Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks | Estonian.lamareschale.org

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Bitcoin peamine tehnoloogia on inspireeriv pangandus revolutsioon. Vastavalt Bank of England, mitmed keskpangad on plaanis arendada ja rakendada "hübriid süsteemid" hõlmab blockchain-nagu tehnoloogia.

Kuigi pankadele taha jääda eest finantssüsteemi nad tunnustavad eeliseid praeguse süsteemi parandamiseks funktsioone inspireeritud Bitcoin hajutatud pearaamatu tehnoloogia, mida kasutatakse salvestada krüpto tehinguid.

Kuid see moderniseerimine finantssüsteemi tekitab mõned küsimused. Kõige olulisem on "oleks see uus süsteem olema tsentraliseeritud, detsentraliseeritud või hübriid? Mõned uuringud läbi nende keskpankade näib viitavat nihke detsentraliseerimise.

võimalikud vastus nüüd hiljuti esitanud Bank of England, mis on uurimise BTC ja uurides blockchain. Keskpank believesthat elektroonilise valuutade nagu Bitcoin võivad oluliselt muuta maksete tööstuse kogu maailmas.

"Seal on rohkem kui üks võimalus, kus jagatakse pearaamatu süsteem võib töötada ja tasu ei pea olema konstrueeritud nii, et stimuleerida aus osalemine systemwithout viib sotsiaalselt ebatõhusad üle-investeeringuid tehingu kinnitamiseks," Panga Inglismaa hiljuti ütles.

Sarnaselt teiste keskpankade, Bank of England on reguleeriv asutus töötab, et edendada finantsstabiilsust kogu süsteemi. Ja kuigi meie tulevik finantsstabiilsuse võib sõltuda detsentraliseeritud krüpto tehnoloogia, see on veel vara avaldada lisateavet nende "kombineeritud süsteemides."

"Edasised uuringud oleks ka vaja luua süsteem, mis võiks kasutavad juba jaotatud pearaamatu tehnoloogia ohustamata keskpanga võimet kontrollida oma valuuta ja turvaline süsteem vastu süsteemne rünnak."

Üks peamisi probleeme loetletud keskpankade poolt on viis Bitcoin haldab ise. Mining on suur probleem, kui tegemist on jätkusuutlikkuse cryptocurrency kaevanduskogukonna praegu kasutab rohkem elektrit kui Iirimaa. Teisisõnu, jätkusuutlikum mudel oleks vaja edasi.

Ka seal on küsimus reguleeriva kontrolli. "Esimene küsimus on see, kas protokolli keskpanga väljastatud digitaalse valuuta võiks arendada üldse. Luua selline süsteem tooks kaasa luua protokolli raha ülekandmine internetis, sarnaneb sellele, mida Berners-Lee (1989) tegi teavet. Firmad pakuvad digitaalse valuuta teenused, nagu rahakotid või valuutavahetus töötaks peal platvorm, mis tõstatab küsimuse, kuidas nad peaksid olema reguleeritud, "Bank of England lisatud.

"Kuna nad ei oleks pakkumine hoida raha oma kontole, usaldatavusnormatiivide regulatiivseid küsimusi oleks ilmselt erineb tavapäraste keskenduda kapitali ja likviidsuse nõudeid olemasolevate pankade.

Käitumise küsimusi, eriti neid, mis on seotud tunne oma klienti (kliendi identifitseerimise) ja anti-rahapesu (AML), oleks ka võimalik lahendada selliseid ettevõtteid. Edasised uuringud on nõutav ka sellest, kuidas digitaalse identiteedi haldamise samal ajal võiks leida tasakaal privaatsuse kaalutlustel. "

Siiski, kui Bank of England ja muude sarnaste asutuste üritame leida viis integreerida blockchain tehnoloogia nende traditsioonilised süsteemid, ilma et tegeleda miinuseid sellise protsessi, Ecuadori valitsus on juba alustanud oma elektroonilise rahaülekande süsteemi.

Seotud uudised


Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bitcoini uudised 22. november 2013

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme