BitPay parandab Bitcoini makseid, luues uusi toetusmeetmeid | Estonian.lamareschale.org

BitPay parandab Bitcoini makseid, luues uusi toetusmeetmeid

BitPay parandab Bitcoini makseid, luues uusi toetusmeetmeid

Kui teil on Bitcoin sobiv kaupmees kasutades BitPay või klient ostab midagi koos cryptocurrency, siis maksete just palju lihtsamaks tänu ametlik käivitamine Bitcoin Maksmine protokolli toetust.

Vastavalt BitPay see uus komplekt uudiseid "kõrvaldab palju inimese viga teha Bitcoin makse". Nüüdsest on "kasutaja saab lihtsalt klõpsata makselingi või skaneerida QR-kood, ja rahakoti tarkvara pakub kaks lihtsat valikuid kasutaja maksma või ei maksa. Kasutaja ei ole enam kopeerida aadressi ja rahasumma rahakott ", firma lisatakse hiljutises blogi postitus.

Uus toetusmeetmed hõlmavad native toetust aadress toetust; kindlustada ja allkirjastatud maksetaotluste; kasutajasõbralik QR koodid; ja otsetoetuste side.

Native toetuse aadress toetust

Mis Maksmine protokolli rahakoti varustab tagasimakse aadress koos makse. See välistab teisi potentsiaalseid viga toetust olukordades. Selline lähenemine toetuste töötab plokk ahela, mis tahes rahakoti tarkvara ja ei nõua ostjaid on bitpay konto.

Turvaline, allkirjastatud maksetaotluste

Makse protokoll toetab vabatahtlik SSL allkirju (tehniliselt X.509 allkirjad) maksetaotluste. See annab õiguskindlust kasutajatele, et nad saadavad oma makse saaja (kõik BitPay maksetaotluse allkirjastatud). Kui kasutate rahakott, mis toetab makse procotol (praegu Bitcoin-QT ja Android Bitcoin Wallet), siis kohe märgata, et teie rahakott ütleb teile, et BitPay taotleb makse.

Kasutajasõbralik QR koodid (BIP 73)

BitPay toetab ka BIP-73, mis oluliselt parandab kasutatavust QR koodid Bitcoin makseid. Piiripunkti 73 vähendab vajalikku teavet põimida maksetaotlust QR koodi, vähendades nende tihedus. Hõredam QR koodid on lihtsam kasutada hämaras eriti või kaugemalt. Need väiksema tihedusega QR koodid on ka normaalne HTTP URL, pakkudes võimalust anda täiendavat teavet ja juhiseid seadmete kasutajad, kes ei ole veel rahakoti paigaldatud. BitPay kuvab nii vanemad, tahapoole ühilduvad QR koodi samuti uuem makse protokolli QR koodi. Võite vahetada need kaks QR koodid klõpsates või puudutades QR koodi meie praegune arve.

Otsetoetused kommunikatsioon

Ehk kõige põnevam asi makse protokoll on see, et kaob vajadus kasutada silmadega võrk suhtlemiseks makse saatja saaja.

Bitcoin silmadega võrk praegu on kaks eesmärki: suhtlemisel makseid saatja saaja ja suhelda maksete originaalravimite kaevurit. Edastades makseid otse saatja saaja võrgusilma võrgu saab kasutada ainult suhtlemisel maksete originaalravimite kaevurit. Võrk on siis tasuta propageerida või ignoreerida tehingute kahjustamata vahelist sidet saatja ja vastuvõtja. See võimaldab tekkimist tõeline turg tehingutasud. Ja vähendades koormust silmusvõrku ainult neid tehinguid, mis on kasumlik kaevuritele see parandab Bitcoin mastaapsuse.

Ettevõte sai palju positiivset tagasisidet kogukonna siiani. Kümned Reddit kasutajad näiteks juba kiitis BitPay otsuse ja uue toetusmeetmeid.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus