Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti | Estonian.lamareschale.org

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Kuigi enamik Bitcoin exchangesseem valmis ületada raskused mõjutavad Bitcoin withdrawalsthat avastati varem sel nädalal, Jaapan põhinev Mt. GOX hoiab langevad rohkem kui lihtsalt üks väli.

Bitstamp vabastatakse avalduse sel reedel (14) kuulutab nad hakkavad jätkata Bitcoin väljavõtmine järgmisel tundi. "Teenusetõkestamise rünne põhjustatud meid peatada töötlemise Bitcoin väljavõtmist. Bitstamp abiga alates Bitcoin tuum arendajad on rakendanud lahendus, mis läbib meie esialgse teste ja auditeid. Pärast lisakatsete plaanime võimaldada Bitcoin tühistab täna hiljem ", loeb avalduse.

Tundub vahetamist suutnud rakendada tehingu deformeeritavus määratakse vabaneva Bitcoin core developersduring viimase 24 tunni jooksul, mis on suunatud protokolli aspekte, mis tegi hiljuti DDoS rünnaku võimalik.

Muud vahetuste peale Bitstamp ka rakendamise parandamiseks. Võtame näiteks Bitcoin.de, mis on ilmselt valmis minema tagasi normalin ole aega tänu raske töö eksperdid.

Siiski tundub, et ei ole valgust tunneli lõpus Mt. GOX. Ettevõtte tegevjuht Mark Karpeles, teatas vahetada rakendab parandusi, kuid ei esitanud tähtajaks jätkata väljavõtmist. Ta lahkus teade paar tundi tagasi juures Bitcoin Github hoidla:

Me [Mt. GOX] rakendab seda uut hash indeks meie tehingute andmebaasi alustada tööd selle (me teatada hooldus nagu me peame peatama Bitcoin hoiused liiga ajal andmebaasi skeemi uuendatud) ja pakkuma hakkav uue hash, kui kliendid on äravõtmise Bitcoins, Litecoins või muu mündi põhineb Bitcoin me võib toetada ka tulevikus.

Samuti pakume API, mis võimaldab meie klientidel kasutada seda hash laadida tehingu hash nagu näha blockchain kui tehing on kinnitatud, ja loodan, teised indeks seda väärtust üks päev.

Kutsume muud laadi vahetust ja ettevõtteid, mis võivad vajada jälgida Bitcoins nad saadavad kasutada sama meetodit, kuna tegemist mitmes variandis sama asi ei oleks väga produktiivne.

Kui keegi teeb seda, me ka kirjutada mõned test vektorid regulaarselt (in => out) tehingute lähitulevikus.

Vahepeal on protest toimub väljaspool Mt. GOX peakorter, Tokyo. Video postitati YouTubeshows väike, kuid üsna mõtestatud tegevus toimub väljaspool hoonet. "Nad tunduvad lihtsalt võtnud inimeste raha. Nad on võtnud minu raha. Ma olen selline päris pahane umbes, et" üks protestijate ütleb küsitlemisel.

Samuti on online avalduse praegu koguda supportersin et eemaldada Mark Karpeles oma praeguse positsiooni Bitcoin Foundation.

"Karpeles on pidevalt tõestanud end ebapädevaks, põhjustades hirmu ja kahjustamata usalduse signaale, et Bitcoin tugineb nii tõsiselt võtta. Tahaksime teda tuleb kohalt laual ja kõik koos Mt GOX tuleb eemaldada alates Bitcoin Sihtasutuse kodulehel ", loeb dokument, mis võib leida Change.org.

Bitcoin hind on suutnud vastu panna poleemikat enamikus vahetus, kuid mitte Mt. GOX. Ettevõte on registreeritud väärtuse vähenemise alates $ 900 hind aasta 5. Veebruar praeguse $ 460.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay