BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga | Estonian.lamareschale.org

BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga

BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga

Tuginedes veendumust, et "multi-allkirja tehnoloogia mängib olulist rolli, aidates inimestel kindlustada oma Bitcoins vastu kaotuse või varguse", krüpteerimisoperatsiooni maksete töötleja BitPay teatas käivitada uus digitaalne rahakott nimetatakse copay.

Avatud lähtekoodiga rahakoti sündis BitPay "oma vajadust turvaliselt salvestada Bitcoins", loeb blogi avaldatud ettevõte. Vahepeal kogukonna reaktsioon käivitamise oli äärmiselt positiivne BitPay väärib lugupidamist mitme redditors, näiteks.

Kuigi copay loetakse juba huvitav vahend, selle kõige põnevam omadus on kindlasti multi-allkirja funktsioon, loetakse "kuum teema nendel päevadel Bitcoin maailma".

"Ühendus on hakanud rõhutama võttes tõsi valduses Bitcoins mitte usaldades salvestamisega Bitcoins kolmandale isikule (pea me inimestele meelde Mt. GOX?)", Kirjutab BitPay, lisades, et "väljakutse teeb see nii lihtne ja ohutu säilitada teie valduses Bitcoins tõelises walletand usume multi-allkirja annab olulise hüppe selles suunas ".

Aga kuidas see toimib?

Õige rakendused Bitcoin multi-allkirja tehnoloogia nõuavad mitmekordset allkirju Bitcoin tehingu.

Bitcoin kaevurite lükkab mitme allkirja tehingu kui see ei ole vajalik arv allkirju. Kumbki pool võib iseseisvalt allkirjastada tehingu teist füüsilise seadmega ilma isiklike võtmete kunagi vaja olla co-resident iga üksiku seadme.

Need isiklikud võtmed isegi ei pea olema kontrolli all ühe isiku. See on väga oluline julgeoleku seisukohast, sest varas oleks vaja teha kompromisse mitte ainult üks masin, kuid kaks või enam. See oluliselt leevendab riski varguse. See kontseptsioon on nii võimas, et usume, et see praktiliselt kõrvaldada probleemi Bitcoin vargus. Oluline on harida ennast ja kasutada teenuseid, mis pakuvad tõelist Bitcoin multi-allkirja rahakotis.

Copay on veel beeta nüüd, kuid BitPay kavatseb "lihtsustab kasutajaliidest ja muuta see lihtne kasutada algajatel", et käivitada Rahakoti lähitulevikus.

Pildid joonistas copay / BitPayBitPay on Bitcoini sihtasutuse uusim Gold MemberBitcoin Foundation hiljuti tervitas uue kulla liige: me räägime tuntud tasumise töötleja BitPay, asutatud 2011 Anthony Gallippi ja Stephen sidumine.

Ettevõte - peetakse maailma suurimaks makseteenuse pakkuja spetsialiseerunud e-kaubanduse, B2B ja ettevõtte lahendusi Bitcoin - töötab praegu 26000 kaupmehed üle kogu maailma. See rühm hõlmab tuntud kaubamärke nagu TigerDirectand NBA professionaalne meeskond Sacramento Kings.

Ainuüksi eelmisel aastal töötles ettevõte $ 100 miljoni Bitcoin tehinguid. Vastavalt Jon Matonis, tegevdirektor Bitcoin Foundation, "BitPay sillutas teed rahvusvaheliste kaupmees töötlemise eest Bitcoin kogukonnaga; oma klientidele tugineda BitPay kui usaldusväärne, vastutav partner. See usaldus hoiab Bitcoin ökosüsteemi kasvab. Oleme uhke tervitada BitPay kui Gold liige ja ootan, et aidata oma jõupingutusi globaalse Bitcoin vastuvõtmist ".

Maksemenetlejalt on esindatud Atlanta, New York, San Francisco ja Buenos Aires, regulaarselt parandamisele kaasaaitamine on Bitcoin protokolli.

"BitPay arvates on oluline, et toetada suure tehtud töö Bitcoin Foundation, kui nad toovad jätkuvat kasvu ja edu tuum protokoll, millele me ehitame meie äri," ütleb Tony Gallippi tegevjuht BitPay.

Gallippi lisab, et makse töötleja "rakendab turvaline Bitcoin standardid nagu Maksmine protokolli ja Multi-Sigthat on vaja enterprise-klassi Bitcoin makse lahendusi".

Meie osalemine Bitcoin Foundation aitab laiema ühiskonna saavutamiseks turvalisem ja usaldusväärsem makseid. Meie edu selles valdkonnas on andnud meile võimaluse anda tagasi ühenduse mis toetab tuum meie äri.


BitPayi uus avatud lähtekoodiga projekt Bitcore aitab Bitcoini rakenduste arendajaid"At BitPay, me usume, et arendajad kaaluvad uue Bitcoin projekte ei pea kasutama, kasutades tootja omanduses majutatud teenuste töötab suletud tarkvara". Ja see on täpselt, miks kuulus Bitcoin tasumise töötleja nüüd otsustas avalikult käivitada oma avatud lähtekoodiga projekt Bitcore.

BitPay teatas uudiste hiljuti kaudu blogipostitust. Vastavalt ettevõtte, kõik arendajad saavad nüüd kasutada seda tööriista, mis aitab luua tarkvara ", mis ühendab otse reaalne Bitcoin võrgu". Teisisõnu, Bitcore on avatud lähtekoodiga JavaScript raamatukogu, mis võimaldab kasutajatel teha päris palju midagi ei oska ettegi kujutada koos Bitcoin protokolli.

Maksemenetlejalt märgitud, et projekt oli mõeldud "käivitada server pool node.js või kliendi poolel veebibrauseris ja ristuvad usaldusväärse Bitcoin sõlme (st bitcoind näiteks)".

Kuid erinevalt mida paljud inimesed võivad mõelda, Bitcore on kõike muud kui uus. BitPay on kasutanud seda sisemiselt viimase yearand projekti tegelikult kasutatakse edukate rakenduste nagu ploki ahela explorer Insight.

Nagu mitmed teised ettevõtted ja projektid, BitPay loodud sisemine kahvli Stefan Thomas "bitcoinjs projekti. Oleme otsustanud avada allikas, mis kahvel ja teinud mõningaid edusamme, tagades, et see oli piisav võime karbist meelitada arendajad kasutama hakata.

Vahepeal mitmed teised Bitcore projektid on juba käimas. See pakett sisaldab tööriistu, mis aitavad arendajad hallata olulisi ladustamise, multi-allkirja tööprotsesse, samuti JavaScript rull brauserid muu hulgas uusi funktsioone.

Curly konkurss

BitPay on ka teatas hiljuti finalisti "Kui maailmas on lokkis?" Võistlus. Ettevõtte maskott on reisil ümber maailma ja kaupmehed, kes said seda kutsuti pildistada Curly erinevates osades planeedil.

Siin arethe kolm finalisti:

Kolm pilte pärit väga erinevatest osadest maailma. Üks neist on võitja konkursi ja saada 1 BTC alates BitPay.

Esimene pilt Curly võeti Fidži ja esitatud South Pacific Real Estate, kui teine ​​kujutab laps lõbus väljas Inglismaal ja esitas ByTeminr Limited. Kolmas näitab Curly Slovakkia ja esitas GoldSilver.sk.

Seotud uudised


Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid