Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita

Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita

Enterprise Bitcoin maksete töötleja Bitnet teatas oma partnerluse blockchain keskendunud ettevõte, BlockCypher, et aidata Bitcoin sobiv kaupmehed. Uus teenus vähendada nõustudes Bitcoin makseid.

Selleks, et võidelda lenduvate milline Bitcoin turuhind, makseteenuseid osutavad tavaliselt automaat likvideerimise Bitcoins vastavalt hind punkti registreeritud kui makseid töödeldakse. Aga tehingu ajal võiks ikka olla riskifaktoriks antud juhul. Mõnikord see operatsioon võtab aega kuni 10 minutit kauem kui kliendi kavandatud tehing aega. Niisiis, Bitnet töötab BlockCypher leevendada seda probleemi läbi uue "Instant kinnitamine" funktsiooni.

Mida tähendab "Instant kinnitamine" pakkumine?

Esiteks, uus funktsioon arvutab tõenäosuse Bitcoin tehing, mille kinnitab Bitcoin võrgu. Bitnet aktsepteerib täielik vastutus juhuks "Instant kinnitamine" ei tee seda, mis on väga ebatõenäoline.

Teenus kaitseb ka kaupmehed topelt kulutusi. Kuigi see ei ole väga levinud äpardus on Bitcoin võrgu - alates võrgu juba taktikalised menetlust vältida topelt kulutusi -, mõnikord juhtub. Tavaliselt kasutajad on soovitatav oodata vähemalt kuus kinnitused töödeldud üle võrgu, et vältida ohtu.

Nn Instant kinnitamine "süsteem kasutab kahekordset kulutuste tuvastamise funktsioon, mida BlockCypherand tehingu paljundamine meetrika vältida probleemi.

VP toode Bitnet, Seamus Cushley, ütles:

"Üks suurimaid väljakutseid kaupmehed, kes tahavad vastu võtta Bitcoin on, kuidas mahutada hilinenud kinnitamise korda oma" reaalajas "kassasse voolab ja ikka olla kindel rahastatakse."

Vastavalt Cushley, Bitnet tahab katsetada "Instant kinnitamine" turul kui ettevõtte tasemel teenust. Võti vajalikud andmed peab hindamine olema läbi koostöös BlockCypher.

Bitnet võib pakkuda kaupmehed "Instant kinnitamine" kohe abiga BlockCypher on eseme teadmisi.

"Instant kinnitamine", et aidata praeguse olukorra

Bitcoin kogukond kasvab väsinud suurenenud aega, mis kulub, et kinnitada makse. Kasutajad on jäänud pettunud pärast ootab kaheksa või üheksa minutit kinnituse jooksul. Bitnet ametiasutused leiavad, et "Instant kinnitamine" aitab kaupmehed seda probleemi vältida.

Sest see võtab nii kaua kinnitada Bitcoin makse kasutajad tavaliselt lukustada maksmise pärast vaid üks kinnitus. See võib olla vastuvõetav, kui töötlemine väikeste maksete, kuid see ei ole ohutu võimalus käsitsemisel tuhandeid tehinguid. Sel juhul on kindlam on omamoodi kaitse Bitnet tahab pakkuda.

"Instant kinnitamine" teeb Bitcoin makse ilme krediitkaarditehing

Nüüd, kui krediitkaardi süsteemi eesmärk on anda Müügikoht teenust saavad peaaegu-kohe loa, siis ka pea muretsema krediidiga seotud pettused, mis on peaaegu võimatu Bitcoin.

Niisiis, kõik koos Bitnet soovib pakkuda kaupmehed koos tipptasemel teenust "Instant kinnitamine", mis võib anda kaks eelist korraga: kiire ja sujuv makseteenuse tugeva ohutuse garantii, mis hõlmab mis tahes Bitcoin tehingu. Uus teenus on pakutud ilma lisatasuta ja osana Bitnet praegune makse töötlemise lahendus.

Seotud uudised


Post ICO

Bitmain tutvustab DDoS-i leevendamist AntMiner S4 & S5-le

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoinvention Aasia tühistatakse - BitPay sponsoreerib Põhja-Ameerika krüptokonverentsi

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele