Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s | Estonian.lamareschale.org

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Summa Bitcoin kulutatud selle aasta shopping "pühad", tuntud ka kui Musta reede ja Cyber ​​esmaspäev, püstitas uue rekordi cryptocurrency ökosüsteemi. Kokku $ 296,000,000 in Bitcoin viibisid consumersduring nädalavahetusel.

See lülitab Bitcoin arvesse üheksanda suurim makseviisi kasutatakse kogu maailmas vahel 28. November ja 1. Detsember, vastavalt esitatud tulemustega digitaalse kaubanduse platvormi Bitnet. Nagu eelmistel aastatel, krediitkaardid nagu Visa, MasterCard ja American Express ja tasumise töötleja PayPal hõivatud esikohti nimekirja, kuid Bitcoin on aasta-aastalt kasvanud on enesestmõistetav.

Andmetest selgub, et Must reede on endiselt kõige populaarsem shopping päev võrreldes Cyber ​​esmaspäeval. On 28. Tarbijad kulutatud $ 152 miljoni aasta Bitcoin, samas kui "ainult" kulutuste $ 144 miljonit aasta 1..

"Nagu kõik teised makse võrkude Bitcoin nägi hüppeline maht üle Must reede ja Cyber ​​esmaspäev, suurema kui tavaliselt makse kokku üle kahe päeva," ütles Akif Khan, VP Solutions Strateegia Bitnet, tsiteeritud HereIsTheCity.com.

"The Bitcoin võrgu käideldakse $ 296,000,000 kahe päeva - see on muljetavaldav," lisas ta, eriti ", kui võtta arvesse, et vääring on ainult viis aastat vana ja kasvab endiselt suhtes kaupmehe ja tarbija vastu".

Kõrge tehingute arv on nähtav allpool. See dokument näitab, et viimase päeva novembri registreeritud kõige rohkem Bitcoin tehingute 2014 Blockchain.info selgus.

Üks faktid, mis aitas kindlasti kaasa selle aasta tulemusi oli kasvav nähtus nimega Bitcoin Must reede. Rohkem kui 1200 kaupmehed liitus tänavuse Internetis sündmus. Lisaks pakuvad tohutu Bitcoin-eksklusiivne tehinguid, toimunud üritusel eelmisel reedel lubatud ka Bitcoiners koheselt osta väikestes kogustes cryptocurrency krediitkaardiga.Black Market Reloaded sulgeb ja avaneb ühel päeval pärast koodi leketMis peab olema üks kiiremaid meeles muutused ajaloos ebaseadusliku turgudel ja Bitcoin, poe Black Market Reloaded on suletud ja taasavatud vähem kui 24 tundi.

Suuruselt teine ​​turg on "sügav web" virtuaalse riiulid täis narkootikume ja muid ebaseaduslikke tooteid - pärast nüüd läinud Silk Road - suleti sel neljapäeval (17) administraator, mida tuntakse "backopy". Ilmselt ta märkas kood leke ja otsustas sulgeda platvormi, milles ta selgitas selles teade:

Nendel päevadel ma toime hullem pattude saada saidi Internetis; kasutada VPS! VPS admin oli varastas koodi ja lekkinud ta. See tähendab, et ma ei saa tegutseda enam. Ma lugeda kuulujutud, ja ma olen öelda ma ei ole ema, kuid tema töö oli, kus ma õppida mõned põhitõed ehitada saidile.

Panen üles paar päeva süsteem, mis võimaldab teil taastada oma BTC, nad läksid kuhugi ja ma olen kõik vajalikud andmed tagastada neile.

Kõik parimad ja kuni järgmise korrani,

Backopy

Vastavalt BMR omanik, see virtuaalse privaatvõrgu server varastas ja lekkinud saidi lähtekoodi, lõpuks postitamisega IoBM.net, sait, mis annab informatsiooni peidetud teenuseid. See samm võib ohustada identiteedi platvormi kasutajad.

Kuid varsti pärast seda teadet, "backopy" otsustas turvaauk ei olnud nii halb ja taasavati saidi postitad seda uut sõnumit, avaldatud Mashable:

Vaatasime minu kood ikka ja jälle ma taipasin, et ma ei saa ikka panna see tagasi üles.
Kahjuks nagu ma ei tea, kui vana sertifikaadi turvalisust, ma olen muuta BMR URL.

Oodake veel uudiseid lühikest aega.

Kasutajad ei saa lisada või tühistada Bitcoin üks päev, vähemalt. Pealegi, "backopy" soovitas oma klientidele krüptida oma side ja pühkida oma profilesbefore kasutades BMR uuesti.


Blockchain hindab Bitcoini ajaloost ülimat riskikursustBlockchain, pakkuja maailma kuulsaim Bitcoin digitaalse rahakoti, on just maandunud tohutu riskikapitalirahastusest ringis, suurim ajaloos cryptocurrency. Companyraised veidi üle $ 30 miljonit Silicon Valley põhinev riskikapitali investoritega, grupp eesotsas Lightspeed Venture Partners ja Wicklow Capital.

"Jooksul järgmise 10 aasta jooksul, Bitcoin läheb on suur mõju. Kus on keskne Nexus väärtuse loomine kogu selles valdkonnas? See peab olema rahakott, "ütles Jeremy Liew, partner Lightspeed Venture kes nüüd liituda Blockchain juhatuse pärast investeeringu kuulutati.

Briti Bitcoin platvormi asutati aastal 2011 ja on sellest ajast muutunud suurimaks digitaalse rahakoti, meelitades rohkem kui kaks miljonit kasutajat augustist 2014.

Blockchain suutnud hoida ökosüsteemi suhtes toetades Bitcoin algne filosoofia anonüümsust ja detsentraliseerimise New York Times tunnustab. Ettevõte on tagatud kuulsad nimed maailma digitaalse raha, sealhulgas Roger Ver, krüpteerimisoperatsiooni ettevõtja tuntakse "Bitcoin Jeesuse.

Kuigi Blockchain viskas paksu Palk, et ettevõte ei ole esimene meelitada miljoneid investoritele. 2013. Aastal näiteks Coinbase tagatud $ 25 miljonit on finantseerimise ring eesotsas riskikapitali ettevõte Andreessen Horowitz.

Vastavalt Peter Smith, Blockchain president, firma kavatseb kasutada neid miljoneid laiendada oma teenuseid ja arenevatele turgudele investeerida. Investeering on kindlasti push Blockchain tuleb edasi arendada tarkvara, mis muudab lihtsamaks üle Bitcoin. "Just nüüd, me laskumist periood, kus see ei ole lihtsalt piisavalt on Bitcoin olla ahvatlev. Me peame Bitcoin tegelikult olla kasulik ", Smith lisas.

Rekord rahastamisperiood tähendab, et investorid, tehnoloogia ekspertide ja BTC rakendajatele jääb põnevil digitaalse valuuta, vaatamata stabiilne hind langusesse, mis on toimumas alates detsembrist 2013. Samuti maailma kuulsaim digitaalse mündi hoiab populaarsust google arvu otsingud sõna "Bitcoin kasvav 45 protsenti viimase nädala jooksul.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoin platvorm Cex.io teatab pausi pilve kaevandamisest madala kasumi tõttu

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal