Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor | Estonian.lamareschale.org

Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor

Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor

Bitcoin Foundation on valitud uus tegevjuht ja valitud üks on investor ja Bitcoin aktivist Bruce Fenton. Sihtasutuse Eluaegne liige pälvis viis poolthäält againt üks hoidub pärast nimetatud juhatuse poolt kui "parim kandidaat sellele ametikohale."

"Täna Bitcoin Foundation tervitas uue tegevdirektori, Bruce Fenton. Bruce Fenton on hea meel astuda uude rolli tugevdada Foundation ja jätkata tööd individuaalne ja liikmed," loeb avaldatud pressiteade juhatuse Euroopa Bitcoin Foundation.

Fenton on investor, konsultant ja üldine cryptocurrency ekspert tuntud ja austatud Bitcoin kogukonnas. Varem on ta korraldanud Dubai Bitcoin konverentsi ja Satoshi Ümarlaud taganema.

Kuid Fenton on ühendatud digitaalse maailma üle 20 aasta. Ta asutas Atlandi finants-, ettevõte, mis muutub esimeseks täisteenindusega investeerimisühing kasutada internetti tagasi 1994. Aastal.

Enne ettevõtjaks saamise uus nägu Bitcoin Foundation töötas Morgan Stanley ekspert uute tehnoloogiate ja arenevatel turgudel. Praegu on ta ka direktor firma keskendunud arenevatel turgudel, majanduslik, Bitcoin ja tech nõustamine.

Fenton nimekirjas professionaalne saavutused kindlasti suurendanud oma võimaluse saada sihtasutuse tegevjuht. Investor on "lõpetatud üle $ 4,5 miljardit tehingute ja teenis konsultant suurte investeerimisfondide top astme erakapitaliettevõttele, Varakatele üksikisikute ja perekondade."

"Bruce oli nõunik, et üks maailma suurimaid heategevusorganisatsioonidele lahe kaasamist. Bruce reisib ulatuslikult ja on elanud USAs, Lähis-Idas ja Aasias. Ta on asutaja ja Bitcoin Association ja on rääkinud Inside Bitcoins Coin Kongressi Isle of Man Bitcoin konverents, Texas Bitcoin konverents, MIT Enterprise Forum, Tony Robbins, Global Competitiveness Forum ja teiste suuremate ürituste ja on küsitletud Wall St. Teataja, CNBC, Investori Business Daily ja teised. "

Fenton õnnestub Ajutine tegevdirektor Patrick murck, kes asendas Jon Matonis oktoobris 2014. Valimiste juhtub raske aeg vundament, mis on praegu silmitsi tõsiste finantsprobleemide.

Olivier Janssens, kes valiti sihtasutuse juhatus eelmisel kuul, väitis hiljuti, et Bitcoin Foundation on "sisuliselt pankrotis." Kuid vundament on juba eitada, et on tõsi. "Sihtasutus ei ole pankrotis ega osatud tahes kõnelused võimaliku pankrotiga. Nagu ka teiste Bitcoin ettevõtted, mis hoiavad Bitcoin, langus Bitcoin hind oluliselt mõjutanud sihtasutus lõpptulemuses nagu enamik vara toimusid Bitcoin, "organisatsiooni ütles pressiteates.

Pealegi tervitades uut tegevdirektori Bitcoin Foundation tänas Patrick murck "väsymättömästä töö Ajutine ED viimase viie kuu jooksul."

"Selle pardal ootame koostööd Bruce kui ta võtab sihtasutus edasi," rühma direktorid ütles. Vahepeal Fenton teatas ta kavatseb rakendada muutusi, kuid alles pärast "täielik ülevaade" organisatsiooni finantsolukord sel nädalal.

"Ma lähen tegema kõike võin teha kindel, et see jääb must. Kindlasti ei saa me olukorda olime kui [hind] Bitcoin oli palju suurem. Ma ei kavatse ära aimata viimase otsuseid, ma olen kindel, et seal olid tehtud vigu. "

Uus tegevjuht usub "Bitcoin saab olema väga, väga tähtis meie maailma," samas edaspidi "Bitcoin Foundation saab ja on väärtuslik roll selles protsessis nii on oluline osa meie tööstusele."

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Post ICO

Bitcoiners purustab oma iPhones, kui Apple ütleb Blockchaini rakendusele ei

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes