Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga | Estonian.lamareschale.org

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Nüüdsest vahetamise kasvavat Bitstamp saab kontrollida sadu uusi kliente päevas, parandades nende turvaelementide samal ajal. Kõik see tänu toGBGroup, mis on nüüd vastutab ettevõtte identiteedi kinnitamiseks valdkonnas.

GBGroup on ülemaailmne liider valdkonnas identiteedi luure ja sellepärast Bitstamp on valitud selle ID3global lahendus rakendada täielikult identiteedi kontrollimine teenuseid oma klientidele.

Peaaegu 11 miljonit Bitcoins ringluses ja turu väärtus umbes $ 1,4 miljardit (vastavalt kehtivale hinnad), turvalisus on probleem, mis kasvab iga päev. Ja see on põhjus, miks vahetus tunne vajadust kaitsta oma kliente võimalikult pettused. "Valides GBGroup andnud usaldusväärne infrastruktuur vajasime aidata push see häiriv uustulnuk valuuta turu kogu potentsiaali. Me ei saa tegutseda turul, mida me teeme, teadmata, kes on meie kliendid, nii et me tundub, et see asi on suur Kohtumise - üks juhtivaid Bitcoin ettevõtjad Meile oli see õige, et me värvata turul juhtiv Identity kontrollimine äri klientide kaitsmiseks, kus iganes nad on maailmas. Liikudes Bitstamp soovib teejuhiks rakendades parimaid tavasid mis kujundavad ja tagada pikaajaline tulevik meie turul, "selgitab Nejc Kodric tegevdirektor Bitstamp.

Tänu GBGroup teenuseid, Bitstamp saavad tegutseda turvalisem turul. "Bitstamp kasutab tehnoloogiat ainult kontrollida klientide kohas registreerimine, et tagada, et kõik kasutaja tegevuse Bitstamp toimub läbipaistvalt, säilitades samal ajal kasutajate privaatsust samal ajal. Võtmeteguriteks valiku protsessi olid laius ja sügavus süsteemi rahvusvaheline varjatud ja GBGroup positsiooni kõige arenenum globaalse Identity kontrollimine pakkuja ", GBGroup selgitab oma veebilehel.

Vastavalt GBGroup tegevjuhi ", nagu Bitcoin turul, mis on vaid üks osa laiemast cryptocurrency tööstuse, kasvab jätkuvalt, on üha olulisem, et näidata, et sama häid tavasid, on täheldatud, mida kasutatakse traditsiooniliste finantsturgudel. Kliendid peavad olla kindel, et kauplemine Bitcoins on ohutu või nad lähevad mujale ".

John Lord lisab, et "GBGroup on laialdased kogemused Identity Kontrollimine ja on hea meel aidata uuenduslike uute turgude asuda ja ohutu äri keskkonnas oma klientidele. Me näeme seda alles esimene samm - nagu suurem osa ettevõtjaid vastu arenenud Identity Kontrollimine nad siis paneb aluse vaja hoida Bitcoin elus, isegi liigutava see olukorda, kus ta ei saa väita, et üks maailma valuutade valik ".

Via finextra.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada