BitPay lisab oma Bitcoini kassasse 150 valuutat ja uusi keeli | Estonian.lamareschale.org

BitPay lisab oma Bitcoini kassasse 150 valuutat ja uusi keeli

BitPay lisab oma Bitcoini kassasse 150 valuutat ja uusi keeli

Tuntud tasumise töötleja BitPayrecently teatas, et ta on lisanud üheksa uue keele oma platvormi kassasse kogemus. Pealegi inglise, BitPay teenused on nüüd kättesaadav hollandi, taani, hispaania, soome, itaalia, jaapani, korea, poola ja vene teatatud saidi BTCBible.

See tähendab, et kaupmehed töötavad rahvusvahelised kliendid saavad nüüd esitada Bitcoin maksekorraldusi ostja emakeel, funktsioon, mis on eriti oluline uutele turgudele, kus cryptocurrency on ikka uus teema.

"Euroopa turg Bitcoin vastuvõtmist on väga suur, võib-olla suurem kui Ameerika Ühendriikides. Peaaegu iga Euroopa ettevõtjad saavad juba tegeleda mitmes valuutas, eelduseks, mis on harva näha Ameerika Ühendriigid. Paljud väikeettevõtted Euroopas on sagedased nõuetele piiriüleste tehingute Ida-Euroopa, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas, kus piirideta maksesüsteemi nagu Bitcoin on suur potentsiaal, "ütles Tony Gallippi, BitPay tegevjuht pressiteates.

Aga see pole veel kõik. Vastavalt sama dokumendi ettevõte on laienenud ka valuutade nimekiri kaupmehed saavad kasutada, et määrata pricesfor nende müüki.

Märkus lisab, et "uue lisatuteks Argentina peeso (ARS) ja Gold ja Silver untsi (XAU ja XAG). Näiteks kui kuld edasimüüja soovib müüa ühe untsi kulla 5% üle kohapeal, nad saavad määrata hind 1,05 XAU ja BitPay arvutab kassasse Bitcoins hetkel up-to-the-minutilise määr ".Bitpay võidab 10 000 klienti rohkem kui 160 riigistÜks aasta oli piisavalt võtta Atlanta makse protsessor Bitpayfrom 1000 kuni 10000 kliente, 164 erinevas riigis. See tähendab, et 10,000 kaupmehed üle maailma on nüüd kasutades teenindust ja maksete vastuvõtmise kujul digitaalse valuuta.

Avalduse kohaselt avaldatud Bitpay blogi, umbes 50 protsenti nende klientide asuvad Põhja-Ameerikas, 25 protsenti Euroopas ja 25 protsenti mujal maailmas.

Enamik neist uusi kliente peamiselt e-kaubanduse kaupmehed

Täpsemalt 90 protsenti neist, "sealhulgas tarbeelektroonika, väärismetallide ja IT teenused". Vastavalt BitPay, numbrid on positiivne, muidugi, kuid see ei ole lõplik märk sellest, et Bitcoin läheb peavoolu... Veel.

Just 2013. Aastal, firma, mis on tagatud riskikapitalistid ühendatud PayPal, nagu töödeldud $ 34 miljoni Bitcoin maksete laadimisel kaupmehed teenustasu ühe protsendi käsitleda tehinguid.

Lihtsalt on aimu numbrid, kodulehel GigaOM.com rääkisin Bitpay tegevjuht Tony Gallippi, et teada saada, kui paljud neist kaupmehed saavad makstud Bitcoin regulaarselt. Ta ütles, et üks kolmandik poole kaupmehed kasutades Bitpay saanud vähemalt tehingu viimase kuu jooksul. Aga seal on "paarsada", mis saavad rohkem kui viis tehingute päevas.

"Oleme ikka alguses kasutuselevõtja tsükli. Vaid kolmel Neljale miljonile inimesele kogu maailmas on Bitcoins", tegevjuht selgitab. Vastavalt Gallippi, kõige sagedasem klientide hulka kirjastamine platvormi WordPress ja online kinkekaart pakkuja Gyft, mis hiljuti turule uue teenuse kingitus registri.


BitPay aitab Toshiba VisualTouch POS-süsteemil Bitcoini vastu võttaMaailma juhtiv äri lahendusi Bitcoin majanduse BitPay, teeb koostööd VisualTouch, Toshiba esietendus POS tarkvara lahendus, mida praegu kasutatakse rohkem kui 6000 kaupmehed jaotunud 1600 kohtades.

Integreerimine müügikohas süsteem võimaldab cryptocurrency jõuda tuhandeid uusi ettevõtteid ja isegi rohkem kasutajaid külalislahkus, toidu, toidupoed, jae- ja kontsessiooni tööstusharudes.

"See partnerlus oluliselt laiendab ettevõtete arv, mis nüüd suutma aktsepteerida Bitcoin. BitPay on väga põnevil suhe ja võimalus laiendada Toshiba VisualTouch lahendus hulka Bitcoin" ütles Tony Gallippi, BitPay täidesaatva esimees.

Võime klientidel kasutada Bitcoin on ettevõtetele VisualTouch POS süsteemide annab kaupmeestele väga lojaalne kliendibaas, kes lähevad oma teed, et toetada ettevõtted, mis aktsepteerivad Bitcoin.

Tony Gallippi

Teisel pool, Marius Kimel president Visual Information Products (eest vastutava meeskonna Toshiba VisualTouch), garanteeritud ta oli võrdselt põnevil hea uudis. "Meil on tõeliselt hea meel teatada meie partnerlus BitPay et viia täiustatud võimed meie praegused kliendid ja meelitada uusi äri meie kombineeritud liidripositsiooni valdkonnas," ütles ta.

Kuigi partnerluse - mis tagab kasv Bitcoin kasvu ja globaalse teadlikkuse - on juba kinnitatud nii ettevõtted, alustatakse ametlikult juhtub vaid National Restaurant Association 2014 show, seatud juhtuda sel laupäeval (17.) Chicagos.


BitPay palkab tuumiku arendaja Jeff GarzikuCore-arendaja Jeff Garzik on leidnud teise "kodu". Ta töötab nüüd BitPay, üks kuulsamaid Bitcoin kaupmees makseteenuste.

Ekspert kasutatakse töö täistööajaga Red Hat, ettevõte, mis loob avatud lähtekoodiga süsteemide, kui ta koostööd uue armastatud maailma cryptocurrency, samuti selle protokoll ja klientidega. Aga nüüd, tema olukord on muutunud ja see võib tähendada palju häid asju.

Asutaja ja tegevjuht BitPay ütleb, et platvorm "tunnistab vajadust rohkem ressursse ja arenguid tuum Bitcoin protokolli, eriti sellistes valdkondades nagu mastaapsuse ja usaldusväärsust." Nagu Tony Gallippi, BitPay "julgustab teisi Bitcoin ettevõtted teha sama, kas Ühisrahastuse jõupingutusi või otsese lepingud, toetused või stipendiumid."

See uus töö võimaldab Garzik pühendada kogu oma aeg Bitcoin. See võib tähendada palju edusammud aluspõhimõtteid, mis on seotud digitaalse valuuta.

Jeff Garzik ütleb, et "Bitcoin kasvab, ei ole enam hobi, kuid nüüd professionaalne makse võrgu kasutatakse kogu maailmas. BitPay sissemaksed Bitcoin avatud lähtekoodiga tarkvara on kasulik kogu ühiskonnale. Pärast tööd Bitcoin avatud lähtekoodiga tarkvara aastat vabatahtlikuna ma olen põnevil, et BitPay nüüd sponsor minu töö ".

Via siliconangle.com

Seotud uudised


Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada