, kogu protsess on üsna pealetükkiv. Tavaliselt sõrmejälgede skaneerib nõutakse ainult siis, kui keegi on vahi all, või on süüdi mõistetud kuriteo.

Seoses BitLicense, need on kõik ettevõtted ja üksikisikud, kes tahavad olla vastavuses suunised - sätestatud inimesed, kes tahavad tappa Bitcoin innovatsiooni -, kuid need, kes järgivad reegleid koheldakse kurjategijatena.

Aga see pole veel kõik, sest taotlejad, kes saavad BitLicense lõpuks võiks - ja ilmselt - palutakse salvestada kliendi andmed järgmise kümne aasta jooksul. See kliendiandmete hõlmab, kuid ei piirdu täielik nimi, aadress, telefoninumber ja kes teab mida veel. Kuigi mitmed ettevõtted on teinud nii alates esimesest päevast, see on ikka privaatsust invasiooni kui riigiametnikud oleks kohustuslik nõue, et võiks kutsuda igal ajahetkel.

Last but not least, ja see on osa, kus Bitcoin alustavatel mõjutab halvimal võimalikul viisil, on paigaldus seotud kulud taotlemise BitLicense. Iga BitLicense taotleja on kohustatud maksma tasu tagastamatu $ 5000 algul, et algatada taotlemise protsess. Aga see on vaid murdosa kogukulu koos saamiseks BitLicense. Erinevad vormid dokumentatsiooni ja riskihinnangute olema koostatud, mis nõuab palju mees-tunni ettevõtte töötajad. Seni kõige BitLicense taotlejad on veetnud kuskil $ 50,000 kuni $ 100,000 nendes küsimustes, mis lihtsalt näitab, kui palju Bitcoin alustavatel oleks võitlus alates rahalisest seisukohast.

NYDFS võiks tõmmata "tappa vallandada" igal hetkel

Kõik need regulatiivsed nõuded koostati koos New York Department of Financial Services. Tegelikult NYDFS omab nii palju tsentraliseeritud võimu kohta BitLicense et see võib muuta võimatuks Bitcoin alustavatel jätkata tegutsemist ruumi. Seda tüüpi "tappa vallandada" võib hävitada tõsi Bitcoin innovationat iga hetk, valu sünge väljavaade tuleviku Bitcoin New Yorgi osariigi piirkonnas.

Erinevad liikmed tööstuse tunne, nagu BitLicense reguleeriva raamistiku loob pretsedendi teiste USA osariikides ja isegi teistes riikides, jõustada samal karm ja keerulised eeskirjad. Kohaldada traditsioonilist rahalist juhised uue hübriidtehnoloogia nagu Bitcoin on kahjulik mõju pikemas perspektiivis. Kõik Bitcoin kogukond saab on lootust näha õige istuda vahel virtuaalne raha tööstuse eksperdid ja poliitikud, kes on vähemalt valmis hoida avatud meelt, et Bitcoin. Vastasel ajalugu saab ja kordub.

Kuigi seal on võimalus saada ajutine BitLicense puuduvad tagatisi NYDFS Komissar annab see. Kui see taandub see on ainus inimene, kes on võimeline tegema otsuse selle kohta, kas või mitte [ajutise] BitLicense antakse: asetäitja superintendent James J. Wrynn.

BitLicense heakskiidu protsess võib võtta kuni 90 päeva, kuid see ajavahemik võib pikendada avalikustamata aja jooksul, kui asetäitja superintendent peab vajalikuks teha. See nõuab õiglase natuke ja lobitööga poolt Bitcoin ettevõtted teha oma kavatsustest clearin poolest, miks BitLicense tuleks anda neile. Sealhulgas kaaskirja koos BitLicense taotlusvormi võib aidata selles osas, kuid see ei ole garantii mis tahes viisil positiivsele tulemusele.

Ajal kirjalikult, erinevate suurte Bitcoin ettevõtted on peatanud oma teenusteosutamine New Yorgi osariigi ala tõttu need BitLicense regulatiivsed nõuded. Kraken, BitFinex, BTC Guild, LocalBitcoins, Genesis Mining ja paljud teised leida BitLicense nõuded liiga raske ja ei ole enam pakkuda oma teenuseid kasutajatele valdkonnas. Nagu öeldud, ettevõtted nagu BitStamp, Coinbase ja MonetaGo on esitanud oma BitLicense taotluse pärast investeerivad palju aega, jõupingutusi ja raha luues vajalikud paberid Selle protsessiga seotud.

Erinevad Bitcoin kogukonna liikmed on väljastanud nende rahulolematust kes järgib BitLicense, mis võiks olla põhjuseks suur poleemika tulevikus. Vastavalt mõned kogukonna liikmed on Bitcoin taotlev ettevõte BitLicense jõuda nii palju kliente kui võimalik võis näha väljarände olemasolevatele klientidele, kuna need kliendid tunnevad reedetud ettevõtted ei ole osa Ameerika hoiak vastu BitLicense.

Seotud uudised


Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Post ICO

Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal