Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta | Estonian.lamareschale.org

Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta

Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta

Bitseed on nüüd vastu eelnevalt tellimusi järgmise põlvkonna oma spetsiaalne Bitcoini täis sõlme seade.

Versioon 2 Bitseed server on uus disain, täiustatud kasutajaliides ja parem sõlme haldamise tööriistu, mille eesmärgiks on lihtsam kui kunagi varem üldarusaadav kasutajatel käivitada oma Bitcoin täis sõlme.

Bitcoin Edition Bitseed Isiklik Server on eelseadistatud kui Bitcoin täis sõlme. Running ametlik Bitcoin Core avatud lähtekoodiga kliendi väidab ta kogu Bitcoin blockchain.

Toode kasutab vähem kui 10 vatti energiat, vastavalt uusimatele avaldused ettevõtte, võrreldes standardse töölaua, mida saab kasutada rohkem kui kümme korda nii palju energiat.Bitstamp käivitas Euroopa klientidele ettemaksuga Bitcoin-deebetkaardiLondonis asuv Bitcoin vahetada Bitstamp käivitanud uue ettemaksuga deebetkaardi programmi. Algatus võimaldab Bitstamp klientide saada USA dollarit, eurot või Briti naela ees deebetkaardid, mis võib olla kas virtuaalselt või füüsiliselt ja koormatud Bitcoin.

Programm on käivitanud tänu partnerlusele Bitstamp ja tasumise töötleja AstroPay. Kaardid on saadaval vahetamist klientide põhineb Euroopa Liidu ja võetakse vastu mis tahes äri, mis praegu aktsepteerib suuremaid krediit- ja deebetkaarte.

Bitstamp kaardi, mis käivitati kolmapäeval (27.), on kolm eri etappidel kinnitamiseks. Ja veenduda programm on täiesti ohutu klientidele, igas etapis on oma kulupiirangut.

Esimene etapp ei nõua tundmisega klientide tuvastamisega ja võimaldab € 2500 väärtuses tehinguid aastas. Turvalisus on kõige nõudlikum 2. Etapp, kuid aastase laadimine limiit ei ole suurem ja kaart sisaldab juurdepääsu sularahaautomaadid. Kolmas etapp nõuab valitsuse ID, elukoha tõend ja sertifitseeritud vahendite allika dokument. Kuid aastase kulutuslimiiti üsna suur, € 125,000.

Bitstamp on juba vastu tellimusi oma uue deebetkaardid. Alguses kaardid antakse digitaalsel kujul ja saab kasutada ainult veebisaite. Börsi kliendid saavad tellida ka füüsilise kaardi, mida saab kasutada igal tellis-ja uhmris jaemüük storesfor $ 10, kuid esimese 100 klientidele tellida cardwill saada seda tasuta.

Kaardi kestab umbes kaks nädalat, et jõuda ja neid võib koormatud BTC kasutades Bitstamp konto. Vastavalt vahetada, "kandes raha oma Bitstamp konto kannab kaart korter $ 10 eest summad kuni 1000 $. Ümberpaigutamise üle $ 1000 kahe protsendi tasu ei võeta."

Ülekanded kaardid nomineeritud eurodes või Briti naela konverteeritakse automaatselt, Bitstamp teatas blogi postitus. Kaardi omanikel tuleb juurdepääsu oma tehingute ajalugu ja saab laadida oma PIN, tellida uusi kaarte ja saidi kasutamisel Cardportal.com.

Kaardil ei ole kättesaadav USA kodanike hetkel

kuid vahetamist kavatseb laiendada teenuse lähitulevikus.


Bitstamp, et jätkata toiminguid 24 tunni jooksul pärast häkkimist, mis põhjustab 5 miljoni dollari suuruse kaotusePärast ulatuslikku rünnakut, Sloveenia Bitcoin vahetada Bitstamp nüüd saada valmis jätkama oma tegevust vähem kui 24 tundi. Platvorm ennustab kõik toimingud tuleks minna tagasi normaalse sel kolmapäeval (7.), artikli kohaselt avaldatud Sloveenia kodulehel Rtvslo.si. 

Praegu kodulehel Bitstamp.netis lihtsalt väljapanek sõnum, mis algab sellega, et teatab klientidele, et Bitstamp on "ajutiselt peatatud" oma teenuseid. Vahetamist sihiks oli tohutu hack pühapäeval. "4. Jaanuaril, mõned Bitstamp operatiivse rahakotid on ohus, mille tulemuseks on kaotus väiksem kui 19000 BTC" on samaväärne midagi $ 5 miljonit ajal rünnak.

Aga vaatamata kopsakaid summa varastatud häkkerite ettevõtte garanteerib ei ole põhjust paanikaks. "See rikkumine on väike osa Bitstamp kogu Bitcoin reserve, et valdav enamus, mis toimuvad turvalise ühenduseta külma veevarusüsteemid. Tahaksime veenda kõiki Bitstamp klientidele, et nende saldode enne meie ajutine peatamine teenused ei mõjuta ja see au täis ", loeb sõnum postitatud Bitstamp.net koduleht.

Ikka, sest vahetada kannatanud rahakott rikkumise Bitstamp kliendid on beingwarned ei hoiustada tahes BTC arvesse varem väljastatud Bitcoin tagatisraha aadresse. "Saades rikkumise me kohe teavitatud kõiki kliente, et nad ei tohiks enam teha hoiused varem väljastatud Bitcoin tagatisraha aadressid".

Täiendava turvameede, peatasime meie süsteemid, kui me täielikult uurida juhtumi ja aktiivselt koostööd õiguskaitseorganitega ametnikud.

Pealegi koostööd ametivõimudega leida süüdlased, Bitstamp ka "loomise duplikaadi kogu infrastruktuuri San Francisco", mis võimaldab ettevõttel jätkata kõiki toiminguid järgmise paari tunni Bitstamp kaasasutaja DAMIJAN Merlak ütles Rtvslo.si.

"Bistamp jääb vedelik, kuid ma ei saa öelda rohkem, sest uurimine", Merlak ütles, lisades, et ettevõte sulges vahetada, sest muidu "oluline suusarajad võib kustuda".

Pilte allikas: Bitstamp

Seotud uudised


Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Bitcoiners purustab oma iPhones, kui Apple ütleb Blockchaini rakendusele ei

Post ICO

BitcoinTalk Server on kompromiteeritud

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud