BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid | Estonian.lamareschale.org

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Seal on uus Bitcoin käivitades sel kuul: BitWallwill võimaldab selle kasutajatel müüa madala hinna digitaalsisu igaühe lemmik cryptocurrency. San Francisco põhinev ettevõte plaanib koondada mikromaksesüsteemid et vähendada kaalu tasudega ostjad.

Väga väike tehingute (tavaliselt peetakse mikro kui väärtused on umbes $ 1) on olnud keeruline funktsioon online e-kaubanduse valdkonnas, eriti kui me räägime digitaalse sisu rahaks nagu rakenduste või mobiilimängud. Tasumine $ 0,99 mänge App Store krediitkaardiga, näiteks viib suhteliselt suur tasu selle micro väärtus, mis on päris masendav kliendile. Tänane tehingute oleks lihtsam maksta suuremaid summasid kui väike väärtusi, mistõttu ettevõtted on juba vastu süsteemidega nagu abonementteenustele või liitmise väiksemate paymentsonto üks saamist.

"Juba aastaid on inimesed nõudnud mikromaksesüsteemid olla katalüsaatoriks digitaalse sisu rahaks tegemiseks. Me üritame kasutada mikro-makseid Bitcoin lubada kirjastajad ise raha digitaalse sisu, kas asjad, mis oli vabalt alustada või taga paywall ", ütleb Alex Meliones, loominguline juht ja turustamise ametnik BitWall. Platvorm meeskond koosneb ka tema vend Nic Meliones, kes varem osa New Graduate arengu programmi Visa ja insener Tšaadi Sahlhoff kes tegeleb tootearenduse.

Bitcoin juba laeb väiksema tasu kui krediitkaardid - umbes 0,0005 BTC, mis vastab umbes viis senti USA dollarites praeguse vahetuskursi -, kuid BitWall tahab teha seda palju veelgi soodsamat kasutajatele koondatakse mitu mikro Bitcoin maksed. "Kuigi seal on palju makse protsesse, mis toimivad väga hästi, on ka valu punktid inimestele kus parem makse tehnoloogia võib avada palju raha", Alex Meliones lisab.

Enne ametlikku käivitamist teenuse BitWall lõppenud kolme kuu jooksul koos äri kiirendi Boost VC ja ka võitis 2013. Bitcoin häkkimismaraton. Meeskond plaanib töötavad lõpus augustis käitlemise maksed ZeroBlock.Nic Meliones, BitWall tegevjuht selgitab, et "käivitamine nendega on hea mõte, sest suurem osa nende tarbijate on huvitatud Bitcoin ja tõenäoliselt on Bitcoin kulutada. Üldiselt Bitcoin meeskonna lihtsalt on tugev kalduvus teha mikro-maksete või annetamist Bitcoin ".

Kuid enne alustada tegevust, BitWall veel otsust teha: kas nad peaksid võtma protsendina tehingu või võta igakuist märkimistasu teenust kasutada. Igatahes, esimene 1000 tehinguid saab olema tasuta.

Platvorm on ametlikult teatavaks oma käivitamise ajal suurfirma alates Bitcoin ökosüsteemi ka jookseb maailma väikeste makseid. Vaatame, kuidas BitWall tegeleb Coinbase uus funktsioon: mikro-tehinguid null tasud (välja blockchain) ja kohene kinnitus.

Via paymentssource.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

BitOasis käivitab Lähis-Ida esimese Bitcoini ostuplatvormi

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoinvention Aasia tühistatakse - BitPay sponsoreerib Põhja-Ameerika krüptokonverentsi

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid