Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com | Estonian.lamareschale.org

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Rohkem kui 200,000 hotellid levinud kogu planetare nüüd saadaval Bitcoiners kes soovivad broneerida oma puhkuse kaudu online-reisibüroo CheapAir.com.

Platvormi krüpto-seiklus algas juba novembris, kui veebileht alustas nõustudes Bitcoin maksevalikuna tasapinnal ticketsand tulemused ei saa olla parem, nii et firma otsustas lisada oma hotellide nimekirja katse. Jeff Klee, ettevõtte tegevjuht, väidab, et CheapAir.com vallutanud mitmeid uusi kliente tõttu lisamist uus makseviis.

"Me oleme tõesti meeldivalt üllatunud vastus. Me teeme palju rohkem Bitcoin müügi kui me expectedto teha," ütles ta, tsiteeritud USA Today.

Aga CheapAir.com uus Bitcoin funktsioon on lihtsalt osa Kruunaisi. Vastavalt Jerry Brito, vanemteadur juures Mercatus Center George Mason University, isegi rohkem peavoolu kaupmehed tõenäoliselt vastu valuuta:

Me läheme näha üha suurenevat arvu kaupmehed hakkavad aktsepteerima Bitcoin. Bitcoin on võrgustik [...], Facebook on võrgustik. Miks sa liituda Facebook? Kuna kõik teised on Facebook. Mida rohkem inimesi on omada ja veeta Bitcoin, seda rohkem kaupmehed aktsepteerivad neid, ja rohkem inimesi kasutab neid.

Vaatamata usaldust cryptocurrency süsteemi, CheapAir.com veel vahetades sai Bitcoins USA dollarit läbi Coinbase niipea, kui tehingute toimumist.

Klee kavatseb hoida ja kasutada BTC kui tarnijad alustada selle vastuvõtmist. "Kuni nad alustada vastu Bitcoin, see on natuke raske kolmanda osapoole äriühingute seda teha. Tarnijad on need dikteerida, kuidas levinud nad on".

Peamised pilt WikimediaSoovite broneerida hotelli tuba? Expedia aktsepteerib juba BitcoiniTeine suur firma lihtsalt otsustanud nõustuda Bitcoin maksevalikuna: me räägime Expedia, reisi-broneerimiseks platvorm põhineb Washington (Ameerika Ühendriigid). Alates sellest kolmapäeval (11.), Expedia kliendid saavad juba broneerida hotellis viibimise ja maksta nende reservatsiooni cryptocurrency.

Uus makseviis on saadaval ajal check-out etapis, kuid see on piiratud hotelli broneerides lõik nüüd. Valides Bitcoin viib kasutajad eraldi Internetis lehele, kus saab lõpetada tehing kasutades oma digitaalse rahakoti. Lõpuks kliendid suunatakse tagasi Expedia peamine kodulehel toimingu kinnitamiseks.

Tuntud veebiplatvormi otsustas alustada vastu Bitcoin koos Coinbase abiga tõttu kõrge taotluste arvu, ütles Michael Gulmann, ettevõtte asepresident globaalse toote, tsiteerib Washington Post.

"See tuli alla õige ajastus - nii Bitcoin valuutana ning Expedia meie elutsükli", Gulmann lisatud.

Kuid Expedia ei ole päris kindel klientide arvu, mida kasutades Bitcoin. Ettevõtte asepresident globaalse toote keeldus teha prognoose: "minut ma annan teile number, ma tean, et ma lähen olla vale".

Expedia ei pruugi esimene suur firma vastu Bitcoin, kuid see on kindlasti üks suur nimi olge maailmas cryptocurrency. 2013. Aastal ainult ettevõtte tõmmatakse üle $ 4 miljardit tulu.

Soovitatavad pilt Wikimedia


Boost VeriCoin: kuidas 12-nädalane programm võib tõsta mõnede ettevõtete algustSuvel programmi Boost VCis praegu aidates 17 idufirmade millest seitse tegeleks Bitcoin maailma, muutes oma ideid ellu viia. 12-nädalane intensiivne programm toimub tuum Silicon Valley, San Francisco.

Osalejad nendest 17 ettevõtted - peamiselt valdkondades tarbija tech, 3D trükkimine ja cryptocurrency - püüame suurendada nende projektide juhendamine tuntud eksperdid ja olulised meeskonna hoone harjutusi, elades kesklinna San Mateo.

See on nagu kodulehel Boost VC ütleb: "me töötame nii kõvasti kui võtta teie ettevõte järgmisele tasemele". Vastavalt Brayton Williams, asutaja programmi "on veel palju võimalusi Bitcoin infrastruktuuri, näiteks vahetada ja makse töötlejatele, kuid me oleme ka väga elevil järgmise põlvkonna ettevõtted, mis minu arvates paljud meie investeeringute mahu et ".

Adam Draper, asutaja ja tegevjuht Boost, ütleb, et tema "elu missiooniks on aidata inimestel teha seda, mida nad armastavad, ei pruugi lihtsalt Bitcoin ettevõtted". Kuid "Bitcoin on suurim innovatsiooni Olen näinud viimase 10 aasta jooksul, ja me tahame aidata liikumas see on ülemaailmne valuuta," lisab ta.

Kui Bitcoin ettevõtted lõpetada programmi, midagi, mis peaks juhtuma septembri alguses, iga saavad täiendavat $ 50,000from Boost Bitcoin Fund, mida toetab Lightspeed Venture Partners, Rothenberg Ventures Bitcoin Opportunity Fund ja Beluga asutaja Ben Davenport.

Via coindesk.com


Boston võib 2014. Aasta alguses saada Bitcoini ATM-iPärast Vancouver ja muud Kanada linnades, uus Bitcoin ATM toodetud Robocoin võib saabuvad Boston (Ameerika Ühendriigid) alguses 2014. Seade võimaldab linna cryptocurrency kogukond vahetada Fiat jaoks Bitcoin ja teistpidi.

Mees taga plaan tuua selle eri ATM Boston on Alex Peterson, et Bitcoin kasutuselevõtja ja kohalik ettevõtja, mis on nüüd soovib saada täielikult litsentseeritud raha transmitterin et hallata korralikult masin. Vastavalt saidi Mass Live, Peterson on praegu püüavad otsustada, kuhu paigutada seadme sees Cambridge ja Harvard Square piirkond.

Peterson, kes on müünud ​​Bitcoins kohaliku kogukonna mõnda aega, sain idee kui esimene ATM maandunud Vancouver. Vahepeal ta ka üritab tõsta teadlikkust kohalike kaupmeeste ja äri ownersto teha Bitcoin kogukond kasvab.

"Mul oli palju kliente üle kogu erinevaid linnaosade Boston, ja ma tõesti tahtsin proovida tuua ATM siin tuua see kõik ühte kohta, mitte killustatud tehes tehinguid kohvikutes ja närvi tuues raha keegi täidetud internetis ", Peterson ütles mass Live.

Boston võiks olla üks järgmise linnad saada Bitcoin ATM ja kui edu määrad on peaaegu sama hea kui need saavutatud Vancouver, siis Peterson oleks teinud õige investeering. Esimene Robocoin masin tegutsevate Kanada, Waves Coffee House Vancouver, ületas CAD $ 1 miljoni maht 1,576 tehingute pärast ainult kuus tegevuse.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

BitPay lisab oma Bitcoini kassasse 150 valuutat ja uusi keeli

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup