Bitmain võitleb tagasi DDOS Grupi vastu | Estonian.lamareschale.org

Bitmain võitleb tagasi DDOS Grupi vastu

Bitmain võitleb tagasi DDOS Grupi vastu

Bitmainis üks suurimaid kaevandamise seadmed tootmisettevõtted maailmas ja operaator pilv kaevandamine Hashnestand kaevandamise bassein Antpool.

Ettevõte saadetakse klientidele hiljuti püüdes olema läbipaistvad ning valmistada neid ette võimalike katkestuste. E-posti lugeda,

Lugupeetud Bitmain klient

Täna hommikul saime puudutavad e-rühma häkkerid ähvardab Bitmain ja meie teenuste DDoS rünnaku ja nõudlik lunaraha maksmise vältimiseks rünnak. Bitmain on pühendunud pakkuma parimat võimalikku teenust oma kasutajatele ja ei kutsu tulevaste rünnakute selline andes sisse nõudmistele häkkerid.

Häkkerid on näidanud, et nad teevad olema täitmise võime DDoS ja et see ei ole täiesti tühi oht, kuigi me ei tea täies ulatuses oma võimeid. Järgneva päevadel Bitmaintech.com, AntPool, AntPool.com ja & NBS p; Hashnest.com võivad kogeda vahelduva katkestustest. Meie meeskond töötab selle nimel, et mõju võimalikku rünnakut on võimalikult väike.

Neile klientidele kaevandamise AntPool, veenduge, et olete seadistanud backup basseinid korralikult Juhul kui ei pääse AntPool.

Sest HashNest kasutajate kaevandamise väljamakseid jätkab nagu tavaliselt ja ei ole vaja muretseda tulukao.

Müügi, kui te ei pääse meie kodulehel, võite meiega otse.


1 "> Täname kannatlikkuse eest meile sel ajal. 

Kõike paremat,

Bitmain

Meili kiiresti postitatud reddit mitme kasutaja ja kinnitas hiljem mitu Müntide Fire lugejad e-posti teel. Müntide Fire sirutas Bitmain lisateavet ja kommentaar.

Bitmain esindajad kinnitasid, et ähvardused Bitmain teenuste perekonnast olid reaalsed Coin Fire toimetuse. Samuti sätestatud kirju extortionists mis paljastas tuntud rühma DDOS ründajad on taga ohud.

Meili ründajad saadeti enamik töötajaid jooksul Bitmain ja nõudis Bitcoin makse tehakse või rünnakute kasvab veelgi. E-posti alates DD4BC rühma lugeda,

Tere,

Tutvustada end esimest:

Http://blogs.akamai.com/2014/12/dd4bc-anatomy-of-a-bitcoin-extortion-campaign.html
http://cointelegraph.com/news/113499/notorious-hacker-group-involved-in -excoin-varguse-omanik-süüdistab-ccedk-of-kinnipeetava-info

Või lihtsalt google "DD4BC" ja leiad rohkem infot.

Nii, see on teie kord.

Kui maksad 10 BTC [muutmata] 12 tunni jooksul pärast teie bassein serverid hakkavad all raske DDoS rünnak.

Maksa, ja sa kunagi ei kuule meid jälle.

Tavaliselt me ​​rünnata esimene, siis küsi BTC lõpetada, kuid kuna teie bassein on liiga suur, üks suurimaid Bitcoin basseinid, anname teile aega tegutseda esimesena, sest me teame väga hästi, et isegi 1 tunni offline põhjustaks palju suurem kahjustada siis 10 BTC.

12 tundi, sest me ei ole samas ajavööndis ja see on hommikul Hiinas, nii et me tahame veenduda, et teil oli aeg tegutseda.

AS tõend, et see ei ole tühi oht, me käivitada väike rünnak oma serverid nüüd - [IP Redacted]. Ärge muretsege see ei kavatse olla raske ja kestab vaid 1 tund, nii et teie server ei saa null suunatakse.
Aga kui ei maksta, kõik oma serverid lähevad alla hea.

Pange tähele, et see ei ole lihtne, et leevendada meie rünnak, sest meie praegune UDP üleujutus võimsus on 400-500 Gbps.

TÄHTIS: Sa ei pea isegi vastata. Just maksma 10 BTC [Peidetud] - me teame, et see ja te ei saa kunagi kuulda meid jälle.

Aga kui sa ignoreerida meile, rünnak algab ja hind lõpetada läheb 20 BTC ja jätkuvalt kasvab iga viivitatud päeva eest.

Veel üks kord: See on ühekordne makse. Maksa ja sa ei kuule meid kunagi!

Aitäh.

DD4BC rühm on hästi teada, et paljud cryptocurrency kogukond seda taktikat. Eelmisel aastal rünnatud rühm GreatBigBit, Nitrogren Sport, Bitalo ja mitmed muud teenused tegemise sama nõudmisi.

Rühma algselt suunatud Bitcoin hasartmängude saitidele, teades, et paljud neist ei suuda jõuda korrakaitsejõudude abi. Sellest ajast alates on nad laiendanud ja hakanud rünnata uudiste saidid online raadio teenuste Bitcoin kaevandamise basseinid, vahetused ja muud cryptocurrency teenuseid.

Selle asemel, et kummardades alla nõudmistele DD4BC rühma meeskond Bitmain veetis 10 BTC pakkudes seda üles bountyon Bitcoin Bounty Hunter. See on julge samm, et Bitmain meeskond, kes võiks paratamatult kutsuda ründajad leida raskem tulemusena; aga ettevõtete ja saite, mis kummarduma surve DD4BC jms rühmad lihtsalt Julgustada ründajad jätkata pressivad teistele saitidele tööstuses. Müntide Fire on saanud sarnaseid nõudmisi anonüümne rühmad varem, et ei makstud.

Seotud uudised


Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit