BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud | Estonian.lamareschale.org

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud

BNP Paribas, suur Prantsusmaa põhinev pank on teinud üsna šokeeriv sissepääs: Bitcoin põhine tehnoloogia, ja eriti blockchain, võiksid väärtpaberifirmad vananenud. BNP Paribas, või vähemalt analüütik kirjalikult ettevõtte, ei viita pangad, kuid konkreetselt need ettevõtted, mis kauplemise lihtsustamiseks ettevõtte aktsiate ja muude finantsinstrumentide.

Enne kui keegi saab liiga elevil, aga see on oluline märkida, et analüüsi tegi üks firma analüütik, Johann Palychata kirjutab ettevõtte ajakirja "Quintessence". Kaevetööd natuke sügavamale analüütik loogika, aga argument näib tõesti päris hea. Olgem kaevuvad mõned üksikasjad.

Üks ilusamaid asju Bitcoin ja üks, mis on tunnustanud Palychata, on see, et blockchain muudab väga lihtne osapooled kindlaks, et teised osapooled tegelikult ise bitcoins küsimus. Jah, tegelik osapoolte identiteeti läbi ametitest on sageli varjatud, kuid loori taha anonüümsust ploki ahela tegelikult annab palju läbipaistvust. Vaatamata miljoneid bitcoins ringluses see on tegelikult väga lihtne näha, kus bitcoins lähed ja millal. Omand on harva, kui üldse, on küsimus.

BNPparibas usub, et blockchain-tüüpi tehnoloogia võib kasutada jälgida väärtpabereid. Tänapäeva finantsmaailma firma võib olla miljoneid aktsiate kaubelda finantsturgudel. Niisiis, kuidas siis ei ettevõtted ja aktsiaturgudel jälgida kõiki neid aktsiaid? Aktsiaomandist muutub päevast-päeva, ja teine-to-teist.

Just nüüd, finantssektori tugineb suur hulk väärtpabereid ettevõtete jälgida aktsiat. Massive arvutipõhise aktsiaturud ja muude tehnoloogiate kasutatakse ka jälgida aktsiat. Nagu võite ette kujutada, see on suur, keeruline jama ja see on väga kallis hooldada. Näiteks aktsiaturgudel võib maksta miljoneid dollareid aastas joosta. Vahepeal läbiviimise kaubanduse kaudu rahalist turvaettevõtte tõenäoliselt tagasilöögi üksikute kauplejate mitu dollarit kaubanduse. Ja küsimus peame endalt küsima, on "miks?"

Bitcoin-põhine tehnoloogia, ja siin BNP Paribas analüütik nõustub, on võimalik häirida finantsteenuste sektoris. Kui mingi blockchain saaks luua jälgida finantstehingute ja finantsinstrumentide omandiõiguse, siis tehnoloogiline läbimurre võiks häirida ja muuta kogu finantssektorile.

Kinnitamine omandi finantsinstrumentide ja jälgimise, kes omab mida on praegu suur keeruline jama, või vähemalt see on peaaegu iga ettevõtja väljaspool Bitcoin. Sest Bitcoin siiski jälgimise "anonüümne, kes", kes omab mida on lahutamatu osa Euroopa blockchain. Mida suurem Bitcoin kogukond on koos ja läbi kaevandamise nad luua plokid vajalikku teavet, et jälgida iga tehingu.

Seni blockchain on osutunud üheks kõige tõhusamaid ja kõrgtehnoloogiat jälgimise tohutul hulgal muutuvad kiiresti andmeid. Bitcoini puhul tähendab see, et voolu bitcoins erinevatest rahakotis. Aktsiaturgudel võib see tähendada karja aktsiate ja võlakirjade. Ja kes teab, kuidas paljud teised rakendused Bitcoin on blockchain tehnoloogia võib kohaldada ka.

Nagu Palychata märgib, "arengu blockchain tuleks pidada leiutise nagu auru või sisepõlemismootor." Teiste sõnadega, blockchain tehnoloogiat, mis võivad sõna otseses mõttes kujundada maailma ja inimeste tsivilisatsiooni.

Seotud uudised


Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoin platvorm Cex.io teatab pausi pilve kaevandamisest madala kasumi tõttu

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks