BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis | Estonian.lamareschale.org

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

BitPay, üks peamisi sponsoreid LAUNCH häkkimismaraton 2014 San Francisco, vaid teatas, et ta läheb võõrandada eriline "auhinna" arendajad, et rakendada makse töötleja Bitcoin Payment Gateway API või avatud lähtekoodiga raamatukogu Bitcore nende projektide.

Rohkem kui 1000 arendajad võistlevad ajal 48 tundi San Francisco Design Center, alustades sel reedel (21), kuid BitPay tõotab erilist tähelepanu need, mis panustada ettevõtte tarkvara.

"Et soodustada edasist arengut avatud lähtekoodiga tööriistu, mis kasu kõigile Euroopa Bitcoin ruumi, BitPay pakub arendajad käivitada täiendavaid rahalisi incentivefor projekte, mis kasutavad BitPay on Bitcoin Payment Gateway API või avatud lähtekoodiga raamatukogu Bitcore", teatas ettevõte kaudu Pressiteade.

Maksemenetlejalt hiljuti Bitcore, vahend kättesaadav kõigile arendajatele kavatsusega silumiseks loomise tarkvara, mis ühendab otse reaalne Bitcoin võrgu. Nüüd firma on julgustav arendajad käivitamisel häkkimismaraton "ülemaailmset pingutust toimus koos Startup Weekend ja Up Global üle $ 2 miljonit investeeringuid", et seda kasutada.

"BitPay arenenud ja vabastatakse Bitcore julgustada uusi projekte ruumi, ja me suurendas ante arendajad Bitcoin ruumi," ütles Eric Martindale, arendaja evangelist koos BitPay, lisades, et ettevõtte eesmärk "on luua võimalus arendajatele rakendada võimas rahaline integratsioon oma Bitcoin rakendused ".

Suur annetus ja uue ettevõtte

BitPay teadaannet järgmiselt kaks hea uudis varem avalikustas ettevõtte poolt.

Blockchain tegevjuht hiljuti kasutatud BitPay teha annetus 14,5 BTCto 2013-14 Vilistlased fondi vabade kunstide kolledži University of Puget Sound, ilmselt "esimene" maailmas Ameerika kõrgharidust filantroopia.

"Ma olen alati tahtnud saada tagasi Puget Sound kord olin võimeline seda tegema. Ma olin tänulik saaja stipendiumid ja laenud, ja nüüd, et ma olen võimeline tegema vahet, ma tahan, et aidata teisi saada teedel edu, "ütles Nicolas Cary.

Pealegi, BitPay teatas ka saabumist esimene ettevõte, mis haldab parkimine tasuline ruumid ja off-street pinnale palju arvesse Bitcoin universumis. Pass parkimine on praegu üks protsessor uusim merchantsand juba nõustudes cryptocurrency kaudu Mobile Pay teenust.

Soovitatavad pilt LAUNCH häkkimismaraton veebilehel

Seotud uudised


Post ICO

BitOasis käivitab Lähis-Ida esimese Bitcoini ostuplatvormi

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Post ICO

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

BitGold tõuseb 3,5 miljoni euro väärtuses seeria A investeeringuid

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele