Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes | Estonian.lamareschale.org

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Valitsus on rääkinud. Vastavalt Ühendkuningriigi ametiasutused, Bitcoin vahetuste ja ettevõtted tegutsevad riigis ei pea registreerima HM Revenue & Customs (HMRC) alusel rahapesu eeskirjadele. Vähemalt mitte kohe.

Pärast mõningast survet tehtud juhtiva Briti vahetamist, mis tahtis teada reegleid ja vältida episood sarnane, mis toimub USA, HMRC väljastatud kirja. Missive, adresseeritud Joel Jean-Luc Dalais direktor tulevikus vahetada FYB-UK, kinnitas, et nüüd, see ei ole probleem vahetust. Kuid HMRC selgub ka, et see on tihedalt jälgida cryptocurrency olukorda.

Siin on väljavõte kirjas:

Viidates oma küsimusele sel ajal ei ole registreerimise nõue HMRC alusel rahapesu normid, aga HMRC tunnistama, et väljastamine Bitcoins esindavad kujunemisjärgus arengut.

Oleme praegu arutelusid HM Treasury selle turu osas ja kas HMRC olla juhendaja sellel turul. HMRC saab vaadates kõiki arenguid seotud Bitcoin turul ja võib muutuda meie arvates seega pakun, et te regulaarselt kontrollida meie uudiste ja uuendamise jaotises meie kodulehel www.hmrc.gov.uk/mlr ja registreeruda meie e- posti märguanne süsteemi www.uktradeinfo.com/AboutUs/Pages/EmailAlertServices.aspx.

Kui igal ajal HMRC tunda Bitcoins kui valuutat oleks siis registreerige kohe ilma eelneva kirjavahetuse HMRC kuna see oleks sinu kohustus registreerida tuleb otsusest muutus seoses Bitcoins alusel rahapesu eeskirjadele.

Vastavalt Joel Jean-Luc Dalais "määrus kindlasti tulevad mängu teatud ajal tulevikus, nii et see on parim ettevõtete huvi, et arvan, et nad on tehinguid kui raha teenuste äri ikka hoida rahapesu- ja tean your-klient tavade mängida nii nad valmis kui HMRC ei tule koputab ".

Seal ei pruugi olla konkreetne eeskiri nüüd, kuid nagu me juba teame ja vastavalt endine teadaanne HMRC, standard Briti suhtes kohaldatakse maksustamisel cryptocurrency. Teisisõnu, kes on saanud Bitcoins eest kaupu ja teenuseid, peavad maksma makse tahes kasumit.

Via coindesk.comBriti pankurite ühing üritab võita Bitcoini kasvu ÜhendkuningriigisSee ei ole üllatav, et pangad ei ole eriti rahul Bitcoin kasvava populaarsuse. Kõige värskem näide pärineb Ühendkuningriigis, kus Briti Bankers Association (BBA) on väljastanud esitamise vastu Bitcoin.

Dokumendis saadetakse riigi riigikassa ja rahandusminister, rühma juhtiv Briti pangad ütleb Bitcoin võiks töö hõlbustamiseks terroristide ja nende katseid tungida Suurbritannia luureteenistuste. Vastavalt BBA on cryptocurrency 's anonüümne iseloomu ja peer-to-peer struktuur loob unikaalseid võimalusi kurjategijad elavad väljaspool riiki.

Pangad "peab olema võimalik tõendada, et tehingud on õiguspärased ja et nad ei toeta kriminaalse või terroristliku tegevuse", rühma ütles kombineeritud esitamise koos Payments Council. Pangaliidu lisas, et hetkel, Briti pangad "on ebaselged oma kohustusi seoses teenindamiseks, kes töötavad, pöörates või saavad digitaalse valuuta".

"Reaalsus on see, et kui terroristid ja kurjategijad rakendada neid reguleerimata valuutade nad on tunduvalt raskem õiguskaitse- ja luureorganite jälile", Anthony Browne, BBA tegevjuht ütles Sunday Telegraph.

Pangad ja Payments Council on ka tunnistanud nad on mures tagajärgede Bitcoin võib olla Briti majandusele. "Kui" vahetatav valuutad olid jõuda mass vastuvõtmise Ühendkuningriigis, on olemas võimalus, et see võib olla tõhustab nael. Bank of England on märkida, et see on selle jälgimine ", esitamise lisab.

Avaldus saadeti riigikassa pärast väljakuulutamist eelmise aasta George Osborne, rahandusminister ja mees eest riigikassa töö.

Osborne plaan on omakorda UK viiakse "globaalse finantsteenuste keskuse innovatsioon", kuid kõigepealt ta tahab uurida, kas ja kuidas cryptocurrencies võib mängida rolli riigi finantssüsteemi.

"See on ainult rakendades uuendusi rahanduse kõrval meie olemasolevate maailmatasemel teadmiste ja oskuste finantsteenuste, et me tagada Suurbritannia finantssektor jätkuvalt täita erinevaid vajadusi ettevõtete ja tarbijate, siin ja kogu maailmas, ja luua töökohti ja kasvu me kõik tahame näha tulevikus ", Osborne ütles paar kuud tagasi.

Vahepeal riigikassa on tootnud aruande digitaalne raha, loetledes ja võrrelda tehnoloogia võimalikku kasu ja riske.


Briti pangad sunnivad pankade lahenduste pakkujat, kes võõrandaks Mani saare Bitcoini projektiVähemalt kaks Briti pangad ei ole rahul Capital Treasury Services "seoses Mani hiljuti moodustatud Bitcoin tööstuses. Ettevõte vastutab ühenduse loomine kohalike krüpto-ettevõtete Isle of Man ja riigi pangandussüsteemi.

Riigikassa teenust tuntakse CTS - tütarettevõte Capital International Group, mis haldab vahendeid eri tüüpi ettevõtted -, sai hoiatuse ja peab nüüd lõigata sidemed digitaalse valuuta sektori järgmisel kuul.

Hoiatus anti välja mõned ettevõtte pangandus partneritega, rühma, mis sisaldab suuri nimesid nagu HSBC ja RBS. Need kaks panka, muu hulgas ettevõtted, sunnivad CTS loobuda cryptocurrency ökosüsteemi.

"Kuigi toetust valitsus on väga tugev ja me oleme olnud innukas saada taga valitsuse algatusel, siis saame seda teha laiema toetuse finantssektori, mis on kahjuks nüüdseks tühistatud", ütleb viimane avaldus vabastatakse Capital Treasury Services, tsiteeritud Coindesk.

Dokument teatas CTS ei tööta uute krüpto-ettevõtetele. Riigikassa teenust ka sulgemise praeguse Bitcoin seotud kontod kuni oktoobrini. Olemasolevad kliendid saavad ikkagi raha kuni septembri lõpuni ja kõik muud maksed töödeldakse kuni oktoobri keskpaigani.

Vahepeal on ametiasutused alustanud otsivad lahendust. Eric Benz, esindaja UK digitaalse Valuuta Association, ütles Mani valitsuse ja kohalike finantsteenuste ettevõtted teevad kõik endast oleneva, et aidata kohalikul cryptocurrency ettevõtted ja ettevõtted, mis aktsepteerivad digitaalne raha maksevalikuna.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Bitcoin rahakotid

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid