Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb? | Estonian.lamareschale.org

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Seal on paar intsidente, mis paistab välja, kuna Bitcoin esimene tuli stseene. Esiteks, leiutaja anonüümse identiteedi; teiseks ebaseadusliku turul anonüümse valuuta süsteem ja lõpuks katastroofilised finale tema suurima vahetamise teenuseid. Mitte ideaalne stsenaarium investeeringu võimalus ja meelitada uusi investeeringuid.

Aga kui te võtate laiem pilk Bitcoin võrgu nüüd, valuuta ei erutada kogukonna enam. Inimesed on rohkem huvitatud tehnoloogia taga Bitcoin mitte valuuta ise. Nagu Tegelikult blockchain tehnoloogia Arvatakse on potentsiaali tuua kaasa revolutsioonilisi muutusi erinevates valdkondades.

Alguses räägime mõned põhitõed, et enamik meist juba teavad. Bitcoin on nagu iga teine ​​valuuta, mida saab kasutada makseid. Erinevus on, et see on digitaalne. Aga see oleks täiuslik valuuta süsteemi arvestades kõike digitaliseeritakse see kaasaegne sajandil. Makse tegemisega Bitcoin on nagu täites "blokeerida", mis salvestab andmed makse. Pärast teatud aja möödudes, plokk on täidetud ja koodi jäetakse vastava arvuti, mis esindab blokeerida. Nii iga makse jätab püsiva rada blockchain.

Kõik dokumendid, mis tõendavad iga vahetuse kaudu Bitcoin, osutab grupp inimesi nimetatakse "kaevurite". Kaevurid kasutada oma arvuti võimsus luua turvaline plokid lahendada keerulisi matemaatika probleeme. Plokk on loodud iga kord probleem on lahendatud kaevurit. Bitcoins saadetakse kaevurite kui tasu oma teenust. Protsess on universaalne ja iga kodeeritud ja kellaaeg tempel plokk põhineb eelmine. Seega puudub võimalus muuta mis tahes registreeritud ploki; suurepärane näide veenvaid tõendeid. See paneb traditsioonilise süsteemi vahetada kontroll pankade või sarnaste kolmandate isikute voodisse. See ainulaadne tehnoloogia, mis teeb selle Bitcoin valuuta omataoline.

Eksperdid usuvad, Bitcoin on lihtsalt jäämäe tipp jaoks Bitcoin tehnoloogiat. Tehnoloogia on potentsiaali kasutada palju kasulikke teenuseid, mis hõlmavad kontrollida, jälgimise ja salvestamise kohta. Seda saab kasutada ID kasutajatele kus blockchain annab kliendile digitaalse ID. Teenus nimega Onenamealready pakkuda oma kasutajatele see ainulaadne funktsioon, kus nad kasutavad blockchain ID digitaalse passi kontrollida identiteeti Internetis. Tehnoloogia võib kasutada ka keerukamaid küsimusi nagu hääletamise süsteemi, kus inimesed saavad kontrollida oma identiteeti nutitelefonides.

On ka teisi ettevõtteid ja tech firma, mis on alustanud kasutades seda tehnoloogiat kiirust ja tõhusust. Üks teenus on professionaalse teenuste Deloitte Kanadas, kus Matthew Spoke on innovatsiooni spetsialist. Ta on liider meeskond, mis analüüsib innovatsiooni kasutades blockchain tehnoloogiat. Ta mainis, kuidas auditeid võib teostada palju täpsust abiga blockchain tehnoloogiat. Nüüd traditsioonilise süsteemi auditeid ainult üks firma moodustada valimi ja proovige teha audit nii täpne võimalik. Kuna ettevõte on palju tehingute ja finantsinstrumentide rekord, see on kunagi lihtne saada täielik ja täpne ülevaade.

See on koht, kus blockchain tehnoloogia pärineb mängida. Mis blockchain tehnoloogia, siis võib olla võimalik individuaalselt kontrollida suur hulk tehingu ettevõte. Iga vahetus on registreeritud blockchain koos märkusi mõlemad pooled kinnitaksid nende nõusolekut tehingu.

Aga veelgi olulisem küsimus on, kas kogukond on valmis aktsepteerima seda tech või mitte. See ei pruugi isegi saada heakskiitu reguleerivate või ettevõtted võivad isegi ei taha sellest tagatud ulatuslik audit. Traditsiooniline auditi süsteem päris raske vabaneda. Digitaalne süsteem annab rohkem täpsust vähem aeganõudev võimalusi ja oluliselt väiksema vaevaga.

Tõend olemasolu on ka võib olla suurimaks takistuseks nii kasutades seda tehnoloogiat. Nr eraettevõtete tahaks panna oma rahalist teavet hajusvõrk kättesaadavalt. Nii ettevõtted on innovatsiooni, muutes oma blockchain võrku. Selle asemel, et see on detsentraliseeritud allikas, siis saab juurde ainult valitud asutus Ettevõtte valitud. Seda nimetatakse luba põhineb põhinev blockchain. Pangad võivad kasutada seda protokolli reguleerida oma päev börsid. Aga teooria on vastuolus moraali Bitcoin mis ütleb detsentraliseeritud peer-to-peer tehingu süsteemi üldist juurdepääsu puudub kontroll nuppu.

Nüüd üks ettevõte, mis kavatseb hakata seda tehnoloogiat uudsel viisil on NASDAQ. Nad kavatsevad ehitada odavat ja tõhusat teenust elama väärtpaberite ametitest. Nad käivitab teenuse hiljem sel aastal oma privaatne turu platvormi aidata väikeettevõtetel jälgida jagada ja investorid salvestades andmed blockchain. Kett on suurepärane näide blockchain innovatsiooni säilitamiseks kasutatakse rahalist infrastruktuuri. Traditsiooniline pangandussüsteemi võtab tavaliselt kolm kuni viis tööpäeva töödelda aktsia üleandmine või krediitkaardi tehing. Aga abiga Chain innovatsiooni, pangad võiks koheselt töödelda varud, säästes aega ja raha.

Iga ettevõte vajab võrgustik, mis hoiab püsiv rekord oma vahetused peaksid leidma blockchain tehnoloogiat kasulik. Finantsteenused nagu logistika või kaubanduse rahastamisele, kus palju informatsiooni tuleb registreerida võiks hõlbustada blockchain tehnoloogia pakkuda rohkem tõhusust. Ja kes ütleb vaid aktsia võib olla protsessi kasutades blockchain võrku. See tehnoloogia võib töödelda mis tahes saadetisi moodustavad haruldaste metallide kalli tööstus osad väärt miljoneid.

Traditsiooniline finantssüsteemid üle maailma on juba muret selle tehnoloogia. Nad on mõistnud, võimu seda tehnoloogiat ja mida ta saab teha käest üldiselt inimesed. Nii juba mõnede juhtivate finantsteenuste tööstus on hakanud analüüsimine tech et integreerida seda funktsiooni oma teenuseid. Rootsi pank UBShas avanud Blockchain teadus lab Londonis selle aasta alguses. See eesmärk on edendada integratsiooni Fin Tech traditsioonilise panganduse. Barclaysbank on allkirjastatud lepingud ettevõtete nagu Safello, mis on Bitcoin vahetada põhineb Rootsi (

Seotud uudised


Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad