BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas | Estonian.lamareschale.org

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

BitScan hiljuti käivitanud Bitcoin ärikataloogi üle 5700 Bitcoin seotud businessescovering rohkem kui 130 riigis, mida peetakse praegu maailma suurim liigitada ja kaardistatud kataloog omataoline. Projekt suurendas tänu Bitpay abiga BitScan partner selles projektis.

Kuid BitScan on mitte ainult tuntud selles kataloogis, kuid pakub võimalust osta ja müüa tooteid kaudu salastatud turul, samuti tänu koostöös maailma suurima Bitcoin tasumise töötleja.

99Bitcoins vestlesid Rob Wilson, BitScan tegevjuht

uuest kataloog ja tuleviku cryptocurrency.

Mis saab selle ettevõtte pakkumise, mis on erinev sellest, mida praegu olemas cryptocurrency ökosüsteemi?

BitScan on ehitatud suurim kaardistatud ja kategoriseeritud ärikataloogi planeedil; see on kaks korda suurem lähima konkurentsi [Coinmap]. See võib praegu kättesaadav läbi meie kodulehel, iOS app ja vidina, et igaüks saab üles laadida oma veebilehel.

Meil on praegu kodeerimine Android rakenduse versioon ja uuesti töötavad meie back-end arhitektuuri teha meie andmebaasis kättesaadav kolmanda osapoole arendajad kaudu kosutava API. See põhitoode toetab ja müügikeskkonnas ja e-Zine BitBuzz, mis pääseb ka mobiilseadmete kaudu ja mille on meil suured lootused edasi.

Kuidas tekkis idee sündis?

Nagu paljud ideed, meie sündis vajadusest lahendada probleem. Me lihtsalt ei suutnud lihtsalt leida, kus veeta oma Bitcoin. Traditsiooniline otsingumootorid võitlevad selle töö, sest nad ei ole optimeeritud tegelema maksevahendina otsingusõna.

Kuid mida rohkem me uurinud küsimust selgem me aru erinevust Bitcoin on ilmne kaebuse väärtuse säilitaja, mis kajastuvad tema hüppeliselt hind, ja selle tegelik kasutamine vahendina kaubavahetust. Usume mainstream vastuvõtmise nõudmisi, et see delta vähendada. 

Mis on BitScan peamised eesmärgid?

BitScan eostati ja moodustanud eesmärgiga edendada kaubanduse Bitcoin primarly ja alt valuuta üldiselt. Meie eesmärgiks on teha seda, andes Bitcoin tarbijatele nähtavust õitsev Bitcoin äriringkonnad, ettevõtete vahenditega, mis võimaldavad juurdepääsu oma sihtturul ja nii selgust ja tööriistad, mis edendavad kaubanduse.

Usume, et see on kõige paremini saavutatav jaotatud jõupingutusi, mida me julgustada läbi helde partner paketid ja avatud hankimisel meie andmeid võimaluse korral rahakoti pakkujad, näiteks lisada oma tooteid.

Kui ei BitScan vt Bitcoin potentsiaali ja võimalikku kasvu?

Huvitav, praegune shockwaves pole varrega huvi, mida BitScan teeb sadu uusi ettevõtteid registreerumist iga nädal. Lisaks crowdfund et me hiljuti [at StartJOIN.com] et aidata rahastada Android kodeerimine, nägi üle 25 protsendi meie eesmärk saavutatud sees esimese 12 tunni jooksul.

Lähemas perspektiivis, kui me oleme põnevil, et näha, mida täiendavad taotlused langevad projekte nagu Ethereum näeme 2014. Aasta suurem Bitcoin vastu ettevõtete seas. Meeldib või mitte Bitcoin vajab suuremat lobitöö võimu kindlustada õiguskeskkonda väärib ja see jääb tõenäoliselt korduv protsess, sest üha rohkem ettevõtteid peole. Nagu alati, ettevõtluse viib tee.

Traditsiooniline rahandus - mis tähendab investeerimisfondide, pangad ja loodab - on palju tähtsamad regulatiivsete ja infrastruktuuri probleeme ja võib selle tulemusena jätkupiimas kuid see on fakt, et Bitcoin Achilleuse paraneda jääb piirpinnal seda ja fiat valuuta. See vajab hädasti kergendavate mõju institutsiooni hõlmava turu tegemise / likviidsuse teenuseid selleks, et korrapärane hind voolu saab säilitada. Kuigi kõikuv on olnud funktsioon tervisliku turgudele juba ammusest ajast, 50 protsenti hinna kõikumine on kellegi idee lõbus ja samas nad jäävad iseloomulik Bitcoin, vastuvõtmise kasvu kannatab.

Olles seda öelnud ei ole midagi võimsam kui idee, mille aeg on tulnud ja kaasasündinud eelised detsentraliseeritud, digitaalne valuuta hakkavad olema väga raske edukalt maha suruda, eriti kui vaadata vastu säästvalt ülespuhutud fiat raha, mis praegu nakatades maailmamajanduses. See ei peatu erahuvid üritavad küll...

Seotud uudised


Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu