Briti Bitcoini vahetus Bit121 teatab talveunenäo perioodist | Estonian.lamareschale.org

Briti Bitcoini vahetus Bit121 teatab talveunenäo perioodist

Briti Bitcoini vahetus Bit121 teatab talveunenäo perioodist

Kuigi pool maailmas praegu tervitades kevadel, Ühendkuningriigis asuva exchangeBit121 otsustas see oli parim aeg magada. Bitcoin platvormi teatas, et ta peatatakse kõikide tehingute ja ajutiselt suletakse.

Otsus ei ole püsiv, vastavalt ettevõtte. See on rohkem sarnane "talveunest" protsess, Bit121 näitas oma avalduses avaldanud oma veebilehel: "Meile meeldib mõelda, et me oleme lihtsalt läinud talveunest ja me täielikult kavatsevad uuesti avada mingil hetkel lähitulevikus".

Oleme palju õppinud ja omandanud palju kogemusi meie 4-5 kuud töötab Bitcoin vahetada. See on olnud raske paar kuud ilma igasuguse kahtluseta, vaid ka väga lõbus. Soovime tänada kõiki meie kliente oma äri, teie toetust, tagasisidet ja oma arusaamist.

Kuid börs ei ilmnenud, kui ta oleks tagasi äri. Ainus kuupäeva teatas oma veebilehel on päev peatamise 31 märts.

Vastavalt Bit121 avaldust, enamik saidi funktsionaalsust eemaldati 26. Märtsil. Ikka, nii palju kasutajaid on olnud võimalik vaadata oma kontoseisu ja kontoväljavõtte, tühistada kõik nael tasakaalu üle $ 50, ilma et maksma tavaline tasu ja tühistada kõik Bitcoin tasakaalu saadaval.

Kuid "kasutajad ei saa enam hoiule Bitcoins või kaubanduses. Kõik avatud tellimused tühistada bit121 halduse". Vahetamist hakkas ka turult kõrvaldamisega tegelevatele iga konto positiivne GBP saldo 27. Märts.

Vahepeal vahetamist selgus, et Coindeskthat otsustas sulgeda, sest see oli liiga kaua, et kindlustada alternatiivsete pangandus partner.Suurbritannia kabiinifirma aktsepteerib teie bikei eest bikiinePärast San Francisco taksod alustas reklaami Bitcoinand oma potentsiaali, nüüd on Briti takso firma, mis võtab cryptocurrency kui makse. Leiate selle uuendusliku ettevõtte Cumbria, maakonda Loode-Inglismaa.

Carlisle põhinev Cumbria Cabs alustas nõustudes virtuaalne münte vaid paar nädalat tagasi, pärast avamist kaupmehe kontole kaudu tasumise töötleja Bitpay. Vastavalt ettevõtte, seda väiksem tehingutasud ja vähendada riski fraudappealed takso firma ärimudel. Makse saab hõlpsasti teha kabiinis, vaid lihtsalt skaneerimine QR kood kliendi nutitelefoni.

Cumbria Cabs "omanik, Alistair Nixon, ütleb, et ta" köitis väga madal tasu saatmise ja vastuvõtmise maksed võrreldes krediitkaardid, PayPal ja muud online-maksed. Mis Carlisle on kaugemal linna UK igast rahvusvaheline lennujaam, Cumbria Cabs lõpetab pikki teekondi ja lennujaamad ".

"See koos suure hulga ärireisijatele kui ka tähendas Bitcoin tundus tõhus lahendus maksab. Üks peamisi eeliseid on meie jaoks võimalus makseid mis tahes valuutas ja mis tahes maailma riigis. See on suurepärane, et inimesed lendavate Ühendkuningriigis ja kes soovivad broneerida transfeer lennujaamast meiega, "lisab ta.

Nixon ka, et "kui ettevõtete omanikud aru, et nad saaksid tellimustele ja maksete kõikjal maailmas, mis tahes valuutas, väga väikese tehingu eest ja pettuste oht, et nad kindlasti tahavad, et valik".

Niipalju kui firma omanik teab, Cumbria Cabs on esimene ja ainus ettevõte Cumbria vastu Bitcoin: "Ma tean ühte muud taksofirmaks UK, mis aktsepteerib Bitcoins kuid palju ettevõtteid aktsepteerima neid juba. Sa võid osta tassi kohvi või tasu eest kabiin Bitcoin USA miks mitte Cumbria? ".

Via cumberlandnews.co.uk


Briti ettevõte loob uue teenuse, mis lubab bitcoini vahetusi detsentraliseerida veelgiFirma metalair, mis asub Suurbritannia, teatas see läheb käivitada teenus, mis täiesti detsentraliseerida digitaalse valuutavahetust, mistõttu on praktiliselt võimatu regulaatorid sulgeda neid. Hea uudis või veel üks põhjus olla mures tuleviku Bitcoin?

Ettevõte Sussexi tõotab esitleb tõesti kiiresti, avatud lähtekoodiga tarkvara, mis toimib cryptocurrency rahakoti ja vahetamise platvorm. Aga samas normaalne vahetus vaja back-end kauplemise süsteemi, see uus süsteem ei ole.

Tundub, et veel nimetu metalair toote lähevad kaugemale senistest jõupingutustest selles valdkonnas. Vastavalt asutaja Jonathan Turrall uus teenus võimaldab kauplemine otse ühe kliendi teise. Ja mis on parem on see, et toode töötab koos iga digitaalse münti.

Jonathan Turrall võrdleb uue platvormi midagi Skype cryptocurrency vahetus: samamoodi Skype detsentraliseeris VoIP võrgustik, seda teenust ka killustada ja levitada vahetamist cryptocurrencies. Kuid erinevalt Skype, see on avatud protokoll, mida saaks korrata igaüks.

Mis metalair uue platvormi kasutajad saavad vahetada cryptocurrencies kohta networkwithout ootama heakskiitu vahetuse teenust. "Sa lähed, et saada inimesi, kes on vahetada dollareid Bitcoins, ja see on üks pangakonto tehingu, kus nad näevad $ 100 liikuda ühe inimese pangakontolt teisele. Nad ei näe blockchain teiselt pool seda. Niisiis, kuidas sa lõpetada? See on tõeliselt jagatud infrastruktuuri, Jonathan Turrall ütles.

Ja lisaks häkkimiseeskirju probleeme oma P2P vahetada, metalair otsib ka vältida tehniline üks: topelt kulutusi, teoreetiline probleem, mis ütleb valuuta saab kulutada kaks korda. Vastavalt Turral, oma "süsteem tagab, et te ei saa olla topelt kulutusi rünnaku jooksul akna kinnitus, et olete tagada. (...) Me lisada ka oma turvalisuse ja krüpteerimist kraami, et (klient), mis annab turvalisuse oma mündid ".

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

BitInstant tegevjuht Charlie Shrem arreteeriti rahapesu kahtluste tõttu

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta