Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga | Estonian.lamareschale.org

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Money20 / 20, maailma suurim sündmus maksete ja finantsteenuste innovatsiooni, teatas täna, et "Money20 / 20 häkkimismaraton", mis toimub 31 oktoober - 2. November, 2014 Aria Resort & Casino konventsiooni rajatis Las Vegas, kohe enne avalöögi 2014. Aasta Money20 / 20, mis toimub 02-06 november.

Money20 / 20 häkkimismaraton võõrustab sadu andekaid arendajaid, disainerid ja ettevõtjad, kes võistlevad meeskonnad ühest kuni viiest liikmest üle 36-tunnise ajavahemiku jooksul. Iga meeskond saab vaidlustada arendada FINTECH rakendusi kasutades rakenduse programmeerimise liidesed (API), tarkvara (SDK-d) ja muud vahendid 10 suurimaid uuendajaid maksete ja finantsteenuste, sh Blockchain.info, Chain.com, MasterCard, Mercury Maksesüsteemide (a Vantiv firma), ModoPayments ja PayPal.

Kümme võitnud võistkonda jagavad preemia kokku $ 125,000, viie $ 20.000 ja viis $ 5000 raha auhindu sätestatud Money20 / 20. Üldine võitnud meeskond on ka võimalus esitada oma lahendus osana Money20 / 20 eksklusiivne Launchpad360, programm, mis annab ettevõtetele foorum esitleda oma juhtiva innovatsiooni publiku ees tuhandeid investorid, meedia ja muud ökosüsteemi osalejad. Viimase aasta Launchpad360 osalejad on alates tõstatatud rohkem kui $ 65 miljonit riskikapitali rahastamise.

Money20 / 20 annab kvalifitseeritud osalejatele $ 250 stipendiumi, mis katab reisi-, elamis- ja muud kulud. Osalejad saavad liituda ka mitmeid muid üritusi, sealhulgas Halloween pool reede õhtul samuti otsustades ja autasustamistseremooniad et lõpetab menetluse pühapäeval.

Nimelt sel aastal üritus sponsoreeritud Blockchain kelle API Bitcoin on kasutatud üle kogu Interneti Bitcoin makseid laia saite ja teenuseid.

"Mis põnev Blockchain umbes osalevad Money20 / 20 on võimalik pakkuda mainekaim, täielik, usaldusväärne ja kiireim Bitcoin API toodet suite tööstuses, mis viib arendajad ja loova vaimu saab kasutada ehitada tarkvara, mis muudab tulevikku makseteenuste pakkujate, "ütles Nicolas Cary, tegevjuht Blockchain.info. "Me oleme juba tööstuse juhtiv API tuhandeid Enterprise Bitcoin ettevõtete ja ootame seda, et sama partner tuhandeid rohkem tulema."

Kett ka loodab koguda mõned tähelepanu sündmuse teise Bitcoin platvormi, et paljud on otsinud ja kasutades võimule erinevaid Bitcoin seotud projekte.

"Kett on juhtiv platvorm Bitcoin arendajad ja mis oleks parem viis näidata, kuidas need arendajad kujundavad maailma rahalist tulevikus kui need vaidlustada leiutada seda maailma kõige olulisem rahaline tehnoloogia korral," ütles Adam Ludwin, tegevjuht Chain.com. "Me oleme põnevil, et näha, kuidas arendajad uuesti läbi mõelda kõike maksed tuletisinstrumendid kasutades Bitcoin ja me seal neid toetada igal sammul teed."

Vastavalt Simran R. Aggarwal, asutaja ja president Money20 / 20 on Money20 / 20 häkkimismaraton annab ideaalse platvormi kolmanda osapoole arendaja kogukondade innovatsiooni.

"See, kuidas inimesed ja ettevõtted hallata, veeta ja raha laenata muutub, tehingute üha vaid osa rohkem seotud igapäevase tegevuse," ütles Aggarwal. "Avatud ja koostalitlusvõimeliste platvormid võimaldavad integreeritud uuendusi nagu mobiilimaksed, õmblusteta autentimine ja identifitseerimine, omni-kanali ja mikro-asukoha shopping kogemusi andmete rikastatud teenused, pilve point-of-sale kaasamine ja palju muud. Oleme uhked, et toetada innovatsiooni makse- ja finantsteenuste on põhiline osa Money20 / 20 kogemus. "

Täpsemat informatsiooni Money20 / 20 häkkimismaraton ja registreerida või sponsor, külastada.

Seotud uudised


Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Post ICO

BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitstamp jätkab äritegevust turvalisema süsteemiga pärast suurt rahakoti rikkumist