BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi | Estonian.lamareschale.org

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Ebaseaduslik küttimine on veel üks hädasid, mis mõjutavad Eesti ja loomastiku igapäevaselt. "Aga mida see pistmist Bitcoin?", Siis võiks küsida. Noh, kõike. Vähemalt eelmise nädalaga, kui Austraalia firma BitPOS teamed Rahvusvahelise Anti röövpüük Foundation (IAPF) vastu cryptocurrency annetusi, mida kasutatakse, et päästa Aafrika loomad. 

Partnerlus sündis, kui Jason Williams, asutaja BitPOS - Austraalia esimene Bitcoin kaupmees pakkuja -, avastanud IAFP Reddit ja ühendust Ian Mackenzie-Ross, sihtasutuse tegevjuht. Koos nad nüüd lubavad kasutada Bitcoin annetuste aidata koolitada Aafrika anti salaküttimise meeskonnad.

"Ma leidsin IAPF Internetis sirvides Reddit. Sain ühendust Ian küsitakse, kas seal oli mingil moel BitPOS aitaks, ja enne kui ma teadsin, et see, olime pakkudes vahendeid Bitcoin annetused on. Bitcoin kogukond on tuntud oma helduse ja IAPF teeb suure töö, see on loomulik seisund ", Jason Williams ütles pressiteates.

Bitcoin on ülemaailmne valuuta ja luues annetuste kohta IAPF veebilehel, me võimaldada globaalne kogukond osaleda säilitamisel Aafrika metsloomi.

Ja teisel pool, see ei võta kaua aega, et veenda IAFP omaks digitaalse raha. Innustatuna toetuseks Bitcoin kogukond, vundament kiiresti otsustas töötada BitPOS see uuenduslik projekt.

"The IAPF on hea meel, et uus ja tasuv vahend hankimist raha", ütleb Ian Mackenzie-Ross, lisades, et "liikuda vastu Bitcoin annetused on väga palju kooskõlas IAPF lähenemisviisi võtta vastu uued ja väga tõhus tehnoloogiate eesliinil looduskaitse ".

"Idee, et me suudaks annetusi üle maailma läbi ühe kogumispunkti on ideaalne, see ei saa olla lihtsam", Ross selgitas.

Kõik annetused tehtud IAPF rahastab anti salaküttimise koolituse ja tegevuse, samuti tehnoloogia ja infosüsteemide kasutamiseks piirkondades, kus sihtasutus tegutseb. Et teha annetus minna IAPF veebisaitija vajuta "Kingi nüüd" nuppu, millele järgneb Bitcoin link.

Pilte IAPF veebilehteBitrefill kuulutab uuele rahaülekande süsteemile sellerigaÜlemaailmne ettemakstud kõneaja laadimise teenust Bitrefilland New Yorgis asuv vahetada Celeryhave käivitas integratsiooni põhinev partnerlus, mis võimaldab USA kasutajatel saata kohe mobiili saateaega rahaülekannete üle 100 riigis.

Uudised kuulutati iga-aastase rahvusvahelise rahaülekande Conferencein Las Vegas toimus täna.

Teenus ei nõua kas saatja või vastuvõtja aru cryptocurrency. Saatja saab lihtsalt ühendada oma pangakonto ja valida summat saata vastuvõtva valuutas. Tekstisõnum saadetakse seejärel saaja minuti jooksul märkides, et raha on krediteeritud oma kontole.

Ilja Subkhankulov tegevjuht seller, ütleb,

"See integratsioon kasutab kõiki eeliseid Bitcoin, kuid peidab keerukust kasutaja. Me lihtsalt kasutada Bitcoin nagu lahendamise rööpad."

Bitrefill pakub teenust, kus kasutajad üle maailma saab osta saateaega enam kui 100 riigis. Seller on online rahakoti ja vastutasuks digitaalse valuutade nagu Bitcoin.

Selle integratsiooni, kasutajate Seller lihtsalt valida uus toode "Telefon Refill" menüüst, sisestage telefoninumber vaja, ja valida summa saata. Kõik toimub automaatselt, dollarit kõrvaldatakse kasutaja USA pangakontot, ja saabub minuti jooksul adressaadi telefonis.


Kuldkärnid lubavad iisraellas isiklikult biktsüni ostaUus partnerlus Bitcoin vahetada Bits Goldand Global Money Transfer (GMT) on nüüd võimaldab iisraellaste osta Bitcoins nende kohalike vahetust büroo jaoks maksimaalselt 10000 Iisraeli uus seekel (umbes $ 2800).

See koostöö tähendab, et Bits of Gold on korralikult pärast praegustele ja tulevastele rahapesu- ja klientidega seotud määruste riigis. Hea uudis tegevjuht vahetamist, kes väidab end olevat armunud Bitcoin ajast ta kuulnud "piiriülene olemus" cryptocurrency esmakordselt, tagasi 2010. Aastal.

Jonathan Rouach ütleb ta "ei saanud magada kolm nädalat" ajal. "Ma lugesin kõike suutsin ja põhimõtteliselt uuesti õppida tähenduses raha. Butit võtab aega, et inimesed tõesti usaldada ideed matemaatika-põhise valuutas. Mulle kulus umbes 1,5 aastat," selgitas ta.

Ettevõtja jõudnud punkti elus, kus ta meeldis idee Bitcoin nii palju, et ta sai vapper. "Ma tulin kena töö, kasutaks võimalust ja avatud ettevõte", Rouach ütleb. Ja nii ta otsustas anda uue võimaluse uue rahvahulga: "kui suuremad võrguteenuse turgudel hakkavad aktsepteerima Bitcoin, iisraellased, kes soovivad osaleda, et majandus hüpata. Oleme ka kõnelusi suur kohalike jaemüüjate on Iisraeli tooted müüdud Bitcoin, kuid see võtab aega. "

Praegu ei ole määrus Iisraelis, mis viitab Bitcoin kuidagi. Või digitaalrahaga üldse. "Iisraeli valitsus on sisuliselt ootab USA võtma selge seisukoha. Nii Iisraeli samaväärne FinCEN ja keskpanga ei taha osaleda seda uut tehnoloogiat, kuni nad on tõesti", ütleb Rouach.

Kuid digitaalse teema on huvitav Iisraeli valitsus nii palju, et riigi presidendid on hakanud kaasates kohaliku Bitcoin kogukonnas. Ja kuidas tuleviku uuenduslike Bits Gold? Nagu teatas Rouach ettevõte tahab laiendada oma äri Lõuna-Ameerikas ja Lähis-Idas. Esimene osa kasvust projekti algab esimeses kvartalis 2014.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist